Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 331 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fakir edebiyatı yapma artık, baskan'a bu takıma min. 2 sağlam topcu lazım de ve ısrarla transfer yaptır. baskan yok derse cık basın önünde konus, biz istedik baskan vermedi, sonrasında kovulsanda taraftar seni unutmaz.

bu gidisle konya son macın olacak.

bu takıma acilen dinamo bir ön libero ile kalite bir sağ bek lazım. hücum hattı bir sekil idare edecek artık.

Takıma stoper, sağ bek ve forvet transferi (A' oyuncu olmaları şart değil. Carole profilide olur) FFP yada maddi imkansızlık neticesi değilde teknik (hiç ihtimal vermiyorum) yada kulübün ekonomisi düşünülerek yapılmıyor ise Hoca çok büyük hatalısın. Bunu hesap ederek Türkiye ligindeki galibiyet ve şampiyonluk primlerini riske atmak çok büyük akılsızlıktır. Oyunsal sorunları takım içinden çözmeye çalışmak güzel ancak sağ bek, stoper ve forvet eksikliğini çözecek oyuncun yok Hoca. Sabri, Tarık, Umut'la çözemezsin. Bu 3 yere transfer şarrrrrrrrrtt.

Ronaldo oyundan çıkmıyor ama Sneijder, Podolski çıkıyor, bu ne iştir ben anlamadım. Ya bir insanın hiç mi hevesi olmaz, 40 yılın başı eğrisi doğrusuna denk gelmiş takım da fena oynamıyor, belki de kazanma şansı doğacak. Kalıbımı basarım Galatasaray'a gönül vermiş herkes dün 1-1 olduğunda kazanmayı hayal ediyordu. Bunu tek istemeyen kişi vardı o da Hamza'ydı.

Yok hazırlık maçı bilmem ne, ben anlamam arkadaş Real Madrid ile oynuyorsun, biraz olsun heyecan olur insanda. Prestij, prestij diye yanar dururuz ya al sana en baba prestij bu işte. Şu maçta alacağın galibiyetle ortaya çıkaracağın prestiji hiçbir transferle çıkaramazsın. Sneijder, Podolski oyunlarından keyif alarak oynuyorlardı uzun zamandır. Bok mu vardı da gittin aldın oyuna çöp bidonlarını?

Ayrıca takımın bu maçta oynadığı oyuna bakarak büyük ümitler beslemek doğru değil. Sebebi şu ki, bu maçta ki oyun stratejisi tamamen büyük maçlarda uygulanabilecek bir stratejidir. 11 kişiyle topun arkasına geç, sürekli pas yaparak tempoyu düşürmeye çalış, ani ataklarla da gol yakalamaya uğraş. Biz zaten ligde bu tarz bir felsefe ile oynamayacağız. Tam tersi ligdeki rakipler bize bu topu oynayacak. Rakibi bozmayla, oyuna hükmetmeye çalışma arasında dağlar kadar fark var. O yüzden ligde gene çok zorlanacağız. Ama CL için düşünürsek evet, daha umut verici bir oyun vardı.

Hocam neden 11 Türk ile başlamıyorsun?Tamam iyi yoldayız ama yerli sayısını arttırman lazım.Kaleye Eray,Sneijder yerine Bilal falan koy.Tamam ligin başı diye anlayış gösteriyoruz ama yerli sevdalısıyım diyorsan gereğini de yapacaksın.Sabredelim şimdilik.

Her şeyi anlarım ama "takımı gençleştireceğiz" lafını anlamam.

Madem gençleşecektik neden Bruma'yı gönderdin? Geçen sene rezil oynayan ve göbekli Olcan'a güvendiğin kadar neden Sinan'a güvenmiyorsun?

Yabancı sınırı da kalkmışken 32 yaşındaki Bilal neden alındı? 2 senedir sakat olan 26 yaşındaki Jem neden alındı?

31 yaşındaki Sabri'ye neden 2 kat zam yapılıp sözleşme uzatıldı?

Çok sevsem de 32 yaşındaki Melo ile neden 2019'a kadar uzatıldı? 2 ay boyunca oraya o ayarda genç bir oyuncu bulunamıyorsa scout ekibi kapansın...

Adam diyorki Melonun zamana ihtiyacı var,maç eksiği var Sivasa götürmüyor. Ya arkadaş bu adamın maç eksiği varsa o zaman götür Madride oynasın orda hazırlık maçında. Bunu düşünemeyecek kadar mı olayla alakan yok.

Beyefendi aklı sıra Podolskiyi forvet düşünüyor. Podolski forvete geçti diyelim ee bu sefer kanatta kim oynayacak ? Kaç tane kanat oyuncun var ? Madem Podolskiyi forvet düşündün geldiğinde niye 1 forvet daha alacaz dedin veya kanat oyuncusu Brumayı niye yolladın ?

Plansız,sistemsiz bodoslama yönetiliyoruz allah sonumuzu hayır etsin,biran önce kurtulalım şu çapsızlardan

Çapsız diyince kızanlar oluyor, ama abi çapsız işte adam hemde çapsızların en önde gideni bu Lord of the Balance.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Hocayı yönetimden ayrı tutmak lazım
Yetersiz olduğu, geldiği günden bu yana takım oyununa çok bişey katamadigi dusuncesindeyim ama yönetim varken hocayı asmak şu an için doğru değil bana göre

tapatapatuuu

Artık Hamza'yı sadece taktiksel ve oyuncu tercihleri konusunda eleştireceğim. Yönetim tarafından (Tursun) taraftarın önüne yem diye atılan teknik direktör.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt