Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Evet...Kewellin yanina bide Neilli aldimmi,Avustralya kitasindan baya maddi bir kaynak gelir.

Onlar elbette en büyük yildizlarinin maclarini seyretmek isticeklerdir.

Avustralya kanali belki GS Maclarini satin alir,yayinlamak icin.

Sonra baya avustralyali taraftarimiz olur,orda baya cok Kewell,Neill formalari satilir.

Olayi bu yöndende görmek lazim.

Bonservissiz Neill,bize zarardan cok kar getirir!

Avustralya bu ikili icin canini feda eder:008:

merchandising diyorsun haklısın ...

günümüzde bir çok kulüp mesela uzakdoğu'da pazar sağlamak için kadrolarına uzakdoğlu futbolcular katıyorlar (park-ji-sung örneği) ya da uzakdoğu'ya kamp yapmaya gidiyorlar (barcelona'nın özbekistan ziyareti). günümüzde merchandising artık önemli bir gelir kaynağı biz de faydalanmalıyız. :)

merchandising diyorsun haklısın ...

günümüzde bir çok kulüp mesela uzakdoğu'da pazar sağlamak için kadrolarına uzakdoğlu futbolcular katıyorlar (park-ji-sung örneği) ya da uzakdoğu'ya kamp yapmaya gidiyorlar (barcelona'nın özbekistan ziyareti). günümüzde merchandising artık önemli bir gelir kaynağı biz de faydalanmalıyız. :)

Iste olay bu!

Inamoto Galatasaraya gelmis gecmis en kötü oyunculardandi...

Ama Japonyadan,sadece Inamotoyu izlemek icin kac kez Taraftar geldi,ve kimbilir kac Japon Inamoto hayrani GS formasi almistir!

Kewell sayesinde Avustralya basininda Galatasaray sürekli geciyor su aralar,bu bizim icin büyük bir sans.

Kimbilir su an Avustralyada GSnin Kewell formasiyla yolda top oynayan kac cocuk vardir(orda ögle vakti olmasi lazim simdi):008:

Iste olay bu!

Inamoto Galatasaraya gelmis gecmis en kötü oyunculardandi...

Ama Japonyadan,sadece Inamotoyu izlemek icin kac kez Taraftar geldi,ve kimbilir kac Japon Inamoto hayrani GS formasi almistir!

Kewell sayesinde Avustralya basininda Galatasaray sürekli geciyor su aralar,bu bizim icin büyük bir sans.

Kimbilir su an Avustralyada GSnin Kewell formasiyla yolda top oynayan kac cocuk vardir(orda ögle vakti olmasi lazim simdi):008:

ayrica bu sene aragones-guiza ikilsinden dolayi ispanya bazi fenerbahce maclarini naklen veriyordu :rolleyes:

yine de bu olaya fazla kaptirmamak lazim oyuncu faydali olacaksa gelsin. ama ben neill'in faydali olacagina inaniyorum o ayri. aradigimiz adam ;)

ah nerede vah nerede

ah ah...

nerde biraktik haldunu bilmem

ah nerede vah nerede

nerde gördük haldunu acaba

ah nerede vah nerede

bir bulabilsem ah nerede

ne olurdu yerinde duraydi

daha dun haldun suradaydi

ah nerede vah nerede

nerde gördük haldunu acaba

ah nerede vah nerede

bir bulabilsem ah nerede

aradik deli gibi biz haldunu bunca sene

tam ona sorum olunca cekmis gitmis nerede

2*

nerede....

(nakarat)

ah nerede vah nerede

kimle görüstü haldunum acaba

ah nerede vah nerede

bir bilen olsa ah nerede

ah ah....

kim ile gördük haldunu bilmem

ah nerede vah nerede

kimlere sorsam nerelere baksam

ah nerede vah nerede

bir goren olsa ah nerede

haldun al su babeli derken

birde baktim yokki yerinde

ah nerede vah nerede

bir bilen olsa ah nerede

kimse bulan kimse alan

alsa goturse ah benide

aradim deli gibi ben haldunu bunca sene

tam ona sorum olunca cekmis gitmis nerede

2*

nerede...

ah nerede vah nerede

nerelerde geziyor haldunum acaba

ah nerede vah nerede

bir bilebilsem ah nerede

ah nerede vah nerede

kimlere sorsam nerelere baksam

ah nerede vah nerede

bir goren olsa ah nerede

ah nerede vah nerede

bir bilen olsa ah nerede

kimse bulan kimse alan alsa goturse ah benide

ah nerede vah nerede

2 yabanci az be abi...

Bari sunlari gönderin;

Nonda yine bosuna bir bucuk milyon cebine koycak.

Linderoth da ilk 2 hafta oynar, sonra amerikaya amilyat icin gider...

Lincoln zaten tatilden dönmeden kovulacak galiba...

ben nonda lincoln ve linderothun gitmesi taraftarıyım... bunların yerinede yabancı alınmalı, illa dünya yıldızı olması gerekmiyor, 2 yıldız, 3 tanede kaliteli yabancı bence çok iyi olurdu, ama maddiyat birazda tabiki..

+2 kontenjanında mutlaka linderoth olmalı bence eger sakatlıgı atlatmışsa bence bu sene yaptıgımız en onemli transfer olur ama sakatlanırsa gene o zaman devre arası yollar ayrılabilir.

.....................Leo..................

Sabri......Neill......Gökhan.....Balta

.................Linderoth.................

Babel...........M.Topal...........Kewell

.................ARDA (K)..................

..................Baros.....................

ya yinemi sağ bek yok artık walla kafamı kıracam her sene o kadar transferler yapılıyor daha elimizde bi tane adam gibi sağ bekimiz yok offf offf

2 yabancıysa bunlar Neill ve Babel olabilir. Neill hem stoper hem sağ beki kapatır Babelde hem sağ açık hem forveti kapatır :)

Bunların üçünü toplasan bir Gökhan Gönül etmez,bir tane adam gibi sağ bek lazım bu takıma..

Uğur Uçar'ın yetkinliğini sorgulamak isterseniz sakatlandığı yıl sakatlanana kadar gösterdiği performansı izlemenizi isterim. Belki de ceza sahası içinde bir forvet oyuncusu kadar cirit atıyordu ve bir çok golde payı vardı. Sıfıra inerek yaptığı asistlerin haddi hesabı yoktu.

Bunların üçünü toplasan bir Gökhan Gönül etmez,bir tane adam gibi sağ bek lazım bu takıma..

Nee aboo ne diyorsun abicim yapma Uğur Uçar'ın sakalanmadan önceki halini hatırlamıyorsun galiba Gökhan Gönül'ü bende severim ama bu kadar da abartmayın Uğur 36500 basar.(benim kanaatim polemik yaratmak istemem)

Beyler Uğur Uçar'ı ben de sever ve beğenirdim ama sakatlanana kadar,çocuğun diz kapağı üç parçaya ayrıldı,bundan sonra ne kadar randımanlı oynar bilemiyoruz yani sağ kanadı emanet edemeyiz artık kusura bakmayın..

Bence ederiz bazı futbolcular sakatlandıktan sonra daha iyi performans sergileyebiliyor. Ve Uğur Uçar'a ben güveniyorum kesinlikle başarılı olacaktır.(inşallah)

Üst Alt