Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Ne orta sahası ya stoper almadan? Orta saha bir şekilde idare eder,hele bir mucize olur da Linderoth dönerse (sanmıyorum ama) güçlü bir orta sahamız olur ama şu defans rezalet yani.Kesinlikle stoper alınmalı.

leo franco

carrusca

nonda

baros

kewell

lincoln

linderoth

2 yabancı deniyor kim gidecek acaba

bana kalırsa sakt bu linderoth gitsin

lincolnde gitsin

bizde rahat rahat defansa,forvete,orta sahaya sağlam adamlar alalım birde rijkaard getirsin gelecek vaad eden genç bir çocuk transfer tamamdır

gelsin kupalar.

kesinlikle sunu söylemek istiyorum gercekten kaliteli ve en iyisi gscimbom.com forumu.

yarim saat kadar kapandi zaman hic gecmedi t.s.k böyle forum yaptiginiz icin.

Daha cooook seyler degisir arkadaslar merak etmeyin...

Kampa kadar 2 transfer daha yaparlar.. Ikinci operasyon da kamptan sonraya birakilir..Lincoln,Carrusca, belki Linderoth ve Nonda yine de gönderilebilir.

Hic belli olmaz..O yüzden daha cooook zaman var kadronun tam anlamiyla sekillenmesine..Simdilik 2 süper transfer yapalim da..Gerisi kamptan sonra..

Ama Lincoln´ü yollamadan, Mehmet Agar tarafindan agirlanmasini istiyorum 3-4 gün...

Daha cooook seyler degisir arkadaslar merak etmeyin...

Kampa kadar 2 transfer daha yaparlar.. Ikinci operasyon da kamptan sonraya birakilir..Lincoln,Carrusca, belki Linderoth ve Nonda yine de gönderilebilir.

Hic belli olmaz..O yüzden daha cooook zaman var kadronun tam anlamiyla sekillenmesine..Simdilik 2 süper transfer yapalim da..Gerisi kamptan sonra..

Ama Lincoln´ü yollamadan, Mehmet Agar tarafindan agirlanmasini istiyorum 3-4 gün...

:D:D:D:D 3 4 günle olmaz en az bir hafta agilamasi lazim

Hiç şunu düşünen yok.Şimdi biz Leo Francoyu aldık ama açıklanmadı.Haldun abimizde yabancı kaleci alacaz dememiş. Demekki kesin transferler hariç 2 transfer yapacaz .Ben burdan Lucas Neill , Lugano(Allah korusun) gibi bonservisi elinde olan bir adama imza attırdığımız anlamını çıkarıyorum.

Diğer bir forumdada yazdım.Bence durum böyle.

Hiç şunu düşünen yok.Şimdi biz Leo Francoyu aldık ama açıklanmadı.Haldun abimizde yabancı kaleci alacaz dememiş. Demekki kesin transferler hariç 2 transfer yapacaz .Ben burdan Lucas Neill , Lugano(Allah korusun) gibi bonservisi elinde olan bir adama imza attırdığımız anlamını çıkarıyorum.

Diğer bir forumdada yazdım.Bence durum böyle.

evet , ayrıca bu oyuncular orta saha ve forvet.

Bence Lucas Neille imza attırdık ve İnşallah 1 Temmuzda Kewella birlikte gelecek.

bu linderoth eski formunda olsa vallahi 2 transfere bedel, ama hic guvenemiyorum.

bence kesinlikle iki yildiza ihtiyacimiz yok 1 tane genc gorev adami lazim bize. 1 tanede yarim yildiz yeter

eğer dediğiniz gibiyse o zaman;

franco-neill-linderoth-kewell-baros-(forvet)-(osaha)-lincoln-nonda

9 oluyor. daha kimseyle yollar ayrılmadı, bir tek carrusca kendisine kulüp bulmuş sanırsam melih abi'nin blogunda yazıyordu.

Sanmıyorum.;):).Leo'yu bence saymadan söyledı Haldun Üstünel ve belkide Neill'i bu ikisinin dışında 2 transfer yapılacaksa ikiside ön tarafa yapılır :D.

Babel-Dos Santos :D:D:D:D.

Aynı haber milliyette de var doğru olduğunu sanmıyorum. Yönetim 4, en kötü 3 yabancı alır hepten çoşmuş bizim medya. :)

Üst Alt