Hatayspor Kadromuz Belli Oldu (Luyindama, Arda, Babel Kadroda Yoklar)! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatayspor Kadromuz Belli Oldu (Luyindama, Arda, Babel Kadroda Yoklar)!

Arda'da begenilmediginden degil agrilari oldugu icin olabilir. Aklima geldi simdi oyle bir aciklama yapmisti gecen hafta mactan sonra. Luyindama ve Babel muhtemelen transfer olacak gorunen o.

Tercih olarak yaptıysa Arda ismi Fatih Terim in eli ve elçisi konumunda ben olsam bende aynı kararı verirdim ancak sürekli olacağını sanmam çalışır kendini gösterirse takıma kaptan olarak tekrar dönecektir. Zaten çok parlak bir kadromuz yok transferde yok illaki yararlanmak isteyecek

Tercih olarak yaptıysa Arda ismi Fatih Terim in eli ve elçisi konumunda ben olsam bende aynı kararı verirdim ancak sürekli olacağını sanmam çalışır kendini gösterirse takıma kaptan olarak tekrar dönecektir. Zaten çok parlak bir kadromuz yok transferde yok illaki yararlanmak isteyecek

Arda zayiflasa, form tutsa, kafasini futbola verip "son bir-iki sezon oynarim/oynamam cikip aslan gibi futbolu iyi hatirlanarak birakayim" dese ve bunu uygulasa, cok rahat ilk 11 oynar su yetenek fakiri kadroda. Got/gobek hali ile bile kosmadan birkac klas pas/ver-kac yapti yine. Durdugu yerde hani. Diyorum azicik istese, yetenegi kadro ortalamamizin oldukca ustunde. Tabi bunlari yazarken ben bile inanmadim isi ciddiye alacagina vs.. Adam zaten hoca olarak kalma derdinde belki ileriki yardimcisi olur Torrent'in eger hersey istedigimiz gibi giderse (umarim oyle olur, derdimiz Galatasaray).

Daha ilk maçlardan operasyonlar mucizeler falan beklemeyin
Adam daha kimin ne olduğunu bile bilmiyor
Kadroda olmayanlar için mahareti de hocada değil oyuncularda arayın
Kim sakatım deyip gitmek istemedi buna bakmak lazım
Oyuncular içinde kesin sabotajlar olacak ilerleyen haftalarda
Bu terim lobisi acayip bişeymiş
Takımda paralel örgüt kurup ele geçirmişler
Bunlar temizlenmeden daha çok olaylar yaşanır takımda
Arda ise zaten futbolcu olarak gelmedi
El etek öptü, terim de onu hasta yatağında başkanla kavga pahasına kulübe dahil etti
Uzun zamandır da teknik kadroya almanın yolunu yapıyordu
Adam kimseyi dinlemiyor ki, canı ne isterse onu yapıyordu
Şimdi de vefasını gösterecektir
Luyi belki sakattır ama arda babel falan kendileri de gitmemiş olabilir

Bazıları hoca oyuncuları tanımıyor yazmış. Merak etmeyin adam gelmeden önce tüm maçları izlemiştir. Adamın asıl görevi oyuncu analizi. Komik komik yorumlar yapmayın 😆

Bazıları hoca oyuncuları tanımıyor yazmış. Merak etmeyin adam gelmeden önce tüm maçları izlemiştir. Adamın asıl görevi oyuncu analizi. Komik komik yorumlar yapmayın

Sanırım benim için yazmışsınız
Yaptığım yorum komik değil ve neden durup dururken sataşıldığını anlayamadım
Düşüncem net; Hoca istediği kadar izlemiş olsun, oyuncuları sırf izlemeyle veya bu kadar kısa sürede tanıyamaz
Dikkatli okursanız “kimin ne olduğunu bilmiyor” diye yazdım
Yazdığım şey sadece futbol anlamında değil yani
Lütfen küçümsemek yerine ne anlatılmaya çalışıldığını anlamaya çalışalım
Katılmıyorsak da hakaret etmeden güzel bir şekilde belirtilebilir diye düşünüyorum

Sanırım benim için yazmışsınız
Yaptığım yorum komik değil ve neden durup dururken sataşıldığını anlayamadım
Düşüncem net; Hoca istediği kadar izlemiş olsun, oyuncuları sırf izlemeyle veya bu kadar kısa sürede tanıyamaz
Dikkatli okursanız “kimin ne olduğunu bilmiyor” diye yazdım
Yazdığım şey sadece futbol anlamında değil yani
Lütfen küçümsemek yerine ne anlatılmaya çalışıldığını anlamaya çalışalım
Katılmıyorsak da hakaret etmeden güzel bir şekilde belirtilebilir diye düşünüyorum
Hocam size olsa alıntılarım. Çoğu kişi oyuncuyu tanımamaktan bahsetmiş. Oyuncuyu tanımak 15 yıl öncesi gibi değil. O adamların sırtlarında bi gps gömlek var. Her koşuyu deparı her hareketi kaydediyor. Oyuncunun kişilik olarak tanıması olabilir ama bu adamlar bilimle çalışan insanlar. Bunun için analist olmayan herşeyi kendi yapmaya çalışan hocalar için kullansak haklısınız. Kaldı ki terim oyuncuları tanıyordu da ne oldu. Utanmasak küme düşeceğiz. Artık bu klişelerden kurtulmak lazım. Dünya 1 parmağın ucunda artık. Ve ilk günden beri hep şunu savunuyorum. Teknik hocanın işi futbolcunun psikolojisini düzeltmek onu adam etmek değil. Bunu bu işin uzmanı profesyoneller yapmalı. Taç atışından tutunda kornere kadar her işin koçu ayrı olmalı. Sizi kırdıysam özür dilerim hakaret ettiğim algılandıysa. Ortak paydamız Galatasaray. Ne olursa olsun kim olursa olsun 1 adımda olsa Galatasarayımızı ileri götürecekse sonuna kadar destek taraftarıyım. Artık sözüm meclisten dışarı bu arabesk anlayıştan kurtulmamız lazım. Tekrardan özür dilerim...

Hocam size olsa alıntılarım. Çoğu kişi oyuncuyu tanımamaktan bahsetmiş. Oyuncuyu tanımak 15 yıl öncesi gibi değil. O adamların sırtlarında bi gps gömlek var. Her koşuyu deparı her hareketi kaydediyor. Oyuncunun kişilik olarak tanıması olabilir ama bu adamlar bilimle çalışan insanlar. Bunun için analist olmayan herşeyi kendi yapmaya çalışan hocalar için kullansak haklısınız. Kaldı ki terim oyuncuları tanıyordu da ne oldu. Utanmasak küme düşeceğiz. Artık bu klişelerden kurtulmak lazım. Dünya 1 parmağın ucunda artık. Ve ilk günden beri hep şunu savunuyorum. Teknik hocanın işi futbolcunun psikolojisini düzeltmek onu adam etmek değil. Bunu bu işin uzmanı profesyoneller yapmalı. Taç atışından tutunda kornere kadar her işin koçu ayrı olmalı. Sizi kırdıysam özür dilerim hakaret ettiğim algılandıysa. Ortak paydamız Galatasaray. Ne olursa olsun kim olursa olsun 1 adımda olsa Galatasarayımızı ileri götürecekse sonuna kadar destek taraftarıyım. Artık sözüm meclisten dışarı bu arabesk anlayıştan kurtulmamız lazım. Tekrardan özür dilerim...

Yok estağfurullah, ben alınganlık yapmışım mesajlar üstüste gelince

Bu yazdıklarına tabi ki katılmamak mümkün değil
Tam profesyonel olanlar ve teknolojiyi kullananlar başarılı olacak artık dediğin gibi
Hala daha hamasette ısrar eden, onjektif sonuçlara göre değil de gerçekleri kendi menfaatine göre eğip büküp algıyla yönetmeye çalışan, geçmişten medet umanlar ise silinip gidecek, ne kadar büyük olursa olsunlar

Sonuna kadar katılıyorum dediğin gibi bizim de artık bunu bir yerinden yakalamamız gerekiyor
Bunu yapabilecek profesyonel ve donanımlı insanlarla çalışmamız gerekiyor

Arda Hatay mutfağından sofrayı donatmasın üstüne bir tepsi künefe gümlemesin diye mi dahil edilmedi acaba

Şaka bir yana Babal ve Arda'nın katılmayışı bize fayda etmez gibi gibi düşünmüş Dome diye yorumlanabilir.

Luyindama'yı bilemedim - yedekte alparslan mı luyindama mı desen arada kalırım. Belki trasnfer kafasınadır.

Edir: Alpaslan muhtemelen 11 - nelssonun cezasını unutmuşum.

Üst Alt