Haldun Üstünel Nöbeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Nöbeti

Erken seçim sürecine girmemizle birlikte Ünal Aysal'a yakınlığı bilinen Haldun Üstünel'in kulislerde, yeni yönetimde görev almak istediği ve başkanın da buna sıcak baktığı konuşuluyor.

Haber linklerini eklemedim , bir kısmı yasaklı olsa da yavaş yavaş ana haber kaynaklarında da iddaa babında lafı geçmeye başladı.

müspet bir gelişme yaşanırsa burda paylaşırız zaten.

açıkçası ben özellikle transfer komitesinde yer almasını isterim sayın Üstünel'in.

elbet getirdiği bazı adamlar hayal kırıklığı yaratmıştır ama çalıştığı dönemdeki galatasaray'ın ekonomik gücüne göre bizi heyecanladıran transferlerdi ,ayrıca duruşu ve karizmasıyla taraftarında çok sevdiği bir isimdi.

ne dersiniz , 007 'yi tekrar iş başında görmek güzel olmaz mı ?

getirdigi topculardan pek hayır görmedik ama capsız insaların arasında ısıl ısıl parlıyordu durusuyla

aysal yönetiminde olabilir

sıkıntı görmüyorum

Ah ah transfer nöbetinin ismini bile haldunüstünel yapmıştık o derece taraftarın sevgilisiydi bu adam.
tulun , sezgin gibi soğuk taraftar ile kopuk bir görüntü çizmiyordu.
ayrıca jo ve dos santos gelecek vaad eden adamlardı tutmasa da böyle atılımları yapmaya cesaret eden bir yöneticiydi, ayrıca transfer görüşmelerinde kendi cebinden yüzlerce bin dolar harcamasıyla takdir toplamıştı.

elano başlarda rezil olsa da dünya kupasında sakatlanan kadar kupanın yıldızıydı.sakatlanmasa iyi paraya satacaktık.

lincoln türk futbolcular tarafında sevilmiyordu , gönderilmesinde en büyük paylardan birinin arda turan olduğunu düşünüyorum.

şu anki ekonomik güç ve marka düzeyimizle sniejder kalibresinde oyuncuları türkiye'ye geitrmeye ikna edebilecek diksiyon ve pazarlık kabiliyetine sahip dinamik genç bir şahsiyettir , ayrıca ilişkilerini divan kurulunda daha da genişletebilirse başkan olma potansiyeline sahiptir sayın Üstünel

Son düzenleme:
Tamam o zaman orayı Leo Franco olarak değiştirelim.

Transferden sorumlu yöneticilere bu dönem iş düşmez. Çünkü artık Aysal bakıyor transferlere. Daha Prandelli'si de var bu işin.
O yüzden Haldun Üstünel gelse bile eskisi gibi sihirbazlık yapamaz.

leo francoyu sezgin getirmisti

ne kadar capsız,ıskartaya cıkmıs topcu varsa alayını o getirmisti

bouzid muzid neydi ya

hay allahım

Şöyle ergen konularını bırakın
Bence sen benim açtığım konulara sırf muhalefet olmak için ergenlik yapmayı bırak Ozan .
şu anki yönetimde transferi yönetiblecek bir profesyonel ekip eksikliği var , başkan kimseye güvenmediği ve taraftara iş bitirici adam gibi görünmek için transferi kendisi yönetmeye kalkıyor ve eline yüzüne bulaştırıyor.
bu önemli eksikliğimizi giderebilecek yegane kişidir Üstünel.

Bence sen benim açtığım konulara sırf muhalefet olmak için ergenlik yapmayı bırak Ozan .
şu anki yönetimde transferi yönetiblecek bir profesyonel ekip eksikliği var , başkan kimseye güvenmediği ve taraftara iş bitirici adam gibi görünmek için transferi kendisi yönetmeye kalkıyor ve eline yüzüne bulaştırıyor.
bu önemli eksikliğimizi giderebilecek yegane kişidir Üstünel.

Sen de böyle konular açarak bizi aşağılamayı bırak

Haldun Üstünel nöbeti nedir arkadaş

Haldun'un getirdiği adamlardan ne yarar görülmüş ne verim alınmıştır

Şuan ki sıkıntıyı çözecek tek olay transfer midir

Bence Haldun Üstünel'de öyle pek bir numara yoktu.
öyle galatasarayı sırtlayıp götürecek bir adam değil tabii ki , ama şu an aysal 'ın üzerinde müthiş bir baskı var.
bence ali dürüst albayrak gibi üstünel de bu baskının önemli bir kısmını omuzlayabilecek bir isim.
böylece de başkan sadece kendi uzmanlık alanına giren konulara odaklanabilir.

Üst Alt