Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim sevgisi ve benimle uğraşma içgüdünüz ikinizin en büyük ortaklığı sanırım.

Iki kafadar eğlenip durun ehe ühü.

sent via GSC

Hayır öyle bir konuşuyorsun ki sanki koca forumda Terim'i sevmeyen tek sensin veya tek seven bizmişiz gibi.Terim'i sevip sevmemen bir gram umrumda değil.Herkes istediğini sevip sevmemekte özgür.Ben öyle sandığın gibi Terim de Terim diye ölüp biten bir adam da değilim,bilen biliyor.

Sorun şu ukala tavırların.Alıntılayıp en basit karşıt düşünce söylüyoruz ona bile tahammülün yok.Hayır ben ortalığı karıştırmak için falan değil gayet samimi düşüncemi söyledim.Bu kadar demokrasiden uzak olmayı nasıl beceriyorsun çok merak ediyorum gerçekten.

Ne çoğunlukla rotasyon oyuncusu olarak rol almış Hasan Şaş, ne arada sırada jeneriklik goller atmış olsa da ''Çarpışan araba'' benzetmesi yaptığım Ümit Karan efsane filan değildir benim nazarımda. ''Efsane'' bu kadar ucuz bir tabir değil, yanlış biliyorsunuz anlaşılan!...

Senin bahsettiğin şey simgeler.(M.Oktay, Baba Gündüz, Hagi, Terim) Efsane kalıbı daha geniş. Buna Tugay da girer. Hasan da girer. Tafo da girer. Popescu da girer. Ergün de girer. Hasan Şaş'ın en az 3 sezon direk on bir oynamışlığı var ayrıca hemde çok ciddi katkılar ile.

Senin bahsettiğin şey simgeler.(M.Oktay, Baba Gündüz, Hagi, Terim) Efsane kalıbı daha geniş. Buna Tugay da girer. Hasan da girer. Tafo da girer. Popescu da girer. Ergün de girer. Hasan Şaş'ın en az 3 sezon direk on bir oynamışlığı var ayrıca hemde çok ciddi katkılar ile.
Hangi en az 3 sezon?. Samimi soruyorum, oyun tarzını beğenmediğim için yanılıyor olabilirim; DK da Brezilya' ya attığı golün kendisinin overrated algılanmasına sebebiyet verdiği kanaatimi çürütebilirsin belki?...

Hangi en az 3 sezon?. Samimi soruyorum, oyun tarzını beğenmediğim için yanılıyor olabilirim; DK da Brezilya' ya attığı golün kendisinin overrated algılanmasına sebebiyet verdiği kanaatimi çürütebilirsin belki?...

Yaw ne alaka sn Canarslan konuyu değiştirmeyin.

2000-2001(7 gol 7 asist ve UCL de 12 maç), 2001-2002 ve 2005-2006.

Oyun tarzı, Dünya kupası örneğin filan orası beni ilgilendirmez senin şahsi görüşündür saygı duyuyorum.

Yaw ne alaka sn Canarslan konuyu değiştirmeyin.

2000-2001(7 gol 7 asist ve UCL de 12 maç), 2001-2002 ve 2005-2006.

Oyun tarzı, Dünya kupası örneğin filan orası beni ilgilendirmez senin şahsi görüşündür saygı duyuyorum.
O sezonlardaki katkısını da ''Efsane'' statüsü için yeterli göremiyorum. Ayrıca belirteyim; simge-efsane tabirleri arasındaki fark konusunda seninle uyuşmuyoruz; bir kulübün 3-5 tane simge futbolcusu varsa, en fazla 8-10 tane de efsane futbolcusu olur. Bu bağlamda Şaş yine o payeye erişemez benim nazarımda. Agresif davranışlarını pozitif hanesine yazıp titrini yükseltenlere asla katılmıyorum; iç saha FB maçında onca cezanın alınmasına ve dolayısıyla oluşan puan kayıplarına direkt katkısını nasıl savunabilirsin?...

Ulan Bu ne? :asd: :asd:
Gife çevirdim hemen tam arşivlik.​
giphy.gif

Üst Alt