Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

İşe bak ya adam Türkiye Kupası'nda tırıvırı bir maçta oynadı sakatlandı sonrasında da bizim Allah'ın belası doktorlar sakatlık ömrünü uzattılar.Şimdi de adam fayda sağlamaz diye gönderiliyor.Şu takımda Kewell kadar özverili oynayan kaç tane adam var?Bari dünya kupasını bekleyin öyle karar verin b.k mu var gönderiyorsunuz şimdi!

bidaha zor futbol oynar bence

yolun acik olsun kewell unutmiyacak bu taraftar seni

kewell dunya kupasindada sakatlanir futbolu birakir demedi demeyin

Arkadaslar haberin videosunu izlediniz mi? Haldun Üstünel'in agzından öyle bir cümle çıkmış mı??

lig tv de haberin videosunda ne kewella ne leo nede elanoyla ilgili birşey yok sadece formanın hakkını veren oyuncular alıcaz diyor..

Evet ben de izledim videoyu adam Kewell'ın adını bile ağzına almamış.Dalga mı geçiyor bu ligtv bizimle

Lig Tv'nin zırvalaması arkadaşlar ne hemen atlıyorsunuz, Kewell sayfasına girip güle güle falan diyorsunuz?

Baros, Keita, Neill bu 3 ismin dışında herkez gidecek denildi zaten.

Lig Tv bizimle dalga mı geçiyor bilmem ama Kewell artık futbola yavaş yavaş son noktayı koymalı bence.Müzmin sakat bir oyuncu bir sezonda en fazla 20 maçta forma giyer.Kewell bu sezon bu rakamı aştı sanırım ama bundan sonra bize çok fazla katkı sağlayacak kuvvet ve dinamizmde olmayacak muhakkak.Bundan dolayı takımdan ayrılması gerekiyor.Eğer Kewell ile devam edilecekse yedek beklemesinde sorun yok.Alacağı ücrette indirim yapılıp da yedek bekletilecekse çok da sorun olmaz ama kendisinden çok fazla şey beklersek hayal kırıklığı yaratır.

oleyy bee rahatladm gitme kewell.keşke sezon ortasında leo gtseydide nonda dursaydı ya nednse adı geçmedi bile hep kewella nondanın adı geçti.şimdi şampiyonduk ne gzl

Agalar Bende videoyu izledim ama Haldun Üstünel Kewell'ın K sini bile söylemedi.Ne iş ?

Lig Tv bizimle dalga mı geçiyor bilmem ama Kewell artık futbola yavaş yavaş son noktayı koymalı bence.Müzmin sakat bir oyuncu bir sezonda en fazla 20 maçta forma giyer.Kewell bu sezon bu rakamı aştı sanırım ama bundan sonra bize çok fazla katkı sağlayacak kuvvet ve dinamizmde olmayacak muhakkak.Bundan dolayı takımdan ayrılması gerekiyor.Eğer Kewell ile devam edilecekse yedek beklemesinde sorun yok.Alacağı ücrette indirim yapılıp da yedek bekletilecekse çok da sorun olmaz ama kendisinden çok fazla şey beklersek hayal kırıklığı yaratır.

kewell 4 yil daha futbol oynamak istedigini söyliyor.

Haberi okudum cok uzuldum. Takimda en sevdigim futbolcuydu. Karakteriyle, durusuyla, her seyi ile takimimiza cok yakisyordu. Yolu acik olsun. Insallah Dunya Kupasi'nda da basarili maclar cikarir.

Üst Alt