Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı?

Cevap: Hangi Yorumcu/Spiker Hangi Takımlı?

Adam tarafsızca bir yorum yapmış Dediği de yanlış değil. Her takım tutan siz gibi kör fanatik değil.

Ben akıllı adamı severim ama benden akıllı olmayacak. Nasıl keskin bir Fenerli olduğunu anlamak için diğer yorumlarına bakmaya gerek görmüyorum. Ama burası demokratik bir ortam. Tuttuğun takımı gizlemene gerek yok.

Ben akıllı adamı severim ama benden akıllı olmayacak. Nasıl keskin bir Fenerli olduğunu anlamak için diğer yorumlarına bakmaya gerek görmüyorum. Ama burası demokratik bir ortam. Tuttuğun takımı gizlemene gerek yok.

:D Len bi git, sınavların falan yok mu senin onlara çalış, boyunu geçen işlere bulaşma.

Erman bencede Fenerbahçeli.Bu adamın 2000-2004 yılları arası yaptıklarını bizzat hatırlıyorum.Aziz Yıldırımla olan problemi yüzünden böyle.Maratondan kovulma sebebi Yıldırım çünkü.Eğer Maratonda devam etse yine aynı Erman olurdu.

Levent Tüzemen - Galatasaray

Ümit Aktan - Galatasaray

Rasim Ozan - Galatasaray

Osman Çiçek - Malum takım

Altan Tanrikulu - malum takım

Ercan Saatci - malum takım

Kaan Ark - Beşiktaş

Cem Buba - malum takım

Mehmet Ayan - malum takım

Gürcan Bilgic - malum takım

Turgay Demir - BJK

Soylece aklıma gelenler

daha farkli biseyler istiyorum.. bunlar siradan.. insanlarin mutlu olabilecegi turden seyler..

Ahmet Galatasaraylı olabilir ama Beşiktaşlıların yaptığı "Ahmet Çakar Vahap Beyaz" tezahüratlarını unutturmak için sürekli Beşiktaş'ı yalıyor bize sallıyor.

Melih şendil fb

melih gümüşbıçak fb

ercan taner bjk

ersin düzen fb

sıvacı ertem bjk

güntekin onay bjk

murat kosova bjk

sabri ugan gs

yukarıdaki kişilerin çeşitli röportajlarındaki kendi söylemleridir.

Üst Alt