Hangi Teknik Direktörü istersiniz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Teknik Direktörü istersiniz?

Cevap: Hangi Teknik Direktör'ü istersiniz?

aranızda andres villa boas'ı tanıyan var mı???

varsa bile o kadar az ki... :)))

hala daumlar, fatih terimler, lucescuları konusuyorsak... kim tanır boas'ları...

bana cep telefonunun, ceketinin pesinden kosan, "hirsiz" avcısı değil...

galatasaray'a pixies yada nirvana dinleyen teknik direktör yakışır...

onun değerini bilemedik... hiç birşeyin değerini bilmediğimiz gibi...

o zaman Galatasaray'ın başına kafka okuyan kant'dan haberi olan birini getirin...

hem yerli hem bizden biri...

Hocam, konuyla alakasiz ammaa, ismini görünce hep bu eski futbolcu geliyor aklima :D.

machlas.jpg

wenger ide begenmiyorum acikcasi tamam genc yetenek bulmakta üstüne yok ama adamda bu imkanlarla tutturmus bir genc takim diye gidiyor ama yanilmiyorsam sadece 2 sampiyonlugu var aslinda gidip bu genc kadronun arasina 2 ve ya 3 tecrübeli isim koysa daha basarili olur

Wenger denen leş adam da akıl edemiyor zaten 2-3 tecrübeli isim koymayı.:eek:Gel yarın başla Arsenal'de madem.

[video=youtube;p2t-bPYXINM]https://www.youtube.com/watch?v=p2t-bPYXINM&feature=related[/video]

wenger ide begenmiyorum acikcasi tamam genc yetenek bulmakta üstüne yok ama adamda bu imkanlarla tutturmus bir genc takim diye gidiyor ama yanilmiyorsam sadece 2 sampiyonlugu var aslinda gidip bu genc kadronun arasina 2 ve ya 3 tecrübeli isim koysa daha basarili olur

Ezbere konuşmak diye buna deniyor olsa gerek. Takımda zaten 2-3 tane tecrübeli adam var çoğunlukla.

1)Martin O'neall

2)Marcelo Lippi(gelmez gerçi)

3)Louis Van Gaal

4)Giovanni Trapattoni

5)Fatih Terim

arada kaldigim adamlar (avciya oy verdim)

avci 35 oy

karaman 2 oy

zuhahahhahahahah

ben nasil arada kalmisim anlamadim:)

Abdullah Avcı'yı isterim. Son dönemde yabancı teknik adamlardan yana yüzümüz gülmedi. Abdullah Avcı bu takımı tekrardan çıkışa geçirebilir.

avciyi getir

ustune saglam bir yonetim koy korusun adami

guzel olur

avciyi getir

ustune polati koy

jenga olur

Abdullah Avcı'nın bir artısı da 2004-2005 yıları arasında Galatasaray PAF takımında teknik direktör olarak görev aldı yani kulübün içini de az çok biliyor.

Üst Alt