Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi

Cevap: Halı Saha Maçı | GSCimbom 13 - 4 ultrAslan Yapıldı

maça katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

kavgasız gürültüsüz bir maçı geride bıraktığımız için maçın galibi DOSTLUK oldu:)

Ne dağıttık be.. Rüzgarım yetti yahu:p:D:D:D

:D

uA 'dan maça 1 kişi gelemedi o yüzden 1 kişi eksiklerdi. O yüzden haksızlık olmasın. :) Maç dengeli başladı hatta ilk golü biz yedik.

Ama sonradan açıldık ve ilk yarıyı sanırim ım 7-1 önde kapattık. İlk yarının en akılda kalan pozisyonu Osman 'ın boş kaleye kaçırdığı goldü. :p:D (oh olsun yazdım işte...)

2. devre haksızlığı bir nebze kapatmak için ben diğer takıma geçtim, ama GSCimbom fırtınası bana rağmen:)p:D) dinmedi... Son bölüm biraz laçkaydı. Hücumlar 4 'e karşı 1 yapıldığı için bol gol oldu.

Maçtan akılda kalacak şeyler, Hüseyin 'in uzaktan attığı aşırtma golü, Ertuğrul 'un sağlam, Hüseyin Kuş 'un aldığı her topta 3-5 kişiyi katlayan teknik oyunuydu. Ve tabi ben, tekniği nefesle birleştiremediğim için sadece ilk yarıda attığım 2 golde kaldım. 2. yarı GSCimbom kalesini yokladığım 2 pozisyonda ise şansızdım.

Ama şunu söyleyeyim, rakip 7 kişi de olsaydı bugün biz kazanırdık, kadro iyiydi çünkü. Eylemlerimiz sürecek.

uA Bursa ekibine sonsuz teşekkür ediyorum, hepsi pırıl pırıl arkadaşlar.

:D

uA 'dan maça 1 kişi gelemedi o yüzden 1 kişi eksiklerdi. O yüzden haksızlık olmasın. :) Maç dengeli başladı hatta ilk golü biz yedik.

Ama sonradan açıldık ve ilk yarıyı sanırim ım 7-1 önde kapattık. İlk yarının en akılda kalan pozisyonu Osman 'ın boş kaleye kaçırdığı goldü. :p:D (oh olsun yazdım işte...)

2. devre haksızlığı bir nebze kapatmak için ben diğer takıma geçtim, ama GSCimbom fırtınası bana rağmen:)p:D) dinmedi... Son bölüm biraz laçkaydı. Hücumlar 4 'e karşı 1 yapıldığı için bol gol oldu.

Maçtan akılda kalacak şeyler, Hüseyin 'in uzaktan attığı aşırtma golü, Ertuğrul 'un sağlam, Hüseyin Kuş 'un aldığı her topta 3-5 kişiyi katlayan teknik oyunuydu. Ve tabi ben, tekniği nefesle birleştiremediğim için sadece ilk yarıda attığım 2 golde kaldım. 2. yarı GSCimbom kalesini yokladığım 2 pozisyonda ise şansızdım.

Ama şunu söyleyeyim, rakip 7 kişi de olsaydı bugün biz kazanırdık, kadro iyiydi çünkü. Eylemlerimiz sürecek.

uA Bursa ekibine sonsuz teşekkür ediyorum, hepsi pırıl pırıl arkadaşlar.

Abdullah abiye gol attım:D

Oh olsun bende bunu söyledim işte:D:D

Bir de yenemeyiz diyordunuz.

Helal olsun. :)

Multimedya isteriz. :D

Maçta aklımda kalan en komik olay . Biz atağa çıkarken diğer kanatta kimse yoktu pas alacak adaş bana diyor sen çık bende adaşa (yorulmuşuz birbirimizi çıkarmaya çalışıyoz :D). Çok güldüm orda ya.

Dostluk kazandı. Güzel oldu. Osman 'ın bu maç için Isparta 'dan kalkıp gelmesi çok öenmli ve değerliydi. Çok uzun süredir iyi tanıştığımız görüştüğümüz kişiler gibiydik.

Sanırım GSCimbom 'u GSCimbom yapan da bu.:ka19:

Ee, multimedyalar nerede büyük admin ? :)
Dostluk kazandı. Güzel oldu. Osman 'ın bu maç için Isparta 'dan kalkıp gelmesi çok öenmli ve değerliydi. Çok uzun süredir iyi tanıştığımız görüştüğümüz kişiler gibiydik.

Bende toplu halde bi bu var diğerleri Osmanla Abdullah abinin . Onlar oklerse yayınlarım (Bu arada resim çok büyük oldu yahu :D)

Güzel maçtı, o sıcağa rağmen yine de iyi mücadele oldu katılan herkeze tesekkürler..

Bu arada Osman' a tavsiyem gol vuruşu çalışsın biraz %100'lük 5 tane pozisyonu rahatça harcadı:D

Ben Osman;) Ne demek abi sorun değil, maksat muhabbet olsun;) Asıl ben sizin yardımlarınız için çok teğekkür ederim:007:

Güzel maçtı, o sıcağa rağmen yine de iyi mücadele oldu katılan herkeze tesekkürler..

Bu arada Osman' a tavsiyem gol vuruşu çalışsın biraz %100'lük 5 tane pozisyonu rahatça harcadı:D

:D:D:D hehehe sorma hocam ya 2 aydır maç yapmayınca paslanmışız biraz:D:D:D (ben osman)

Üst Alt