Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

santrafor huntelaar diğeride VDV alır transferi kapatırız =))

Transfer yarın açıklanacak. Pazartesi gününden beri perşembe diyorum.

İçime öyle doğuyor.Toboluda bildim inş buda tutar :)

Ama bugünde olabilir.Öyle hislerde var :)

Bence Galatasaray'ın en acil ihtiyacı orta saha oyuncusudur. Yedek forvet olarak Nonda ve Yaser iş yapar. Zor durumda Kewell'da forvet oynar. Ama bir Mehmet Topal bir de Arda ile bu iş yürümez. Kesinlikle Appiah tarzı bir hatta iki orta saha oyncusuna ihtiyacı var Galatasaray'ın. Bu aslında transfer yapması en kolay bölge. Almanya'dan Fink yada Ernst gibi iki adam alıp sorunu çözebilirsiniz. Yada Afrika ülkelerinden. Forvet transferi için de isimler geçiyor bir sürü. Ama Galatasaray nasıl bir forvet oyuncusu arıyor bunu kestiremiyorum. Babel tarzı kanatta oynayacak bir forvet mi? yoksa Baros sakatlanırsa santraforsuz kalmayalım diye işi forvet oynamak olan misal Huntelaar yada Semih gibi bir forvet mi? İşin aslı Galatasaray'ın her iki oyuncuya da ihtiyacı varken bunlardan Baros'un alternatifi olacak en uygun isim bence Bursa'dan Sercan'dır. Bu gün yedek oturt yarın da ilk 11 in değişmez oyuncusu olsun.

Kanat konusunda sakatlık yaşanmazsa zaten oyuncularımız iyi ama en büyük rakibimiz sakatlıklar olduğuna göre buraya da alternatifler üretmeliyiz. bu mevkide de çok alternatifimiz var. İsmi çıkanlar bile yeter. Dos Santos, Hernandez, Babel, Remy, Queresma... İşin güzel tarafı futbolda bolluk yaşanan mevkilerden bir tanesi bu. Hiç tahmin etmediğimiz bir isim misal Vicente yada Joaquin yada aaaaa lan iyiki transfer ettiler bunu denecek bir isim heran alınabilir.

Ama orta saha transferini çözmeleri lazım.

bakiyorumda herkes atiyor ben haldun beyden aldigim duyumu yazim

Iorfa tekrar galatasarayda :)))))))

VDV sneijder huntelaar falan bekleyen arkadaslar var::D

hepsi imkansiz bunlarin

bakiyorumda herkes atiyor ben haldun beyden aldigim duyumu yazim

Iorfa tekrar galatasarayda :)))))))

VDV sneijder huntelaar falan bekleyen arkadaslar var::D

hepsi imkansiz bunlarin

Ciddi misin ? imkansız mı gerçekten ? =)) yapmayın etmeyin biz de biliyoruz nedir ne değildir.

hani nerde o 2 futbolcu sabrın da yeri var elin çulsuz bjk si bile nihatla ferrari yi aldı

Şimdi aklıma geldi,bir arkadaşım demişti bana.

"Bunlar yıldız almayacağız,yetenek alacağız dedi ya,adam gibi bir şey alamayacaklar;aldıklarının hepsi Carrusca gibi elde patlayacak."

Bayağı iyi anlardı futboldan,benim gibi GS'liydi.İnşallah yanılır..:(

hani nerde o 2 futbolcu sabrın da yeri var elin çulsuz bjk si bile nihatla ferrari yi aldı

O culsuzlarin baskanlari cebinden ödüyor ama.

Bizim baskanlar elini cebine atmiyor.Tüzükde mi yaziyormus bilmiyorum.

Yani para sorunlari yok onlarin...Bizde Galatasaray´iz. O kadar soruna ragmen transfer konusunda herzaman ödeyecek paramiz vardir.

Ilk istedigim sey, Aslantepe olayinin olumlu sonuclanmasi ve insaatin baslamasi.

Ondan sonra transfer istiyorum..Zaten yeniden kadro kurmuyoruz.

2 adam gelecek.Mutlaka hafta sonuna kadar veya gelecek hafta basina kadar aciklarlar.Gecen senenin süper kadrosu bulustu zaten artik. Lincoln hadsizi haric.

Leo Franco,Baros,Kewell,Nonda kampa katildi zaten.Su kadroyu adam gibi calistirsin Rijkaard bakin ne oluyor.Linderoth´da müthis dönüs yapacakmis öyle söyleniyor.Yani cok sorunumuz yok aslinda.

Yalniz gelecek 2 adam da üst düzey futbolcu olursa bu takim tutulmaz.

Imkani yok tutulmaz.Yeterki üst düzey futbolcular olsun.Üst düzey derken, katki anlaminda.Sakatlanmayan, efor sarfeden.

O yüzden ilk is Aslantepe.Bi güzel haberi alayim ordan, daha da mutlu olacagim

Transfer bütçesi Servet'den gelecek olan paraya bağlı olan bir yönetim yıldız transferimi yapacak..Komik..Şuan için alabileceğimiz en yüksek çıtadaki oyuncular oliveira gibidir.Oda zor.

Sayın Haldun Üstünel'i az çok tanıdıysak, 2 tane bomba transfer de yapacaktır.

Yok paramız yokmuş,

Yok çulsuzmuşuz,

Yok Servet'e bağlıymış.

Hikaye bunlar.Yıpratma politikası sadece.

En kralını alır gelir.

Benim istediğim tek isim var.Valbuena.Ah bi getirse onu keşke,dünyalar benim olur..

Milyonda 1 ihtimal olsa da,sonuçta bu da bi ihtimal..

https://www.youtube.com/watch?v=TqU8Rimbow0

Bu Liverpool'a attığı gol...

Geçenlerde hakkında bir araştırma yapmıştık.Deshamp gelmiş galiba Marsilya'nın başına.Gerets'in gitmesiyle,Valbuena takımda kalmak istemediğini belirtmiş.Fransa gazetelerinden aldık bu haberi de.Çeviri falan yaptı arkadaşlar sağolsunlar.Transfermarkt'daki değeri 6 milyon euro.Sağ açıkta oynuyor.Tam aradığımız kan.Pazarlıkla bu fiyat indirilebilir.

Ham ayrılmak istiyor,hem de fiyatı uygun.

Yeterince tanımayan arkadaşlar için diğer videosu da ;

https://www.youtube.com/watch?v=WX_dsSwLx1U

Su 2 oyuncu yarina kadar aciklansa da rahat rahat tatile gitsem!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt