Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı?

Cevap: Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı?

Acaba Mehmer Demirkol ne zman ntvden kovulucak gerçi arada aziz böyle iyi şu yönü awesome diye şişirip inceden gaz alıyor ama yine de her an yol verilebilir.

melih şendil - bjk

melih gümüşbıçak - fb

ercan taner - bjk

murat kosova - bjk

sabri ugan - ????? :confused:

Biri fenerli diğeri beşiktaşlı. Gümüşbıçak beşiktaşlıydı galiba.

Şansal Büyüka fenerlidir onuda ekleyelim.+Emek Ege+ wiki altan

Rıdvan, ömer ç., gürcan bilgiç ve ercan fenerli değil azizspoludur.Eğer fenerle aziz ters düşerse hemen azizin tarafına geçerler.bknz Alex

Yıllarca bu adamın gollerile sevinç naraları atanlar aziz ve aykutla ters düşünce yok efenim alacağı yoktur belgesini imzalamamış:sad007:

Melihleri sormuyorum ya.. Diğer 2 tane var, büyük maçları da sunuyorlar..

Şu maçı sunan ikili

[video=youtube;Ozl__xQ6_gQ]https://www.youtube.com/watch?v=Ozl__xQ6_gQ[/video]

NTV Sporda yen bir yorumcu var Önder bilmemne , adam ağır fenerli ve her programda GG'yi fenere nasıl getirdiğini anlatıyo herhalde hayatında başka bir anı yok

melih şendil fb li ,melih gümüşbiçak bjk li yanlış yazmışsın.kosova da Galatasaraylıdır

melihleri doğru bildiğimi zannediyordum ama ters olabilir tabi,hatta melih şendilin inönüde fenerin 3 attığı maçta fener gollerini ruh gibi anlatmışlığı var, yalnız kosova kesin beşiktaşlı , beşiktaşın basket maçlarına gidiyor taraftarların arasına formasını giyip

fr2rg.jpg

Ben de bu beyefendiyi merak ediyorum. Benim için hala 1 Numara.

Sabri Ugan ve Ümit Aktan'ı seviyorum ben.

Okay Karacan da iyidir.

Ümit Aktan fanatik Galatasaray'lı da diğer ikisini bilmiyorum.

Hahahaha. Melih Gümüşbıçak'a Fenerli demişler. Adam bizim GS-Kayseri maçını anlatırken, Denizli'den gol haberi gelince ağlamıştı sevinçten. :asd:

Murat Kosava nasıl Beşiktaş'lı? Beşiktaş El maçlarını anlatmasını hiç istemiyorum çünkü isteksiz anlatır gibi anlatıyor.

Üst Alt