Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Cevap: Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

b-313682-Lincoln_Galatasaray.jpg

şuan çok özlediğimi farkettim :(

aynisini düsündüm su yukaridaki videosunu izleyince.

adam heran bombayi patlatabilir hissi veriyordu en kötü oynadigi maclarda bile

olm bakın, adam olun yaee!!!

lincoln varya... Lincoln futbolla dalga gectiği icin bu hallere dustu (evet okadar iyi biliyordu futbolu). Lincoln kendini bitiren, yeteneğine saygı duymayan bir adam (ki su an izleyin brezilyada yine alır aklınızı her mac). eğer Lincoln futbolu ciddiye alsa idi , Lincoln >>>>>>>>>>>> Xavi olurdu bugün. elano melano diyorsunuz burada viski burnumdan geliyor. ne elano su olum ? Lincoln gibi bir deha gelmez daha bu sahalara.

lincoln varya... Lincoln futbolla dalga gectiği icin bu hallere dustu (evet okadar iyi biliyordu futbolu). Lincoln kendini bitiren, yeteneğine saygı duymayan bir adam (ki su an izleyin brezilyada yine alır aklınızı her mac). eğer Lincoln futbolu ciddiye alsa idi , Lincoln >>>>>>>>>>>> Xavi olurdu bugün. elano melano diyorsunuz burada viski burnumdan geliyor. ne elano su olum ? Lincoln gibi bir deha gelmez daha bu sahalara.

Emir. Elano topcu olarak lincolndan iyi demiyorum. Bana herhalde o yazi cunku. :)

haklsinda ama abartmaya gerek yok.

bence xavi belki o mevkiinin gelmis gecmis en iyi oyuncusudur

abarttığım yok. hicbir Galatasaray'lı Lincoln'ın L'sini bilmezken ben Kaiserslautern'de her macını izledim, Schalke'de her maçını izledim. Galatasaray'da ise her antrenmanını izledim. Lincoln eşsiz bir topçudur.

abarttığım yok. hicbir Galatasaray'lı Lincoln'ın L'sini bilmezken ben Kaiserslautern'de her macını izledim, Schalke'de her maçını izledim. Galatasaray'da ise her antrenmanını izledim. Lincoln eşsiz bir topçudur.

Biz zaaten cahiliz,Bundesligayi felan tanimayiz.Ben Lincolnu Kaiserlauterinin "Betzenberg" stadyumlarinda bile canli izledim.tabi lincoln icin gitmedim orayada,ama canli gördüm iste.

duyanda lincolnu bi taninmamis bi yetenek sanedecek

Elano kim lan Lincoln'ün yanında.Lincoln yeteneklerini komple sahaya yansıtıp düzgün yaşasaydı Türkiye'de kral olurdu.Hatta dünyanın sayılı oyuncularından biri olurdu özel hayatına dikkat edip aklını futbola verseydi.Lincoln'ü sevmem ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.He bu konu altında Lincoln'ün adının geçmesini doğru bulmadığımı da söylemek isterim.Kıymetini bilemedik gibi bi durum yok bence ortada.

Ribery-İliç-Jardel-Emre Güngör-Ergün Penbe(futbolu bıraktıktan sonra) bence kıymetini bilemediğimiz futbolcular.

Elano kim lan Lincoln'ün yanında.Lincoln yeteneklerini komple sahaya yansıtıp düzgün yaşasaydı Türkiye'de kral olurdu.Hatta dünyanın sayılı oyuncularından biri olurdu özel hayatına dikkat edip aklını futbola verseydi.Lincoln'ü sevmem ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.He bu konu altında Lincoln'ün adının geçmesini doğru bulmadığımı da söylemek isterim.Kıymetini bilemedik gibi bi durum yok bence ortada.

Ribery-İliç-Jardel-Emre Güngör-Ergün Penbe

Ben de kiymetini bilmedik diye yazmadim, Lincoln bizim kiymetimizi bilmedi diye yazdim. Laf taaa nerelere geldi.

Üst Alt