# Hamit Altıntop - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hamit Altıntop

Nereye giderse gitsin, bu kadar takintili olmayin. Bize yerli bir Iniesta yakısır.

Nuri_sahin_01.jpg

Nuri gelmez. 6-7 Milyon € ister en az Dortmund. Onu bizimkiler zaten bir Türk oyuncuya vermez, verse de Nuri gelmez. İmkansız aşk yani :D

Hakan Barlak;

Uzun zamandir yazilarini takip etsemde, yazmaya vaktim olmadi. Ama eger madem amac bilgi alis verisi, madem ki seviyeli tartismak, gel kimin daha buyuk oldugu hakkinda sen ve ben tartisalim? Madem seviyeli, bilgi alis verisinde bulunmak isteyen bir Fenerbahceli var burada, hade o zaman hodri meydan. Bakalim Avrupa devlerini siraya dizip muzeye kapi gibi kupa goturmek mi daha buyuk marifet, yoksa kendinden daha buyuk takimlari yenip 5 gun, bilemedin 1 hafta ben en buyugun deyip kendini avutmak mi.

Bu forumun serbest kursusu vardir eminim, orada devam edebiliriz kabul ettigin taktirde.

Tabi seve seve, seviyeli her türlü tartışmaya açığım.

Birbirimizden birşeyler kapabildiğimiz zaman bu forumlar anlamlı zaten.

Sınav haftam olduğu için cevaplamalarım geç olabilir bunu baştan söyliyim yanlış anlama olmasın.

Türkiyeye gelmez dediğiniz adam bugün Elano'dan da kötü oynadı.Ya biz çok büyütüyoz,ya da bunlar normal.

O zaman sinavlar bitince yapalim bu isi, yaz tatili uzun zira. Fenerbahcelilerin kendilerini buyuk gormekle kalmayip, en buyuk ilan etmelerini hep merak etmisimdir. Bu olay ozellikle 2000 ve sonrasinda agirlik kazandi ve ben cidden merak ediyorum bunu.

Sinavlarinda basarilar sana, hazir oldugunda bir ozel mesaj atman yeterli olacaktir.

Dün kötü oynadı diye kötü adam mı oluyor? 2. yarı takımın hepsi kötüydü.Bizimkiler lig bitti de geldi,adam şampiyonlar ligi finalinden geldi.Ona rağmen takımın geri kalanından çok da farkı yoktu.

ya halen anlamadiniz mi ?

Kimi olursa olsun, her yeni sistem de, yeni takimda, süper olmuyor, zamana ihtiyac var... Milli Takim yep yeni bir sisteme gidiyor...

Galatasaray yep yeni bir sistem uygulandi, Elano geldi filan, ve daha kötüsü zaten adam cogu maci Ön Libero oynadi, yinede herkes tek kötü seyi görmek ister... hic bir positif yaklasma yok, tek abartma ve kötüleme var, ortasi hic yok su türkiyede

Hamit'in menajerinden açıklama!

Fenerbahçe ile hiçbir zaman görüşmediğinin altını bir kez daha çizen Hamit Altıntop, menajeri aracılığıyla transferine açıklık getirdi.

Tecrübeli oyuncu 3 gün içinde yeni takımına imza atacağını bildirdi. İngiltere, Fransa, İspanya ve İngiltere'den teklif alan Hamit'in özellikle Tottenham ve Newcastle'ın teklifleri üzerinde kafa yorduğu son kararının ise Tottenham olduğu bildirildi. Londra ekibinin Şampiyonlar Ligi'nde oynamasının Hamit'in kararında etkili olduğu bildirildi.

tümspor

Bu adam bu sene Sarı-Kırmızı formayı gi-ye-cek. Bu kadar.:coffee:

Yönetim bu adamla 6 ay öncesinden söz kesmiştir. Tahminim imzalar bu hafta içinde olur. Olmadı haftaya.

Tothenam,Fener hikaye. Tek gerçek Galatasaray. :animation:

Bu adam bu sene Sarı-Kırmızı formayı gi-ye-cek. Bu kadar.:coffee:

Yönetim bu adamla 6 ay öncesinden söz kesmiştir. Tahminim imzalar bu hafta içinde olur. Olmadı haftaya.

Tothenam,Fener hikaye. Tek gerçek Galatasaray. :animation:

Öyle olmasini herkes ister ama Hamit Türkiye´ye hicbirzaman sicak bakmadi. Hamit huzura herseyden cok önem verir. Türkiye´deki karisik ortami biliyor ve Türkiye´de oynamaya hic sicak bakmiyor. Haldun Üstünel ikna edebilmismidir, eder mi hic bilemiyorum.

Ben Hamit'in yerinde olsam gelmem Türkiye'ye.Hele birde Tottenham teklif yapmışsa,giderim oraya kafam rahat bir şekilde futboluma bakarım.Türkiye'ye gelipte dertsiz başıma neden dert açayım ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt