Haklısınız Rijkaard Suçlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haklısınız Rijkaard Suçlu

Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçlu

Rijkaard en az suçlu kişidir bence.Adam herşeyi denedi.Önce kendi futbolunu oynatmak istedi,bir yerden sonra koptuk.Sonra baktı ortasaha zayıf kalıyor defans kurgumu geri çekeyim defansif oynayalım dedi.Rijkaard maçın başında 2 tane golün sebebi mi yani şimdi?Yedek kulübesine bakıyor kim kurtarıcım olabilir diye,Aydın'ı falan sokuyor oyuna.Bide rakiplere bakıyoruz yedeklerde Holosko,Nobre,Nihat,Özer,Stoch falan.Gerçekten sinir bozucu.

Rijkaard en az suçlu kişidir bence.Adam herşeyi denedi.Önce kendi futbolunu oynatmak istedi,bir yerden sonra koptuk.Sonra baktı ortasaha zayıf kalıyor defans kurgumu geri çekeyim defansif oynayalım dedi.Rijkaard maçın başında 2 tane golün sebebi mi yani şimdi?Yedek kulübesine bakıyor kim kurtarıcım olabilir diye,Aydın'ı falan sokuyor oyuna.Bide rakiplere bakıyoruz yedeklerde Holosko,Nobre,Nihat,Özer,Stoch falan.Gerçekten sinir bozucu.

Peki birşey soracağım.2 sene önce Araganos döneminde de Fenerbahçe benzer bir durumdaydı.O zaman sence Aragones suçsuz muydu ? Tek suç Josico muydu veya Maldonado muydu ? Alexi (Misimovici) oynatmasını bilmeyenin suçu yok mu ? Deividi (Elanoyu) harcıyanın.Takımdaki bütün oyuncuların formunu düşürenin.Ne oynadığını bilmeyen bir takım oluşturanın.Maldonadoda (M.Sarpda) ısrar edenin.

Peki Geçen sene Real Madrid nie Pellegriniyi gönderdi ? Çok mu başarısızdı 99 puan topladı ? Bir sene daha sabredemez miydiler ?

Dünyanın her yerinde böyle beklentiyi karşılayamayan gönderilir..Neden daha fazla rezil olalım.Neden daha fazla kahrolalım.

Ufakcık bir umut bile vermeyen bir adamı niye takımın başında tutalım ??

Yanlış bir bakış açısı değil ama ben her zaman istediği kadro kurulduktan sonra Hoca hakkında yorum yapılması taraftarıyım.Bir tarafta Ernst,Aurelio,diğer tarafta Sarp,Ayhan,Cana.Birtek Cana biraz dengeli adam O'da son maçta çok kötü oynadı.

Yaa geçin bu işleri Rİjkard a verilen oyuncular GS tarihinin en iyi 2. kadrosuydu hepsini bitirdi. Hnagi oyuncu Rİjkard geldikten sonra kendini geliştirdi.

Arkadaşlar ben nedense bu Tarz yorumları anlamıyorum. Galatasaray 10 senelik maziye sahip bir Klüpmüdür? Yoksa siz 10 sene öncesini hatırlamazmısınız. Bu şu aralar duyduğum en saçma sapan laf "Gs tarihinin 2. en iyi kadrosu" bir düşünün ya yazmadan önce lütfen. Bunu sadece Emre renkdaşıma söylemiyorum. Uefayı alan Kadro en iyi kadromuz olsun tamam ama Cüneyt'li Prekazi'li Uğur'lu Simoviç'li Tanju'lu Yarı final oynayan kadromuz kaçıncı? Turgay Şeren'li Metin Oktaylı Kadromuz kaçıncı? Gökmen Özdenakların 3 sene Şampiyon olan kadrosu kaçıncı?

Bugün beğenmediğiniz kadroya Keita, M. Topal,Linderot,L. Franco ve Lincoln eklenince tarihin en iyi 2. kadrosumu oluyor sizce? El insaf arkadaşlar az tarihimize bakın. Hadi polyanna olalım en iyi ihtimalle bile en iyi 3. deriz bu kadroya ki o bile denirmi tartışılır. Bu kadroyu yarı final oynayan Simoviçli Tanjulu kadronun üstünde tutmak ayıptır.... Ne ligde olan ne kupada olan ne avrupada olan bir Galatasaray Kadrosu en iyi diye konuşulamaz bence. Tamam Teknik heyet sorunlu yönetim sorunlu ama futbolcular canını dişine katıpmı oynadılar yapmayın.

suç rijkaarda tam olarak demek cok yanlış şuan oyuncularımız cok isteksiz rijaardin gitmesini istiyorlar ortada bir sorun var futbolarla rijkaard arasında yabancılar gelen oynamıyor baros kewell neil haricinde yerliler umurunda degil kulubede yatanlar var rijkaaarda bunları sucladı iyice takımda futbolcu antrenor arasında sorun oluştu ama baska teknik tirektor getirelim elindeki malzeme bu diyelim barış ayhan cana pino elano gokhan aykut mustafa bunlarla ne yapıcak iyiler gitti para ediyo diye kalanlara bak fatih terim gelse ne olacak acaba futbolcularda istek başlıyıp super oynamayaı başlıcaklar ben inanmıyorum

1. Rijkaard herseyi denedi diyosun da ben 70 küsür resmi macta akli basinda bir tane bile oyun düzeni görmedim. Rakibi ezdigimiz maclarda bile sonuca denk düsen bir oyundan cok bireysel yeteneklerin sivrilmesiyle ulastik sonuca.

2. Biz ideal kadromuzla sahaya ciktigimizda yedeklerimiz Elano, Kewell, Emre Colak.

Başarısızlığın perde arkasında rikaardın altının oyulmasında bambaska sebepler var hepimizin çok sevdiği prens dediği insanlar var 2 yıldır sahaya çıkarken yüzü gülmeyen bu prens ve prensler bu başarısızlığın sorumlusu olan takıma taraftara ve rijkaarda oldu ...

Rijkaard Galatasaray'in 105 yillik tarihinin en berbat sonucunu almadiysa, yatip kalkip prensi öpsün.

Rijkaard'ın kalmasının artık ne Rijkaard için ne de Galatasaray için hayırlı olacağı kanısındayım ama Rijkaard giderse kim gelecek?Bence bu daha büyük bir sorun..

Geçen seneden beri bir tane iyi oynadığımız,rakibi ezdiğimiz bir maç hatırlamıyorum.Hiç suçu yok mu şimdi bu adamın?

Sanki Rijkaard 2 aydır geldi,Yahu bir buçuk senedir hangi önemli maçı kazandı ? Kadro yok demeyin geçen sene ligin en iyi kadrosu bizdeydi beşinci oldu adam.Bu adama hala savunanlar Rijkaard'ın akrabası olduğundan şüpheleniyorum açıkcası.

Sanki Rijkaard 2 aydır geldi,Yahu bir buçuk senedir hangi önemli maçı kazandı ? Kadro yok demeyin geçen sene ligin en iyi kadrosu bizdeydi beşinci oldu adam.Bu adama hala savunanlar Rijkaard'ın akrabası olduğundan şüpheleniyorum açıkcası.

Neye göre en iyisi? Kadron pahalı olabilir sorun o değilki. Gene yazacam, sorun kadrodaki oyuncuların sisteme ne kadar uyup-uymaması idi. Ona bakarsan o en pahalı kadronun en pahalı stoperini yedek bırakıp, Hakan Balta ile oynadı bir süre. Neye göre iyi kadro? Pahalı kadro : iyi kadro demek değil. O zaman Real'in her yıl şampiyonlar liği şampiyonu olması gerekir.

Artı Baroş ve Kewell sakattı. Liğin ikinci yarısında da düştü oyuncular. En önemli iki futbolcu sakattı, bu da çok etkiledi Galatasaray'ı..

Peki bu takım A.Madrid'i şanssızlık ve hakem kötü olmadan eleseydi yorumunuz ne olacaktı? A.Madrid gibi Avrupa şampiyonu takıma karşı 2 maçta da nasıl oynadı bu takım sizce? Hemde Rijkaard'ın yeri geldi 35. dakikada bile müdahale ettiği bir maçtı.

Neye göre en iyisi? Kadron pahalı olabilir sorun o değilki. Gene yazacam, sorun kadrodaki oyuncuların sisteme ne kadar uyup-uymaması idi. Ona bakarsan o en pahalı kadronun en pahalı stoperini yedek bırakıp, Hakan Balta ile oynadı bir süre. Neye göre iyi kadro? Pahalı kadro : iyi kadro demek değil. O zaman Real'in her yıl şampiyonlar liği şampiyonu olması gerekir.

Tamam.

boş laflar bunlar,orta saha rezaletti baştan,kewell 2.devre hiç oynayamadı,baros uzun süre sakattı,dos santos 1 sene top oynamadan bize gelmişti,anca alıştı adam,onu alacağımız sene bu seneydi,rijkaard da istemiştir eminim,arda da son 10-15 maçta falan sürekli oyundan düştü belirli bi süreden sonra,keita tamam ama tek başına ne yapacak adam?,kadro sadece kağıt üzerinde iyiydi.

Sana da tamam. Açıkla da bilelim, nasıl en iyi kadro idi ? Pahalı futbolcuları alıp bir kadro kurunca o takımın şampiyon olma gibi bir garantisi mi var? Hangisi bir de Rijkaard'ın kafasındaki sisteme uygun oyunculardı. Elano oynamadı, Baroş sakattı, Kewell sakattı, Arda küskünleri oynadı, Servet formsuzdu, kalecimiz çok kötü, kaç tane maç gitti onun yüzünden, bunları da yazın o zaman .

Peki bu takım A.Madrid'i şanssızlık ve hakem kötü olmadan eleseydi yorumunuz ne olacaktı? A.Madrid gibi Avrupa şampiyonu takıma karşı 2 maçta da nasıl oynadı bu takım sizce? Hemde Rijkaard'ın yeri geldi 35. dakikada bile müdahale ettiği bir maçtı.

Kötü oynadık.Keita'nın olağanüstü çabasıyla,bireysel becerisiyle berabere kaldık.

Üst Alt