Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!"

Cevap: Hamit: "Galatasaray ile anlaştım!"

Artik maddi anlamda kozlar bizim elimizde. Medya o dedigini yazip kaziga oturmak istemez.

Belkide Fatih hoca böyle bir kadro düsünüyordur :

Muslera

Eboue

Semih

Ujfa

Hakan

Engin

Selcuk

Hamit

Bastos

Emre

Elmander

4-4-1-1

iyi ama Intihar olur bu kadro

Madrid'te 1,2 milyon alan bir oyuncuya 3-4 milyon gibi rakamlar ile pazarlik yapmak vizyonsuzluktan ote birsey degildir.Genc olsa formda olsa sakatlanmasa anlarimda bu saydiklarimin hicbiri Hamitte yok tek artisi yerli olmasi sirf yerli diyede o kadar para verilmez.

Madrid'te 1,2 milyon alan bir oyuncuya 3-4 milyon gibi rakamlar ile pazarlik yapmak vizyonsuzluktan ote birsey degildir.Genc olsa formda olsa sakatlanmasa anlarimda bu saydiklarimin hicbiri Hamitte yok tek artisi yerli olmasi sirf yerli diyede o kadar para verilmez.

3.7 milyon euro alıyor Madrid'den.

Aynen f.terim de hamiti sırf yerli oldugu için istiyor hatta soyadı altıntop diye de istiyo olabilir , abi kusura bakma da hamit e de 1-2 arası para az olur

zaten bayern münihle madridde sırf yerli diye almışlar takımlarına. sakatlıgı ne alemde tabi o düşündürücü. bonservis ödenmeyecegi söyleniyor. birde genc derken birtane genc cok iyi türk oyuncu söylermisiniz. kendini kanıtlamış olanından.

zaten bayern münihle madridde sırf yerli diye almışlar takımlarına. sakatlıgı ne alemde tabi o düşündürücü. bonservis ödenmeyecegi söyleniyor. birde genc derken birtane genc cok iyi türk oyuncu söylermisiniz. kendini kanıtlamış olanından.

Bu adam son 3 sezonda kac kaca cikmis adam akilli?

Bayernde Realde oynayan her oyuncu super otesi degildir orda cok fazla oyuncuya kazma yakistirmasi yapiyoruz

.Ben illa yerli oyuncu alalim demiyorum ancak sirf yerli diyorsan Dortmund filan Nuriyi,Sameti ilkayi nerden buluyorsa sende gider hamite 4 senede verecegin 16 mlyon euro ile 15 tane genc gidip ararsin bulursun birtane oyuncu ciksa sana yeter.

Üst Alt