Hangi Teknik Direktörü istersiniz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Teknik Direktörü istersiniz?

Cevap: Hangi Teknik Direktör'ü istersiniz?

Haginin kaç kupası var?

Veya kupası dolu gelenlerin ne yaptığını da gördük..

yeni isim yeni anlayış...

tamam m.o neill iyi olabilir ama su durumda oteritesi olan birisi olmasi lazim simdi f.terim ne diyor gelirsem futbolun tek patronu olarak gelirim diyor simdi o neill tek patron görevini yapamilirmi yapamaz bu yüzden diyorum f.terim ya da m.lippi ya da trapatoniyi ha böyle bir durum olmasa tek adayim olur o da a.avci ama ne yazikki gelirse adamin istediklerini yapmazlar gene a.polat gene istedigini yapar ama bir f.terim yapamaz bir lippi ye yapamaz ya da trapatoni ye

tamam m.o neill iyi olabilir ama su durumda oteritesi olan birisi olmasi lazim simdi f.terim ne diyor gelirsem futbolun tek patronu olarak gelirim diyor simdi o neill tek patron görevini yapamilirmi yapamaz bu yüzden diyorum f.terim ya da m.lippi ya da trapatoniyi ha böyle bir durum olmasa tek adayim olur o da a.avci ama ne yazikki gelirse adamin istediklerini yapmazlar gene a.polat gene istedigini yapar ama bir f.terim yapamaz bir lippi ye yapamaz ya da trapatoni ye

Zaten sene sonu bu takımdan bir sürü kişi ayrılacaktır. Gelecek teknik direktör baştan aşağı yeni bir takım kuracak. Getirdiği futbolcu onun sözünü dinlemeyecek mi?

Kalacak isimler aşağı yukarı belli zaten. Bu durumda artık yapılacak fazla birşey yok. :)

Zaten sene sonu bu takımdan bir sürü kişi ayrılacaktır. Gelecek teknik direktör baştan aşağı yeni bir takım kuracak. Getirdiği futbolcu onun sözünü dinlemeyecek mi?

Kalacak isimler aşağı yukarı belli zaten.

futbolcu sözünü dinlese ne olur yönetim istedigi futbolcuyu almadiktan sonra

İstediği futbolcuyu almayacaklarsa zaten boşuna kimse gelmesin. Hala akıllanmadıktan sonra Mourinho gelse ne olur. Boşuna o zaman teknik direktör konuşuyoruz. Başlık " Hangi yönetimi istersiniz? " olmalı.

akillanirmi simdi diyecek hagi istediklerini aldik gördük ne oldu diyecek genc t.direktörlere diyecek gelisiye kadar her istedigini alicagiz diyecek ondan sonra yok bu pahali yok bu iyi degil diyecekler ve adami ikna edecek ler ve de a.avci gibi isimlerde GS dan ayrilmamak icin istediklerini kabul edecek ama f.terim kabul etmez der o zaman ben gidiyorum ya da sözlesmesini ona göre yapar

Ya bir dakika yaa, siz yeni gelen teknik direktörün seneye takımı şampiyon yapacağına mı inanıyorsunuz, eğer böyle düşünüyorsanız, büyük hayallere kapılmayın, Galatasaray'ımızın 2-3 senesi daha çöpte.

Martin O'Neill'in kupasi yok denmis valla Aston Villa'yi kim calistirirsa calistirsin Ingiltere'de kupa alamazdi zaten ozellikle O'Neill'in geldigi donem takim ligde ortanin alti bi takimdi O'Neill ile ilk 6 ya oynaaya basladi Celtic'de zaten cok basariliydi ve bol bol kupasi oluyordu . Ayrica Villa'nin les yonetimi yuzunden daha da ileri goturemezdi adam keza imkanlari zaten kisitliydi bunun ustune bir de en iyi oyuncularini izni olmadan satan bir yonetim vardi o da prensipli oldugundan ve saglam karakterinden dolayi takimdan adam gibi istifa etti . Adamin karakteri yeter . Ayrica kendisi cok hirsli bir hocadir bakmayin gozluklu caliskan orenci tipine O'Neill bambaskadir Celtic'i de Aston Villa'yi da imkanlar dahilinde ulasabilicekleri en ust kademelere ulastirmistir . (Buarada Celtic'i sampiyon yaptigi donem Rangers cok daha iyiydi ve efsane golcu Henrik Larrson'lu kadroya sahipti . )

images

https://en.wikipedia.org/wiki/Sigfried_Held

Cevap: Hangi Teknik Direktörü istersiniz?

hala yabancı td e takımı teslim etmeye çalışanlar var:D yazık ulan...rijkaard geldi daha ne lippisi pipisi??? bu takımı türkiyede özellikle belirtiyorum şu bizim ligimizde maskaralıktan kurtaracak bir td e ihtiyaç var bunu ya abdullah avcı ya da tolunay hoca yapar....ben abdullah avcıdan yanayım...şu ligi bilmeyen yabancılara güvenmeyin artık.ne zaman eski hakimiyetimizi bu lige kurarsak şampiyonlar liginde 2-3 yıl ardarda gruplara kalırsak o zaman yıldız transfer ve sağlam bir yabancı gelebilir...şimdilik

ABDULLAH AVCI.

Yılmaz Vural

Hikmet Karaman

2'sinden birini bekliyorum açıkçası.Bari Yılmaz Vural olsa,Hikmet'den daha iyi hoca bence.

van_gaal_HA_Sport_AL_95854c.jpg

Tam bir Reis. Ama bizim futbolcular babacan adamlari sever. Van Gaal ile 2-3 ay sonra aralari acilabilir. Bizim futbolcularimiz niye böyle amatör ya :D

futbolcu sözünü dinlese ne olur yönetim istedigi futbolcuyu almadiktan sonra

Bu da bizim en büyük yalanımız...hangi td istediği transferi şıp diye önünde buluyo ki? al işte haginin aldığı kaleciyi görüyoruz...rijkaard a yapılan transferleri biliyoruz...transfere ayrılan bütçe bellidir.td ona göre oyuncu ister...tek forvet milan baros varken başka forvet istemeyen rijkaarddı.adnan polat canlı yayında söyledi...yalan olsa rijkaard bunu bi şekilde belli ederdi en azından gittikten sonra söylerdi...veya helvacı söylerdi demek ki doğruymuş...yani yönetim kötü ama herşeyin de suçlusu değil

Üst Alt