Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi

Cevap: Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı

Gelemedim kusura bakmayın.Gerçekten çok üzgünüm.

önemli değil Deniz, başka sefere umarım...

Bir sonraki aksiyon GSC Bursa - GSC istanbul olabilir. :)

Çok fena parçalarız hani... :D

Yer olarak birine karar veririz, geliş gidiş en fazla bir halı saha parası kadar tutar, çok gözümü korkutmuyor.

tutmayın bizi:):p iyi bir organizasyon olur Abi, Mustafa Abi'ye gol atmayı çok isterim -çok fırsatçı/beleşçiyim biliyorsunuz:p-:D:D

ayrıca Abi, iznin olursa ultrAslan foruma yine senin üyelikle maçla ilgili bir teşekkür yazısı yazmak istiyorum, nasıl olur?

Bir sonraki aksiyon GSC Bursa - GSC istanbul olabilir. :)

Çok fena parçalarız hani... :D

Yer olarak birine karar veririz, geliş gidiş en fazla bir halı saha parası kadar tutar, çok gözümü korkutmuyor.

GSC İstanbul karşısında duramazsınız :) Biz kesin yeneriz sizi :D

:ka25:

Halı sahanın hesabına oynayalım o zaman? Yenilen ödesin...

Boş söylemler olmaz, güveniyorsanız görün bu öneriyi... :)

Oynayalım abi :) Ne de olsa GSC İstanbul'un cebinden para çıkmayacak :D

Şaka bir yana düşündüğümüz organizasyon olursa gerçekten keyifli ve güzel geçer.En kısa zamanda yapmalıyız bence :)

Valla maçın yeri dışında sorun çıkmaz.

Bursa 'yı günübirlik bir sefer olarak düşünürseniz biz herşeyi ayarlarız. Sabah feribotundan sizi alırız, akşam feribotuna bırakırız.

Yok biz İstanbul 'a geleceksek, işin içine araba da karışacağı için o biraz daha tuzlu olur.

Yol paraları her şekilde GSC den onu düşünmeyin. Maçtan sonraki nargileler, yeme içme ise alman hesabı olabilir.

GSCimbom-ultrAslan forumlar arası halı saha maçı dün akşam Bursa'da gerçekleştirilmiştir. Maç; kavgasız-gürültüsüz ve kardeşçe sonlanmıştır. Maçın galibi ise DOSTLUK olmuştur. Davetimizi kabul edip, iki büyük Galatasaray forumunun arasındaki bu kardeşlik bağını güçlendiren organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan, başta koordinatör Ali Çetin olmak üzere, maça katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

GSCimbom Bursa İl Koordinatörlüğü

bu mesajı uA foruma yazdım ama, Alaaddin benden önce davranıp skoru yazmış:) ona bir edit çeksek mi acaba?:)

Ben ve Abdullah abi...

Hüsayin Yıldız - Ertuğrul Yılmaz - Osman Korkmaz - Abdullah Taşan - Hüsayin Kuş

Abdullah abi

Rüştü abi - Abdullah abi....

Hüseyin Kuş - Ertuğrul Yılmaz

Üst Alt