Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

2 yabancı alınacağı zaten belliydi.Bir Franco o zaten kaleci bir stoper alıcaz birde forvet 3 oluyo ama Franco ile zaten anlaşıldı 2 tane daha yeni oyuncu alıcaz.

Kamptan sonrada kadro sürpriz sekilde degisebilir...

Yani 2 transferle transfer sezonunu kapatmayacagiz.

Bundan emin olabiliriz..Hala Nonda ve Linderoth´un gönderilme ihtimali var.

Aslinda mutlaka olacak cünkü Galatasaray´in +2 kontenjanini kullanmak istemedigini okumustum..Dolayisiyla kamptan sonra yeni gelismeler kesinlikle olacaktir..

orta sahaya adma lazim degil bana gore stoper ve forvet lazim bize, ama ille orta alan oyuncusu alacaklarsa, sag kanat oyuncusu alinmasi lazim

bence neil ve forvet olur kanatlara gerek yok bu sene kewell ve arda nın yanıo sıra barış aydın gibi gençlerimiz orayı idare eder tek korkum bu neil nasıl biridir

Haldun abi açıklamasında 2 transfer "daha" yapacağız demiş.. Kaleci dememiş, orta saha ve forvet demiş.. Yani bitmiş transferleri söylememiş.. Kim bilir, belki Neill transferi de bitmiştir.. Çok ufak bir olasılık olsa da böyle birşeyler olmuş olabilir.. Aksi halde bana mantıklı gelmiyor yabancı stoper transfer etmemek..

Neill-Servet-Gökhan-Hakan

Deşerler bizi böyle.Göbek çok ağır...

bence neil ve forvet olur kanatlara gerek yok bu sene kewell ve arda nın yanıo sıra barış aydın gibi gençlerimiz orayı idare eder tek korkum bu neil nasıl biridir

neill iyidir sen merak etme ... hakan balta'nın sağ taraftaki versiyonu :)

istikrarlı, sert, yırtıçı, lider... ayrıca kewell'la birlikte avustralya futbolunun en büyük iki yıldızıdırlar :)

öncelik orta sahada olmalı. boru değil 4-3-3 oynayacağız. sisteme uyan orta saha yok neredeyse. Barış ve Lincoln'ü düşünmeden elden çıkartırdım ben olsam çünkü sisteme uymuyorlar. orta 3'lünün öndeki ikilisi için adaylar bence Arda, Ayhan ve Linderoth. belki bir de Mustafa Sarp. ilk 11 oynayacak bir adam kesinlikle şart yani. zaten Haldun Üstünel de demiş orta saha alınacka diye.

ayrıca bir de santrafor demiş. ancak forvet herhalde. kanatlarda oynayacak bir forvet olmalı alınacak isim.

ne yalan söyleyeyim bir de stoper şart bence. Neill yavaş kalır. hızlı bir adam lazım diye düşünüyorum.

---------LeoFranco---------

-Sabri-stoper-Gökhan-Hakan

----------Mehmet----------

----Linderoth--ortasaha-----

--forvet--------------Arda--

-----------Baros------------

neill iyidir sen merak etme ... hakan balta'nın sağ taraftaki versiyonu :)

istikrarlı, sert, yırtıçı, lider... ayrıca kewell'la birlikte avustralya futbolunun en büyük iki yıldızıdırlar :)

Evet...Kewellin yanina bide Neilli aldimmi,Avustralya kitasindan baya maddi bir kaynak gelir.

Onlar elbette en büyük yildizlarinin maclarini seyretmek isticeklerdir.

Avustralya kanali belki GS Maclarini satin alir,yayinlamak icin.

Sonra baya avustralyali taraftarimiz olur,orda baya cok Kewell,Neill formalari satilir.

Olayi bu yöndende görmek lazim.

Bonservissiz Neill,bize zarardan cok kar getirir!

Avustralya bu ikili icin canini feda eder:008:

öncelik orta sahada olmalı. boru değil 4-3-3 oynayacağız. sisteme uyan orta saha yok neredeyse. Barış ve Lincoln'ü düşünmeden elden çıkartırdım ben olsam çünkü sisteme uymuyorlar. orta 3'lünün öndeki ikilisi için adaylar bence Arda, Ayhan ve Linderoth. belki bir de Mustafa Sarp. ilk 11 oynayacak bir adam kesinlikle şart yani. zaten Haldun Üstünel de demiş orta saha alınacka diye.

ayrıca bir de santrafor demiş. ancak forvet herhalde. kanatlarda oynayacak bir forvet olmalı alınacak isim.

ne yalan söyleyeyim bir de stoper şart bence. Neill yavaş kalır. hızlı bir adam lazım diye düşünüyorum.

---------LeoFranco---------

-Sabri-stoper-Gökhan-Hakan

----------Mehmet----------

----Linderoth--ortasaha-----

--forvet--------------Arda--

-----------Baros------------

Neill!

Biglia

Babel veya Dos Santo

Bu 3lüyü al,GSnin Sampiyon olmasina seneye 100 Euro yatircam.

Milli Takimda Aslanlar gibi oynadilar bence

yanılmıyorsam ekşisozlükte biri yazmış benim de dikkatimi çekti, euro 2008'deki milli takımımız'da rotasyonlu olarak yer alan bütün savunma oyuncuları şu an takımımızda toplanmış durumda;

hakan, e.aşık, e.güngör, g.zan, m.topal, sabri, servet

ilginç bir ayrıntı bu da :)

Evet...Kewellin yanina bide Neilli aldimmi,Avustralya kitasindan baya maddi bir kaynak gelir.

Onlar elbette en büyük yildizlarinin maclarini seyretmek isticeklerdir.

Avustralya kanali belki GS Maclarini satin alir,yayinlamak icin.

Sonra baya avustralyali taraftarimiz olur,orda baya cok Kewell,Neill formalari satilir.

Olayi bu yöndende görmek lazim.

Bonservissiz Neill,bize zarardan cok kar getirir!

Avustralya bu ikili icin canini feda eder:008:

Söylediklerin doğru da biraz abartı olmuş;)

Arkadaşlar iddaa ediorum... Galatasaray neill ve cisse yi alacak...

nerden biliosun diyenler olacaktır...

bunu haldun üstülenin gökhanın imza töreninde ağzından kaçırdığı potlardan anlayabiliyoruz.

herkez biliyorki marsilya teknik direktörü de ısrarla serveti istiyor... yani vazgeçme veya pürüz yok. püzür galatasarayda. cisseyi şart koştular bence. zaten hafta içi marsille lı menajerler istanbula geleek dedi..

neill a gelince.. haldun üstünel ne dedi.. barosu getirdik, lincolnu getirdik, ama bu sefer o kadar kolay değil dedi.. bunun sebebi de ekonomik sıkıntılar..

bu yüzdeen de bonservisi boşta olan neill tek şansı ve benim tanıdığım haldun üstünel bu pastayı kaçırmaz...

Üst Alt