Hangi Forma Daha Çok Satıyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

Cevap: Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

Bende ilk partiden almıştım kırmızıyı. Beyaz yada Parçalının stadyum olanından almak istiyorum.

Almayı düşündüğüm 2. forma parçalı stadyum forması olacak. Yani büyük ihtimalle. Beyaz da olabilir. Offf kabul ediyorum, hala karar veremedim. :confused:

Parçalı ve Kırmızı formayı geçen hafta almıştım. Storeler oldukça kalabalıktı, bu ilgi gerçekten çok önemli.

Ben daha alamadım. Ama sadece kırmızı formayı alacağım. Parçalıyı ve beyaz formayı beğenmedim.

Formalar yok sattı...

forma_44.jpg

Galatasaray'ın Fiorentina ile karşı karşıya geldiği hazırlık maçında sarı-kırmızılı taraftarlar yeni formalara hücum etti. Maçı izlemeye gelen taraftarlar, Türk Telekom Arena içerisinde bulunan Galatasaray Store'de bulunan formaları kısa süre içerisinde tüketti.

Özel bir lansmanla tanıtılan ve taraftarların beğenisini kazanan yeni formalar büyük ilgi gördü. Bu sezon ilk kez Türk Telekom Arena'ya gelen taraftarlar karşılaşmayı yeni formaları ile izlemek için Galatasaray Store'ye akın etti. Mağazada adım atacak yer bırakmayan taraftarlar raflarda forma kalmayınca, vitrindeki mankenlerin üzerinde bulanan formaları bile satın aldılar.

Hazırlık karşılaşması olmasına rağmen yeni transferleri görmeye gelen taraftarlar arasında formasını önceden alanlarda mağazadaki diğer ürünlerden satın almak için birbirleriyle yarıştılar. Full kapasite ile çalışan Galatasaray Pazarlama yetkilileri ise gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldılar.

Galatasaray taraftarının yeni formalar arasında ilk tercihlerinin kırmızı forma olması ise dikkat çekti.

Kaynak: webaslan.com

2000 yilinda yapamadigimizi bu sene yapiyoruz. Ünal Aysal bu marka degeri olayindan cok iyi anliyor. :happynew:

Şuradan Nurettin Kanatarelli'ye forma satışları şuanda kaç bin adet olmuş sorabilirsiniz. Ben sordum merak eden başkaları varsa onlarda sorsun ki yüzlerce soru arasından bizimkileri görüp cevaplasın :) buyrun link https://twitter.com/NKantarelli

Şuradan Nurettin Kanatarelli'ye forma satışları şuanda kaç bin adet olmuş sorabilirsiniz. Ben sordum merak eden başkaları varsa onlarda sorsun ki yüzlerce soru arasından bizimkileri görüp cevaplasın :) buyrun link https://twitter.com/NKantarelli

Bu konuyu cevaplamıyor arkadaşlar. GSStore gelirleri sportif A.S. nin geliri olduğu için bilanço zamanlarında açıklanıyormuş. oOyüzden açıklama yapmaktan kaçınıyorlar. Yada buna benzer bir sebepti galiba. :confused:

Bir kırmızı formada ben sipariş ettim ertesi gün elime ulaştı. Artık en azından kargo süresini güzel yapıyorlar. Fakat sitenin tasarım ve kodlama kısmında ciddi sorunları var bence.

Bir forma daha alacağm fakat hangisi karar veremedim.

beyler benim merak ettiğim konu bu forma parasının yüzde kaçı kulübe kalıyor

Kırmızı formayı kim düşünmüşse gerçekten güzel düşünmüş benim en çok beğendiğim forma kırmızı forma.

Beyaz Forma en güzeli de onun taraftar forma versiyonu cikti sanirim, 89 Lira diyor o formaya. Ben 2.gün aldim ve beyaz yoktu dolayisiyla kirmizi aldim :yenieek:

Üst Alt