Halil'in menajeri İstanbul'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil'in menajeri İstanbul'da

Cevap: Halil'in menajeri İstanbul'da

o takımların ayarında değiliz dediğiniz Schalke ise bu yorumu yanlış bulurum. Alamn liginde iki üç takım hariç hepsinden her manada üstün bir kulübüz. Diğer iki üç takım dediğimin içinden Bayern üstündür. Diğerleri ile kapışırız. Bizim 500 yıllık kültrürümüz var Schalke gibi takımlar ancak bizim yanımızda kültür mantarı olur. Para ve kadro bazında ele almamak gerekir bazı şeyleri. Kaldı ki Schalke'yi üç beş kez alıp satacak varlığa sahibiz. Halil kaliteli bir forvettir ama çok kaliteli değil. Yorumunuza katılıyorum ama "o takımlar ayarında değiliz" kısmına katılmıyorum.

Yazdiginiz cevabi anlamadim acikcasi.. Halil bu kadroya girecek kalitede bir oyuncu degil dedi arkadas. Ben de biz Barcelona ayarinda bir takimmiyiz ki Halil'i begenmicez dedim. Schalke gibi takimlari kastetmedim.

Yazdiginiz cevabi anlamadim acikcasi.. Halil bu kadroya girecek kalitede bir oyuncu degil dedi arkadas. Ben de biz Barcelona ayarinda bir takimmiyiz ki Halil'i begenmicez dedim. Schalke gibi takimlari kastetmedim.

Özür dilerim o zaman. Ben yanlış anladım kusura bakma. Gerginiz malum transfer yok daha :) Schalke gibi düşündüm dayanamadım :)

Ersen martin haberide cikar artik tum gurbetci forvetleri yazarlar tabi Fatih Tekkeyi unutmamak gerek ve yuvaya donmek isteyen kabze :D

Halil çok matah bir futbolcu değil ama Lincoln den kurtulmak kulağıma hoş geliyor;)

Halil Altintop gelmesini istiyorum ama onlar bence Türkiye'yi düsünmüyor

Halil Altintop Nonda dan cok daha üstün bir forvet

Baros la mükemmel ikili olurlar

Halil'i bilmem de Hamit'i de alırsa Fener bu kadar tıpa tıp aynı mevkide (ortasahanın ortası veya sağı) oynayan adamın turşusunu mu kuracaklar anlamadım? Tamam Hamit iyi oyuncu da, sonuçta bunların birçoğu yedekte çürür. Orta sahanın ortasında; Selçuk, Emre, Topuz, Özer, Alex, muhtemelen Poulsen, alırlarsa Hamit, belki anlaştıkları söylenen Aurelio görünüyor şimdilik, sağ tarafta da; Deivid, Topuz, Özer, Kazım, alırlarsa Hamit, daha gönderemedikleri Emreciksin var. Solda ise hala Uğur ve Vederson'a talim, zorlarsanız Emre de oynar. Ya da Daum yine tutup alakasız bir adamı oraya koyacak.

Halil'i bilmem de Hamit'i de alırsa Fener bu kadar tıpa tıp aynı mevkide (ortasahanın ortası veya sağı) oynayan adamın turşusunu mu kuracaklar anlamadım? Tamam Hamit iyi oyuncu da, sonuçta bunların birçoğu yedekte çürür. Orta sahanın ortasında; Selçuk, Emre, Topuz, Özer, Alex, muhtemelen Poulsen, alırlarsa Hamit, belki anlaştıkları söylenen Aurelio görünüyor şimdilik, sağ tarafta da; Deivid, Topuz, Özer, Kazım, alırlarsa Hamit, daha gönderemedikleri Emreciksin var. Solda ise hala Uğur ve Vederson'a talim, zorlarsanız Emre de oynar. Ya da Daum yine tutup alakasız bir adamı oraya koyacak.

ya tipik fener işte. alıyımda gerisi önemli değil diyolardır...

FLAŞ!.. YILIN ÇİFTE TRANSFERİNİ HANGİ TAKIM YAPTI?.. TURKSPOR.NET, TÜRKİYE'DE İLK KEZ BU TRANSFERİ AÇIKLIYOR!..

Turkcell Süper Lig'de sezon bitti transfer dönemi başladı!.. İmzalar ardı ardına geliyor, transfer piyasasında her gün yeni bir isim ortaya atılıyor!.. AMA TURKSPOR.NET OKUYUCULARI HER ZAMAN EN DOĞRU HABERİ İLK KEZ DUYMANIN FARKINI YAŞIYOR!.. YİNE BİR İLK TURKSPOR'DAN!.. İKİ YILDIZ İSİM TÜRKİYE'YE GELİYOR!.. PEKİ KİM BU İSİMLER VE HANGİ TAKIMLA ANLAŞTILAR?.. İŞTE TÜRKİYE'DE İLK KEZ TURKSPOR.NET FARKIYLA!..

Bu Haberi Paylaş

Futbolda transferin en hızlı takımı Fenerbahçe..

Şimdiye kadar Özer Hurmacı, Mehmet Topuz, Bilica ve Bekir ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe, iki TÜRK yıldızı daha renklerine bağladı..

BUGÜNE KADAR GALATASARAY'IN BAROS, KEWELL, MEIRA, SKIBBE, LEO FRANCO ve RIJKAARD HABERLERİNİ GÜÇLÜ İSTİHBARATI İLE TÜRKİYE'DE İLK KEZ DUYURAN TURKSPOR, ŞİMDİ DE FENERBAHÇE'NİN BU TRANSFERİNİ İLK KEZ DUYURUYOR!..

HAMİT VE HALİL ALTINTOP FENERBAHÇE'DE!..

Günlerdir spor medyasının sürekli Galatasaray'a transfer ettiği Halil ve Hamit kardeşler Fenerbahçe ile anlaştı..

Geçtiğimiz günlerde Hamit'in Galatasaray'ı reddettiğini, Halil konusunda Lincoln ile takas yapılacağı yazılıp çizilirken, Fenerbahçe saman altından su yürüttü ve bu transfere noktayı koydu..

Üç yıl üst üste şampiyonluk sözü veren Başkan Aziz Yıldırım, iki kardeşi ikna etmek için Ali Koç ve kardeşi Ali Yıldırım'ı devreye soktu..

BASIN MİLANO'DA SANARKEN KOÇ ALMANYA'DAYDI!..

Spor medyası Ali Koç'un Poulsen için Milano'da bu oyuncuyla ilgilendiğini yazarken, Koç Almanya'da Hamit ve Halil ile pazarlık yapıyordu.

İlk kez Hamit ile görüşen Ali Koç, yapılan görüşmelerde Hamit'in bir cümlesiyle büyük şok yaşadı..

Hamit, Koç'a "Beni alıyorsanız, kardeşimi de almanız gerekir. Çünkü artık birlikte oynamak istiyoruz ve ailemiz de bunu istiyor" dedi. Hamit ile anlaşan Ali Koç, bu kez Halil ile masaya oturdu.. Hamit'in Fenerbahçe'ye gideceğini duyan Halil, transfer için hiç bir pürüz çıkartmadı ve o da abisi gibi yapılan teklifi kabul etti..

BAYERN VE SCHALKE'DE SORUN YOK!..

İki kardeş ile anlaşan Fenerbahçe, ardından bu oyuncuların kulüpleri Bayern ve Schalke ile de görüştü ve anlaşmaya vardı. Halil için Pazartesi görevine başlayacak Schalke'nin yeni hocası Felix Magath son sözü söyleyecek.

İki yıldızın maliyeti hakkında kesin bir bilgi elimize ulaşmadı ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu transfer için her türlü fedakarlığı yaptığı ve büyük bir harcamada bulunduğu biliniyor..

AÇIKLAMA GALATASARAY'A BAĞLI!..

Rijkaard'ın transferi ile büyük sükse yapan Galatasaray'ın, önümüzdeki hafta içinde açıklaması muhtemel 2 yada 3 transferini gölgede bırakmak isteyen Yıldırım'ın, Halil ve Hamit Altıntop'un transferini sır gibi saklamasının nedeni de Sarı-Kırmızılılara misilleme yapmak istemesi..

TURKSPOR.NET ÖZEL HABER

KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ!..

Sercan Yıldırım'ı isteyenlerin, Halil'e sevinmesi lazım.

Aynı tip oyuncular ve Halil çok daha fizikli bir oyuncu. Ayrıca tecrübeli.

Halil bu sene Shalke'de hep sağ açık ve sağ forvet yani (SS ve WF) olarak forma giydi.

Arkadaşlar...

Fenerbahçe kimleri almadı ki?

Ortega geldi, zor kaçtı...

Bugün, Galatasaray'ın kalite farkı ortada. Kadrosunda ki isimler ortada. Ve Rijkaard gibi bir teknik direktörün ismi ortada...

Bu duruma GS'yi değilde, Fenerbahçe'yi, Beşiktaş'ı vs seçen bir adamın zaten bizle işi yoktur, olamazda.

Geçen sayfalarda yazdım. "iyi" futbolcu, Rijkaard, Arsene, Alex Ferguson, Jose Morinho, Van Gaal gibi isimlerin altında "mükemmel" futbolcuya dönüşebilir.

Bu sene Bayern'i yanlış hatırlamıyorsam Van Gaal çalıştıracak.

Eğer Hamit, Fenerbahçe'ye gelirse; gördüğüm en büyük futbol kerizliklerinden birisini yapmış olur.

Rijkaard ve Van Gaal arasından DAUM'u seçmek.

Komediye gel...

Üst Alt