Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Gitsekde kurtulsak yazmakmı yaşımla alakalı? Saçma. Ya da Sarpinho gibi takıma çöktü demekmi? Gitmesini istiyorum çünki takıma zarar verdiğini düşünüyorum.(fayda sağlamamak değil)

Sarp gibi takıma o gol ile çöktüğünü düşünüyorum. Çünki geldiğinde eleştirmiyordum fakat Rijkaard geldikten sonra fikrim değişti.Her ne kadar gol atıp göz boyasada takımı bozduğunu düşünüyorum. Bu sezonda zaten malum ne oynayabildi ne de oynamaya takadi var.

Gitse de kurtulsak, nedenini mantiklica aciklamadigin sürece ciddiye alinacak bir söylem degildir. Ben sadece eger ciddiye alinmak istiyorsan fikirlerini daha mantiklica belirtmen gerek diyorum. Yoksa senin ciddiye alinip alinmaman beni cok da ilgilendirmez. Istedigin üslup'ta yazmayi sürdürebilirsin.

Hasan Şaş , Hakan Şükür , Ergün , Hagi , Bülent Korkmaz... Benim için bunlardan farkı yok Kewell'ın.

İlla her maç oynamasını beklemiyorum ama takımda kalmasını isterim. Çok olgun karakterli bir birisi.

Bu Kewell'ın mükemmelliği değil, Galatasaray'ın leşliği reis. 6+2+2 dolayısıyla takımda tutulabilir ama ben güzel bir biçimde uğurlanması taraftarıyım.

Bir de farkli acidan bak istersen, Kewell böyle bir takimda bile fark yaratabiliyorsa, cok daha takim hüviyetine sahip, cok daha kaliteli isimlerle daha fazla parlayacaktir. Skibbe ve Rijkaard'in ilk dönemlerinde oldugu gibi.

[video=dailymotion;xdowgr]https://www.dailymotion.com/video/xdowgr_harry-kewell-dan-sabri-savunmasy-ha_sport[/video]

Zaman cok cabuk geciyor. Bu maci daha dün gibi hatirliyorum.

Kewel'ın karizmasıyla, liderliğiyle, sadece saha içinde değil özellikle saha dışında Galatasaray'a kattıklarıyla bu takımda jubile yapmayı hak ediyor.

Futbol açısından bakarsak bence Avrupa'dan gelecek bir çok topçudan daha kaliteli şu an. Ben bu sezon sahaya ilk 11 de çıktığı maçlardaki performansını çok beğendim. Milletin hafızasında kalan o bir kaç kötü maça bakacak olursanız onun sonradan oyuna girdiğini görürsünüz, yada uzun sakatlıktan sonraki ilk maçıdır. Kewel sonradan oyuna girdiği maçlarda bir süre bocalıyor. Yapısı böyle. Onu maç öncesi iyi motive edip maça kafaca hazırlarsanız fark yaratır. Bu tipte topçu dünya da az. Bulmuşuz tu kaka yapıyoruz.

Kesinlikle kontratı uzatılmalı.

Adamın GS formasıyla dokunduğu ilk top gol olmuştu ya.. :)

(Kayserispor Süper Kupa maçı)

Bunun bi benzeri var mıdır futbol tarihinde acaba?

Eğer sakatlık problemi olmasa kesinlikle ama kesinlikle kaptan olmalı. Ama devamlılığı yok işte. Kaptan her daim oynamalı. Kewell giderse üzülürüm hatta çok üzülürüm ama neden gönderdiniz de demem. Duygusal olmamak da lazım bazen. Giderse de krallar gibi uğurlayalım. Ama bizleri harbiden çok seviyor. Defalarca söyledi Galatasaray'ın çok özel bir kulüp olduğunu falan. Hastayım sana Kewell. Büyük ADAMSIN

Söyleyeceğim şeyin kesinlikle bu ropörtajla falan alakası yok,bana göre +2 de bulunmalı.Kewell bunun için biçilmiş kaftan.Hagi sayesinde bütün yabancı oyuncularda düşüş oldu zaten.Kewell da bunların arasında maalesef.Takımın alayı kötüyken tutup Kewell'ı göndermek en hafif tabiriyle cahillik.En kötü +2 de kalmalı seneye de diyorum ben.Gerçi önümüzdeki 2-3 maç sol açıkta oynasın Kewell'la sözleşme uzatılsın diye taraftar yalvarmaya devam edecektir,yorumlar 180 derece değişecek eminim:)

HK99:Alex kosmayan, depar yapmayan bir adam ama harika bir sezon geciriyor. Evet, Kewellcigim; kaptan yapilacagin yerde once gidecekmi kalacakmi diye karin agrisi yasattilar, sonra da numarani alip, kendi degiminle "zavalli gibi hissetmeni" sagladilar. Asil zavalli olanlar mercimek kadar beyinle kaptanlik/yildiz futbolcu/balon vs vs bunlari ayiramayan, alexi salya akitarak izleyenler. yonetim gibi bazi taraftarlarda ibra edile bilseydi keske. Poff

:ays:

Kewell 32 yaşında. Bu sezon toplam 23 maçta 6 gol ve 3 asist yapmış. Alex ise 33 yaşında. Toplam 30 maç, 19 gol ve 11 asist yapmış.

Evet Kewell'ın çok üstünde sonuçta sadece brezilya ve Türkiye liginde oynayan Parma'dan 3 ayda gönderilen avrupa maçlarında kaybolan bi yıldızdan bahsediyoruz.Kewell kim ki Alex'le kıyaslanıyor? Hayatı boyunca premier ligde oynamış senelerce oynadığı Liverpool'da Kenny dalglish'in efsane 7 numarası teslim edilmiş kendine alt tarafı.Futbol-ül üstad Alex'le ne haddine kıyaslanacak:yenieek:

edit:Bi bakayım dedim de kendisine İnter'den 25 milyon poundluk teklif gelmiş yine de göndermemişler:asd:.Live'ye transfer olduğu sezonda Manu,Arsenal,Barcelona,Real madrid'De kendisini istemiş.Alex'e avrupa'dan hangi takım 25 pound dahi verir bi söyleyin bakalım:asd:

Kewell 32 yaşında. Bu sezon toplam 23 maçta 6 gol ve 3 asist yapmış. Alex ise 33 yaşında. Toplam 30 maç, 19 gol ve 11 asist yapmış.

Birinde sistem tamamen adamın üstüne kurulmuş, adam garanti para 3milyon alıyor; diğerinde sezonda 3 TD 3 ayrı sistem, maç başına cüzzi bir rakam alıyor. Bireysel karşılaştırma yapmamış aysel, bakış açısındaki tezatlığı anlatmak istemiş.

Alex kewellın çok üstünde bir oyuncu bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim.Alex bana göre avrupa futbolundaki underrated adamlardan

kariyerlere gel

bu dediginiz seyler eger iki adamda 20 - 25 yasinda olsa soylenir,

ama adamlar kariyerlerinin sonuna gelmistir onlerine her turlu sanslar gelmistir

o zaman gecmislerine bakar ve dersinki

kewell alexi cebinden cikarir

Üst Alt