Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur"

Cevap: Hakan Şükür: "F.Bahçe şampiyon olur"

Olayın içinde degilizki hakanın hataları vardır ama yönetimde(belli baslı isimlerin) hicmi yoktur tamam sonsuza kadar futbol oynıyamaz bi yerde bırakması lazımdı baskanında teklifi gayet onurlandırıcı bi teklifdi ama onunda futbola karsı zaafı var Galatasaray formasına.

Sözün özü Hakanın Galatasaraylılıgını yargılamaya bizim gücümüz yetmez fikirlerine katılmaya bilirsiniz ama ezik buda yalakacı oldu her platformda bize laf cakmaya calısıo demek yakısmıo olmaz

ya bende bunu anlamıyorum.. nasıl bu adamın Galatasaraylılığını yargılayabilirz..

bu forumda çoğu kişi değilmi formanın rengi mor diye sarı forma yok diye parcalı forma basit olmuş diye forma almayacağını soyleyip yonetime ateş püsküren..

Ya ne saçmalıyorsunuz tmm eyvallah alın teri dökmüşler sahaya çıktıklarında da aslanlar gibi mücadele etmişlerdir ama kimse bedavaya oynamıyor emeklerinin karşılığını fazlasıyla almışlardır merak etmeyin... ayrıca Hakan Şükür,Emre,Okan Uefayı kazandıktan sonra bu kulübün menfaatlarını hiçe sayarak bedavaya İnter'e gitmediler mi ozmn onları ii fiyatlara satabilirdik ve belki ozmn ii paralar kazanarak bu borç batağını azalta bilirdik şimdi geçmiş borç batağında futbolcu alınır mı diyor..... Benim Hakan Şükür'ün yaptıklarına ve Galatasaraylılığına lafım yok,Söyledikleri yanlış veya doğru yanlız yaptıklarından dolayı her dediğini savunursak koyunlardan da bir farkımız kalmaz ;)

hakanın her dediği doğrudur,fenevbahceli oldum dese bile altında gizli bir anlam yatar muhakkak, varsın medyada Galatasarayı ağızlarda sakız etsin onun adı kral hakan şükürdür...

Al işte demek istedigim bu aferin :eek:

Adam demese bunu bilmicektin dimi o zaman hakan kraldı ama bunu ögrendin hakan yalan oldu aferin aferin bravo:007::007:

dikkat etdiysen zaten sözüme kral hakan diğe başlamışım arda kadar iyi bi GS li olamaz diyorum anlamıyomusun adam kendi ağzıyla söylemiş ben demiyorum bunu

Hakan Şükür KRALSIN ama krallığını bil... bitti artık senin dönemim...

kimse sana onun bunun hakkında yorum yapma yetkisi vermedi veremez...

sanki 40 yıllıkk futbol duayeni gibi o öyle olmaz bu böyle olur yeter artık herkes çıkıp 1 2 bişeyler sallamağa başladı...

yanlış dediği bi yer yok bence, feneri büyük favorilerden görüyorum demiş yanlış bi yan yok adamların kadroda bizimki kadar kaliteli..

normal bir açıklama niye buk kadar kızarsınız anlamam...

Ya ne saçmalıyorsunuz tmm eyvallah alın teri dökmüşler sahaya çıktıklarında da aslanlar gibi mücadele etmişlerdir ama kimse bedavaya oynamıyor emeklerinin karşılığını fazlasıyla almışlardır merak etmeyin... ayrıca Hakan Şükür,Emre,Okan Uefayı kazandıktan sonra bu kulübün menfaatlarını hiçe sayarak bedavaya İnter'e gitmediler mi ozmn onları ii fiyatlara satabilirdik ve belki ozmn ii paralar kazanarak bu borç batağını azalta bilirdik şimdi geçmiş borç batağında futbolcu alınır mı diyor..... Benim Hakan Şükür'ün yaptıklarına ve Galatasaraylılığına lafım yok,Söyledikleri yanlış veya doğru yanlız yaptıklarından dolayı her dediğini savunursak koyunlardan da bir farkımız kalmaz ;)

Hakan bedavaya gitmedi.

2cisi mesajlarımı okursan daha iyi anlarsın

genel olarak diyorsan bi problem yok;)

borç batağının asıl nedeni bu topçular diyosun yani:))

bence bu futbolcular uefayı alarak vede 4 sene şampiyon olarak maddi konuda gayet yardımcı oldular.. ki dahada oluyor..

gitmelerine gelince.. o zaman yönetimle futbolcular arasında ne döndü bilmiyorum.. ama nerdeyse tüm futbolcuların bedavaya gitmesi bana daha çok yönetim hatası gibi geliyor..

yani o zamanki yönetimi suçlayacakken sırf o yönetim hatalı diyen futbolcuları suçluyoruz

Böyle bir havayı özlemle bekliyorlar.

Eminimki sende fener şampiyon olsun diye büyük bir özlemle bekliyorsun:ka10::ka10:

Kendisini kovan adnan polat başkan olduğu sürece bu adam bizim başarımızı istemez.

Birde sürekli yabancılara ödenen paralardan bahsediyor buda onun ne kadar çekemez biri olduğunu gösteriyor,zamanında çuvalla para götürdün hala gözün doymadımı:ka10:

rahat bırak bizi artık gözümüzden her geçen gün biraz daha düşüyorsun.

hakanın her dediği doğrudur,fenevbahceli oldum dese bile altında gizli bir anlam yatar muhakkak, varsın medyada Galatasarayı ağızlarda sakız etsin onun adı kral hakan şükürdür...

Hay Agzına saglık.

Hataları olurmu olur oda insan mesela trt de yorumculuk yaparken pek yorumlarını begenmezdim ama o benim gözümdeki degerini indirmezdi bi laf için kral bi laf için ezik oluyosa burda insan ve bunun adı hakan şükürse varın gerisini siz düşünün saygılar son mesajımdır uzamasın muhabbet

Hakan bedavaya gitmedi.

2cisi mesajlarımı okursan daha iyi anlarsın

genel olarak diyorsan bi problem yok;)

ben genel bahsetmiştim hala o geneller var kral ne diyosa doğrudur vs diye ;)

ben hakandan beklenen paranın alınamadığını biliyorum alınmışsa ben yanılmışım ama bir çok oyuncuyu maaliyetsiz gönderdiğimizi ii biliyorum ;)

Hakan Şükür KRALSIN ama krallığını bil... bitti artık senin dönemim...

kimse sana onun bunun hakkında yorum yapma yetkisi vermedi veremez...

sanki 40 yıllıkk futbol duayeni gibi o öyle olmaz bu böyle olur yeter artık herkes çıkıp 1 2 bişeyler sallamağa başladı...

10 yıl sonra 15 yıl sonra arda yadamı aynı şey diceksin..

ayrıca ARda bunları okusa ne düşünür..

saçmalama boyutlarını gectiniz galiba..

Hay Agzına saglık.

Hataları olurmu olur oda insan mesela trt de yorumculuk yaparken pek yorumlarını begenmezdim ama o benim gözümdeki degerini indirmezdi bi laf için kral bi laf için ezik oluyosa burda insan ve bunun adı hakan şükürse varın gerisini siz düşünün saygılar son mesajımdır uzamasın muhabbet

bu kadarda temiz yürekliyiz işte...

Büyük adaylarimdan biride fb demis neye kiziyor bu kadar millet anlamadim.

Bakin altlarda fener cok para önerdi gitmedimde demis ayni zamanda.

Niye bu kadar cosuyorsunuzki siz simdi?

bu arada fener şampiyon olur dememiş hemen başlığa yapıştırmışsınız...

dikkatli okuyun..

borç batağının asıl nedeni bu topçular diyosun yani:))

bence bu futbolcular uefayı alarak vede 4 sene şampiyon olarak maddi konuda gayet yardımcı oldular.. ki dahada oluyor..

gitmelerine gelince.. o zaman yönetimle futbolcular arasında ne döndü bilmiyorum.. ama nerdeyse tüm futbolcuların bedavaya gitmesi bana daha çok yönetim hatası gibi geliyor..

yani o zamanki yönetimi suçlayacakken sırf o yönetim hatalı diyen futbolcuları suçluyoruz

yöneticilerin suçu olmadığını kimse söylemedi ama madem okadar ii futbolcuydular inter herkese milyon dolarlar öderken bu oyuncular için para veremedimi hani hepsi Galatasaray menfaatlerini düşünüyor ya Emre,Okan falan rest çekemediler mi ;) Boş kağıda imza atıp bi sene sonra gidemediler mi hani yaparlar ya ;)

Üst Alt