Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur"

Cevap: Hakan Şükür'den 24'e çok özel açıklamalar !

Taraftarında şu saçmalığını anlamıyorum.

Yok onları yıldız yapan Galatasaray'mış.

Galatasaray'ı Galatasaray yapan. Avrupaya adımızı duyuran. Adımızı duyduğunda rakiplere korku salmamızı sağlayan bu oyuncular değilmiydi.

Açıkça bu oyunculara birşeyler yapılıyor bu çok belli.

Ben de istemiyorum artık oyuncuların böyle konuşmalarını. Fakat o konuşan adamında benim Galatasaray'a olan tutkumun belki de 10 bin katı fazla tutkusu olduğunu biliyorum. Burada ki bütün taraftardan daha çok çok sevdiğini de biliyorum.

Milyonlarca Galatsaray taraftarından daha fazla emeği geçtiğini de biliyorum.

O yüzden ne derse desin benim ne ona karşı ne de Galatasaray'a karşı sevgim hiç azalmayacak.

Ben onu hep Leeds'e attığı golle, krallıklarıyla hatırlayacağım.

ne güzel söylemişsin dostum.. burda klavye başında doğru/yanllış , olumlu /olumsuz atıp dururken takımını seven taraftar olalım o adam yıllarca ter akıtmış bütün maddi zorluklara rağmen göğüs germiş takımına karşı "kendince" yorumunu söylesin "fener şanslı" desin.. ve bazı "galatasaray taraftarı" zanneden kişiler bu yorumlar yüzünden adamın galatasaraylılığına insanlılığına laf söylesin..

adalet bu galiba..

bu arkadaşların tek yorumu doğru. "kimse galatasaraydan büyük değildir"

ama GALATASARAYI büyük yapanların en ön saflardada bu adam vardır..az çok bişiler söylemeye hakkı var diye düşünüyorum.. en azından bizim burda yazdığımızz yorumlardan 10bin kat daha hakkı vardır diye düşünüyorum

Cevap: Hakan Şükür: "F.Bahçe şampiyon olur"

Röportajda şampiyonluk adaylarında biri Fenerbahçe diyor, FB şampiyon olur falan demiyor.

Ben mi yanılıyorum yoksa medya mı her zaman olduğu gibi yine populistlik peşinde...

ilginç neden GS de para ün şöhret aklınıza gelecke herşeyi kazanan simge olmuş kişiler böyle saçma açıklamalar yaparlar.

Hakan Şükür neye dayanarak bunu söylüyor merak ediyorum. Yedek benvi olmayan sıradan 2 brezilyalı takviyesi yapmış 2 As defansını kaybetmiş. hala 34 yaşında Alex e kalmış, forveti belirsiz bir takım şampiyon adayının en byüğü olabiliyor.

GS kadrosu ise Arda - Elano - Baros - Keita - Kewell - Leo gibi kalburun üstünün üstü oyuncular varken ve sistem de bariz oturmalar görünürken insan şu yorumlara şaşırıyor.

Futbol konusunda ne hissedersem tersi çıkıyor.Ben Yine 2 yıl önceki gibi Fenerbahçeyi hissediyorum.Hakan abi kasma kendini şampiyon biziz bu sene :)

Iste bu sacma otesi: Kral ne diyorsa dogrudur laflari baydi artik. Bunu baskalari icinde soyleniyor. Tmm Hakan Fener en buyuk adaylarimdan biri diyor, yani sizin icinde mi oyle Sayin Enes ve Murat bey? Cevabi ben vereyim: HAYIR. Yani ezbere konusmayalim, muhtemelen yaziyi tamamen okumamissinizdir bile. Okumus olsaydiniz bunu demezdiniz veya derdiniz ve bir ekleme yapardiniz: Fener Kismi haric diye ...

Neyse yaziya gelince, katildigim noktalar var. Ne yazik ki bu yonetim cok samimi davranmiyor. Bu kulube yillarca emek vermis bir oyuncuya medya yoluyla boyle bir teklif yapilmaz. Ya cok mu zor Hakan'i arayip buraya bi gelsene sana diyeceklerimiz var demek cok mu zor ya?

Gunu kurtarmak icin yapiliyor laflarina katilmiyorum, OYLE OLSAYDI Rijkaard DEGIL DAUM'u getirirdik cunku Daum'da basari garantiye yakindir, bu bir gercek. Yani Daum takimina gore sistemi belirliyor, Rijkaard ise sistemine gore kadrosunu belirliyor, oyuncularini belirliyor vs vs. Yani Kral, bunu sen bizden daha iyi bilmen gerekmezmi? ...

Son olarak: Bu kulubun kendine ait degerleri var dogru ama ne yazik ki gittikce Fenerlesiyoruz her konu'da. Bu kulubun gerek yonetim olarak gerekse camia olarak yanlis yonetildigi cok aciktir. Oncelikle camia'nin icindeki pislikleri temizlemek gerek, sonra yonetimi duzeltmek gerek ...

Hakan Fener'i şanslı görüyorsa bunu açıklama hakkına sahiptir. Yalnız herkes bal gibi biliyor ki yorumculuğa başladığı andan itibaren kendisini gönderen yönetimden intikam almaya çalışıyor. Sürekli yönetim aleyhine açıklamalar yapıyor. Ne yani sen Elano ile Kewell ile oynamak istemez miydin Hakan?? İnamotolar, Lukunkular 3-4 milyona alınıp bir o kadar da verilerek gönderirken 3 senede toplamda 15 milyon ödeyeceğimiz Keita ve Elano'mu battı kendisine? Bu camiya'yı senede 10-20 milyon aralığında transfer yapamıcak bir camia olarak mı görüyor? Söylediği her lafın ucu inceden yönetime dokunuyor. Kimse kusura bakmasın, o bizim eski futbolcumuz laf söyleyemezsin demesin, Hakan nasıl görüşlerini açıklamakta özgürse biz ve ben de içinde hakaret olmadan görüşlerimizi açıklarız ve malesef Kral'ın bu tavrı dedikoducu mahalle karılarının tavrına benziyor. Onun kalitesine gerçekten ama gerçekten yakışmıyor. Ve bu tavrın bir benzerini Fatih Terim kendisine X5 hediye etmedi diye de göstermişti. Fatih Terim onu affeder çünkü o bir birey. Aldığı karar milyonları etkilemiyor. Sonra nasıl döndü dolaştı nasıl ve niye Fatih Terim'in tekrar en büyük savunucusu oldu hatırlasın. Ama Galatasaray bünyesinde milyonları barındıran bir kurumdur, sevgisi kurumsaldır. O yüzden bu sevgiyi kaybetmesin çünkü kendini Galatasaray'a affettirme şansı yok. Çünkü bunu yapmak için bu camiayı oluşturan milyonların teker teker onayını almak imkansız. Hakan kariyerine yakışır şekilde ve aklını kullanarak hareket etmek zorunda. Her şeyden önce kendisi için sonra da onu seven milyonlarca Galatasaray taraftarı için. Öfkelerinin peşinde koşmamalı.

Bu taraftar hala kendisine Kral diyorken aklını başına alsın hatasından dönsün. Bu camia tükenmişken onu geri aldı. UEFA'yı kazandıktan sonra bu takımı bırakıp gittiğini unuttu. Tekrar bağrına bastı. Biraz da bunları düşünsün. Gelsin bu takıma alt yapsında üst yapısında hizmet etsin. Efsane gibi davransın. Bayern'de Beckenbauer neyse Galatasaray'da da Hakan o olsun. Bu tarz ucuz numaralar ona hiç bir şey kazandırmaz. Bu camiaya karşı iyi niyetli olsun, her yorumuyla son yıllarda gördüğümüz en iyi yönetimi yıpratmaya çalışmasın. Çünkü bu yolun sonunda Avrupa'da kupa var. Bizle birlikte sevinmeyi amaçlasın. Onu böyle görmek bizi çok üzüyor.

Yazıyı okudum öyle tepki gösterilecek şeyler söylememiş bence. Yalnız şu para olayını merak ediyorum. Fenerbahçe Galatasaray'ın verdiğinden çok daha fazla, yok hayal edilemeyecek paralar veriyordu falan ne demektir nedir bu paralar böyle. Galatasaray hakkını vermiştir gerisi uçuktur uçmaya gerek yok o kadar.

Pek yanlış şeyler dememiş. Benim de favorim Fenerbahçe mesela. Biz 2. sene ve sonrası için her kupada favoriyiz. Arda konusunda da fikirleri normal. Okumadan mı sallıyoruz adama anlamadım ki.

Fenerin hocası ligi biliyor tek avantajları bu bizim kadromuz yoksa onları katlar.

Hakan Şükür'ün bu açıklamayı yapmasında amaç satır arasında Galatasaray yönetimine giydirmektir. Tepki bundan kaynaklanıyor. Herkes altındaki kötü niyeti seziyor ve farkında.

Hakan Şükür'ün bu açıklamayı yapmasında amaç satır arasında Galatasaray yönetimine giydirmektir. Tepki bundan kaynaklanıyor. Herkes altındaki kötü niyeti seziyor ve farkında.

Bence herkes farkında değil, çok o hala Büyük Kral Hakan Şükür...

Maalesef samimi bulmadım dediği o teklif Adnan Polat tarafından ve gayet samimi şekilde yapılmıştı, Hakan için de çok çok iyi olurdu. Sen istifade etme sonra samimi bulmadım de.

Çok konuşma huyu olmayıp bizleri defalarca medyaya şikayet etmeseydi, adı muhtemelen Metin Oktay 'la anılırdı. Ama şimdi diğer Hakan 'la sık anılır oldu.

Üzücü ama durum bu. Biz onu futbolculuğu ve bize kattıklarıyla hatırlamaya devam edelim, yazarlığıyla değil...

Iste bu sacma otesi: Kral ne diyorsa dogrudur laflari baydi artik. Bunu baskalari icinde soyleniyor. Tmm Hakan Fener en buyuk adaylarimdan biri diyor, yani sizin icinde mi oyle Sayin Enes ve Murat bey? Cevabi ben vereyim: HAYIR. Yani ezbere konusmayalim, muhtemelen yaziyi tamamen okumamissinizdir bile. Okumus olsaydiniz bunu demezdiniz veya derdiniz ve bir ekleme yapardiniz: Fener Kismi haric diye ...

Neyse yaziya gelince, katildigim noktalar var. Ne yazik ki bu yonetim cok samimi davranmiyor. Bu kulube yillarca emek vermis bir oyuncuya medya yoluyla boyle bir teklif yapilmaz. Ya cok mu zor Hakan'i arayip buraya bi gelsene sana diyeceklerimiz var demek cok mu zor ya?

Gunu kurtarmak icin yapiliyor laflarina katilmiyorum, OYLE OLSAYDI Rijkaard DEGIL DAUM'u getirirdik cunku Daum'da basari garantiye yakindir, bu bir gercek. Yani Daum takimina gore sistemi belirliyor, Rijkaard ise sistemine gore kadrosunu belirliyor, oyuncularini belirliyor vs vs. Yani Kral, bunu sen bizden daha iyi bilmen gerekmezmi? ...

Son olarak: Bu kulubun kendine ait degerleri var dogru ama ne yazik ki gittikce Fenerlesiyoruz her konu'da. Bu kulubun gerek yonetim olarak gerekse camia olarak yanlis yonetildigi cok aciktir. Oncelikle camia'nin icindeki pislikleri temizlemek gerek, sonra yonetimi duzeltmek gerek ...

Öncelikle kral ne diyorsa dogrudur sözüne nokta koydum ama bilirsinizki noktadan sonra söyleniceklerde olur;)

Ben kimsenin peşinden körükörüne gitmem herkesin kendine göre dogruları olur benim dogrumda bu hakan sukur 10 numara bi insandır ve futbolu senden benden daha iyi bilir yorumlar cunku olayın içinden gelmiştir türk futbolunun en buyuk oyuncularından biridir belkide ilkidir.

Ben yazının en basında dedim basın işine geldigi gibi koymustur ama farzedelimki cıktı dedi fb sampiyon olur nolmus yani rıdvan dilmen GS sampiyon olur diyince fenerliliginden bişeymi kaybediyor gercekci insanlar bunlar herseyi gectim emeklerini gollerini bizi sevindirmesini vb adamın dusuncelerine bari saygı duyun

Bence herkes farkında değil, çok o hala Büyük Kral Hakan Şükür...

Maalesef samimi bulmadım dediği o teklif Adnan Polat tarafından ve gayet samimi şekilde yapılmıştı, Hakan için de çok çok iyi olurdu. Sen istifade etme sonra samimi bulmadım de.

Çok konuşma huyu olmayıp bizleri defalarca medyaya şikayet etmeseydi, adı muhtemelen Metin Oktay 'la anılırdı. Ama şimdi diğer Hakan 'la sık anılır oldu.

Üzücü ama durum bu. Biz onu futbolculuğu ve bize kattıklarıyla hatırlamaya devam edelim, yazarlığıyla değil...

Olayın içinde degilizki hakanın hataları vardır ama yönetimde(belli baslı isimlerin) hicmi yoktur tamam sonsuza kadar futbol oynıyamaz bi yerde bırakması lazımdı baskanında teklifi gayet onurlandırıcı bi teklifdi ama onunda futbola karsı zaafı var Galatasaray formasına.

Sözün özü Hakanın Galatasaraylılıgını yargılamaya bizim gücümüz yetmez fikirlerine katılmaya bilirsiniz ama ezik buda yalakacı oldu her platformda bize laf cakmaya calısıo demek yakısmıo olmaz

ilginç neden GS de para ün şöhret aklınıza gelecke herşeyi kazanan simge olmuş kişiler böyle saçma açıklamalar yaparlar.

Hakan Şükür neye dayanarak bunu söylüyor merak ediyorum. Yedek benvi olmayan sıradan 2 brezilyalı takviyesi yapmış 2 As defansını kaybetmiş. hala 34 yaşında Alex e kalmış, forveti belirsiz bir takım şampiyon adayının en byüğü olabiliyor.

GS kadrosu ise Arda - Elano - Baros - Keita - Kewell - Leo gibi kalburun üstünün üstü oyuncular varken ve sistem de bariz oturmalar görünürken insan şu yorumlara şaşırıyor.

ilk 11 olarak mevkilere baktığında bizden ustun yanları var.. kalede mesela.. ben volkanı tercih ederdim.. göbek defanstata bilica ve iyi bir edu yada luganoyu kim tercih etmez? sağ beki soylemeye gerek yok galiba.. kaç sabri 1 gokhan gönül eder acaba? sol bekte üstünüz.. sadece orta sahada bariz bir üstünlüğümüz var gibi duruyor.. ama forvette güiza bu yıl gayet formda + semihde var.. bizde sadece baros yedeği yok maalesef..

en onemliside t.direktorleri kim ne derse desin önümüzdeki 1 sezon için daum rijkaardan daha avantajlıdır..

gayet mantıklı yani..

yönetimi neden eleştirmesin.. hiç yanlışsız bir yönetim değilki.. hasan şaş a hakanı kovarcasına gonderen bu yönetim değilmi? efsane kaptan b.korkmazı 3 ayda berbat takımı vererek başarısız ve rezil ettiren bu yönetim değilmi?

ayrıca yıllarca hasana hakana bulente boş mukaveleye imza attırıp şimdi elanolara keitalara LİNCOLNLERE paraları akıtan kim acaba?

kesinlikle haklısın.. son sozun hariç.. burda kötü niyet yok. kendine ve bazı oyunculara yapılan hakszlıklara karşı tepki gösteriyor..

kral fenere gitmeyi düşünmüş ama arda birkez olsun düşünmedi onun için arda metin oktay ruhludur metin oktaydan sonra tarihimizdeki en iyi galatasaraylıdır ardanın yeri farklı bizim için

kral fenere gitmeyi düşünmüş ama arda birkez olsun düşünmedi onun için arda metin oktay ruhludur metin oktaydan sonra tarihimizdeki en iyi galatasaraylıdır ardanın yeri farklı bizim için

Al işte demek istedigim bu aferin :eek:

Adam demese bunu bilmicektin dimi o zaman hakan kraldı ama bunu ögrendin hakan yalan oldu aferin aferin bravo:007::007:

Üst Alt