# Halil Çolak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Çolak

Cevap: Halil Çolak

Bence 2 . lig de oynaması bir ölçü değil Kazım Kazım -Barış Özbek te 2 ligden geldi hem son videodaki goldeki vuruşu her ligde atabilir yeterki öyle vursun. Şutları kalçadan ve değişik bir sitili var bir noktadan sonra top inişe geçiyor.Mehmet Topala 1 ML. EURO vermiştik türkiye 2.liginden gelmişti bence bu paraya denemekte fayda var.

YALAN habermis.. Halil Colak'in kendi kardesi dedi bunu..

oyle birsey yokmus.. olsa guzel olurmus ama..

Bunu diyen Halil Colakin Kardesi..

sen bide bu hollanda 2.ligini niye küçük görüyorsun. gören lalliga 'a futbol oynuyosun zanneder. senin bank asya ligin hollanda da amatör lig diye oynatılıyor. Türkiyedeki alt yapı tesisleri bir elin parmağını geçmezlen, Hollanda'da her kasabada ikişer üçer adet alt yapı tesis var. Bişey bilmeden çamur atmak çok kolay.

O yüzden hollanda takımları avrupanın zirvesinde demi :D Floryaya gelen Premier League topçusu bile tesislerimizi överken sen kalkmış tesisleri kötülüyorsun.. 3. sınıf bir futbol ülkesi şuanda hollanda.. Ne ligdeki takımları ne de milli takımları eski hollanda gibi... Gerçi bunlar iyi bir topçu çıkaramayacakları manasına gelmez.. Ama sen o mantıkla baktığın için söyledim.. Gelecek futbolcunun neden gelmemesi gerektiğini açıkça yazmışım orda.. Bunu geçtim benim yorumlarım beni bağlar; nerde kime saklayacağım da beni bağlar.. Bu yüzden bi daha yorumlarıma böyle bi yorum getirme gafletine düşme..

sen bide bu hollanda 2.ligini niye küçük görüyorsun. gören lalliga 'a futbol oynuyosun zanneder. senin bank asya ligin hollanda da amatör lig diye oynatılıyor. Türkiyedeki alt yapı tesisleri bir elin parmağını geçmezlen, Hollanda'da her kasabada ikişer üçer adet alt yapı tesis var. Bişey bilmeden çamur atmak çok kolay.

önce buraya gel eagles stadyumuna tesislerine bak, daha sonra böyle konuş :-)

Üst Alt