Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Ne duygusalız yahu:eek:Tamam Kewell çok kalite bir adam her yönden,katkıları müthiş ama bu duygusallık ile ilerleyemeyiz.Birçok önemli klup işi biten sembol oyuncusunu gönderiyor.Sene sonu büyük ihtimal Chelsea Drogba,Sevilla Kanoute,Atletico Forlan gibi değerleri ile yollarını ayıracak .Onları geçtim Real Raul ve Guti´ye yol verdi yahu,var mı ötesi?Ben 1 sene daha Kewell´ı izleyip kanser olmak istemiyorum.Arkadaşların dediği gibi zımba bir oyuncu görmek istiyorum.

Sen Real gibi,Atletico gibi veya Chelsea gibi her yıl 3-4 tane böyle adam getirebilsen veya takımında Kewell ayarında,Kewell tecrübesinde 4-5 adam olsa gönderirsin,yararlanmak istemeyebilirsin ancak Galatasaray'da böyle bir durum varmı? Bir Kewell,bir Baros hadi biraz daha sık Neill başka?

Benim mantığım düz mantık değil her yerde aynı işletemiyorum malesef. O lafın sadece size olduğunu anlamışsınızdır. Kewell go home!ok.

Burda tepki cektigin konu Kewell'i gitmesini istemen, onu elestirmen degil. Ama kurdugun cümleler, forumdaki rütbenle ve yasinla pek paralellik göstermiyor. Daha mantikli ve düzgün ifade edersen elestirilerini, daha düzgün cevaplar alirsin.

Geçen keşke şu futbol forumları olmasa diyordu forumdan bir arkadaşım.Kesinlikle hak veriyorum artık kendisine.Herhangi bir üyenin pc başında bir tarafını yaya yaya oturup Kewell'ı acımasızca eleştirebilmesi kesinlikle adil değil(Düzgün eleştri yapıp gönderilsin diyenleri tenzih ediyorum).Cidden sinir bozucu bir durum.

kewellin oynamadigi maclarda pozisyon bulamiyoruz

ki bu kewellin neredeyse bitmis hali

Burda tepki cektigin konu Kewell'i gitmesini istemen, onu elestirmen degil. Ama kurdugun cümleler, forumdaki rütbenle ve yasinla pek paralellik göstermiyor. Daha mantikli ve düzgün ifade edersen elestirilerini, daha düzgün cevaplar alirsin.

Gitsekde kurtulsak yazmakmı yaşımla alakalı? Saçma. Ya da Sarpinho gibi takıma çöktü demekmi? Gitmesini istiyorum çünki takıma zarar verdiğini düşünüyorum.(fayda sağlamamak değil)

Sarp gibi takıma o gol ile çöktüğünü düşünüyorum. Çünki geldiğinde eleştirmiyordum fakat Rijkaard geldikten sonra fikrim değişti.Her ne kadar gol atıp göz boyasada takımı bozduğunu düşünüyorum. Bu sezonda zaten malum ne oynayabildi ne de oynamaya takadi var.

Çok güzel ayrıca profosiyonelce konuştu, Galatasaray hakkında, Arda hakkında, Rijkaard hakkında önemli açıklamalar yaptı.Taraftar olarak onu çok seviyoruz ama heralde çoğumuz gönderilmesini istiyoruz.Bence bunun en büyük sebebi sık-sık yaşadığı ciddi sakatlıklar ve sakatlıklar yüzünden gelen düşüş.Ama görüyorum ki bizim böyle istekli, profosyonel, futbol bilgisi, tecrübesi olan futbolculara ihtiyacımız var.Yeni yapılanmayla birlikte Kewellin performansında önemli bir değişiklik ola bilir.Eğer önümüzdeki maçlarda iyi performans sergilerse kesinlikle takımda kalmalı zaten önümüzdeki sezon daha başarılı olacağına inanıyorum.

Üst Alt