Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!"

Cevap: Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!"

CL'de finali gordu, yari finali gordu ama bu sefer kupayi gorecek. Dogru yere gecte olsa, bizi cok ugrastirip oyalasada geldi.

Keske 2005'te, dibe vurdugumuz zamanlarda takimi sirtlama adina gelip, Ugur Tutuneker, Erdal Keser, Umit Davala gibi bir gurbetci efsanesi olsaydi.

Ne Bayern'de, ne Real'de, hatta nede Schalke'de ismi anilmaz ama Ga'asaray taraftari bir kere yazdimi kalbine oradan kimse alamaz. (arada bir gaza gelip sivri olsak dahil)

İmparator Hamit'e çok güveniyor..

Hamit elinden geleni yapacaktır o da seviyor Fatih Hocayı..

Bastos - Melo - Xelçuk - Hamit

Sadece sut çekse bu 4 lü herhalde her maç uzak'tan gol atariz, ghehe

CL'de finali gordu, yari finali gordu ama bu sefer kupayi gorecek. Dogru yere gecte olsa, bizi cok ugrastirip oyalasada geldi.

Keske 2005'te, dibe vurdugumuz zamanlarda takimi sirtlama adina gelip, Ugur Tutuneker, Erdal Keser, Umit Davala gibi bir gurbetci efsanesi olsaydi.

Ne Bayern'de, ne Real'de, hatta nede Schalke'de ismi anilmaz ama Ga'asaray taraftari bir kere yazdimi kalbine oradan kimse alamaz. (arada bir gaza gelip sivri olsak dahil)

"Galatasaray" yazmak çok mu zor yahu?

baris , ayhan , sarp .. selcuk , melo, hamit .. boyle seviyemi atlanir arkadas

Yakışan cevap, tebrikler. Sanki ters bir şey söyledim sana.

Galatasaray yazmak Ga'asaray yazmaktan cok daha kolay. Fakat gercek dunyada Ga-la-ta-sa-ray diyen cok az insan bulursun.

ORN: "-Ne takimlisin? +Ga'asaray tabi ki"

Bilmem anlatabildim mi? Forumda herseye maydanoz olan Einstein tiplemeleri cidden sıkmaya basladi.

Hamit transferine olumsuz bakanlar ya art niyetlidir yada futboldan zerre kadar anlamıyordur.

Bizede Hoşgeldin demek düşer :) Beklediğimiz katkıyı vereceğine tüm kalbimle inanıyorum :)

Hamit oynadığın futbolla, seni eleştirenlere sen gene füze yollarsın :)

Biliyordum Halil ile Galatasaraylı olduğunuzu ve sonunda rüya gerçekleşecek =)

birilerinin cani yanacak yine , sızlayacak , acıyacak , ağrıyacak ve üzülecekler :eek:

Üst Alt