Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Cevap: Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

panathinaikosu yikmadik ki, butun mac kontraya yatip bala g.te 3 gol attik. kotu oynamistik. icerdeki macta da iyi degildik

ona bakarsan benfica macinda lincoln kayipti.benficayi yikan adam ardaydi.

ya bende elanoyu begenmezdim,be begeniyorum,ama o yazida yanlisin vardi.1-2 maclarla iki oyuncu kiyaslanmaz.fener maldonadolu chelseayi yendi,maldonadunsuz yeni malatyaspora yenildi.

Lincoln tek basına istediği zaman mac kazandırıyordu,Elano'nun mac kazandırdığını görmedim.

1.5 yıl oynadı Elano,1 tane iyi maci var oda Kadikoyde fener maci.

ona bakarsan benfica macinda lincoln kayipti.benficayi yikan adam ardaydi.

ya bende elanoyu begenmezdim,be begeniyorum,ama o yazida yanlisin vardi.1-2 maclarla iki oyuncu kiyaslanmaz.fener maldonadolu chelseayi yendi,maldonadunsuz yeni malatyaspora yenildi.

tamam da o takimi oynatan adam lincolndu, oynamadigi maclarda belli oluyordu. benfica falan derken o donemki oyunumuzu kastediyordum. elano oynarken galatasaray hicbir zaman iyi oynamadi. hatta elanonun yerine gioyu oynattigimiz macta sezonun en iyi topunu oynamistik.

maldonado isi de olmamis, lincolnun takimdaki goreviyle maldonun gorevi arasinda fark var.

LINCOLN - elano muhabbeti yapıyorlar...

may the good lord idea & mind giveth!!!

b-313682-Lincoln_Galatasaray.jpg

şuan çok özlediğimi farkettim :(

burda lincolnu kötüleyen adam yok ki.

ben sadece hayri abimizin tespitini dogrulamya calisdim.

yoksa bende lincoln >>>>>>>> elano hiyari düsünceyi paylasiyorum.

Lincoln ve Elano'nun iyi oynayarak akıllarda kalan maclarını yazın aradaki farkı anlarsınız.

Üst Alt