# Hatem Ben Arfa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hatem Ben Arfa

Cevap: # Hatem Ben Arfa

Ben Arfa Forvet arkası bir oyuncu , bizim takımımız icin gereksiz bir oyuncu diye düsünüyorum . Arda Ben Arfa'dan yetenekli bir oyuncu kesinlikle ...

futbolu çok bilen kardeşim ben Arfa has sol açık oyuncusudur.Forvet arkası oynadığı pek görülmemiştir.Bence Arda Turan ayarında bir oyuncu biraz daha hızlısı.Ama gereksiz gibi şu maddi şartlarda haklısın

Ne forvet arkası ya, ilk defa sizden duyuyorum Ben Arfa'nın forvet arkası olduğunu.

Marsilya geçtiğimiz sezon 4-3-3 oynadı, ve genelde şu düzendeydi ileri 3'lüsü.

------B.Kone----------Niang----------Ben Arfa

Ben Arfa'yı izlediğim maçlarda sol forvet oynadı, hızlı ve kolay adam eksiltebilen bir oyuncu. Sadece fazla topla oynamayı seven, haddinden fazla top tutan bir isim.

futbolu çok bilen kardeşim ben Arfa has sol açık oyuncusudur.Forvet arkası oynadığı pek görülmemiştir.Bence Arda Turan ayarında bir oyuncu biraz daha hızlısı.Ama gereksiz gibi şu maddi şartlarda haklısın

Sol da Arda'yı oynatırlar bence bu sene almazlar Hatem'i. 2 orta saha bide genç forvet alıp kapatırız inş sezonu

Arkadaşlar Görkem Akıtürk'ü pek ciddiye almayın. Genelde bi görüşe zıt gitmek için zıt görüşü savunuyo.

Ama balon demeyelim sonuçta yukarıda arkadaşın verdiği dizilişte geçen yıl Marsilya şampiyon oldu ve Ben Arfa iyi katkı verdi.Ama kariyerinde geleceği yer Ronaldo tarzı bir şey olması bekleniyordu.Beklentileri karşılayamadı işte aynı Nasri gibi çok şey beklenilip onun altında ezilen futbolculardan.Yoksa ikiside iyi futbolcudur.

Balonluğu tartışılır ama en azından kötü bir futbolcu olmadığında hemfikiriz.Adam balon değil ama böyle bir transferin olmayacağı da aşikar şu durumda.

keske ben arfa gelse ben fransda yasiorum kendisinin iyi oyuncu olduqunu biliyorum ama uzun sure topu ayaqinda tutuor ve pas fazla vermior ama genede cok teknik bir oyuncu

Madem 2-3 oyuncu alacak paran yok, bas parayi al bir tane kaliteli orta saha. Adam gitmek istiyor, Newcastle'in da parasi yok.

Newcastle edge closer to Hatem Ben Arfa capture as Marseille winger left out of weekend squad

By Colin Young

Last updated at 12:09 AM on 14th August 2010

* Comments (0)

* Add to My Stories

Newcastle expect to sign Marseille winger Hatem Ben Arfa after his latest bust-up with boss Didier Deschamps.

The 23-year-old was left out of Marseille’s squad to face Valenciennes on Saturday after refusing to train and demanding that he be allowed to talk to Newcastle.

The France international did not train at Marseille on Thursday and still wants to join Newcastle on loan, despite other interest from Benfica, Hoffenheim and Genoa.

Hatem Ben Arfa

No joke:: France international Hatem Ben Arfa has heart set on Newcastle move

His agent Frederic Guerra said: ‘Hatem will go to Newcastle. The relations between him and Deschamps have reached the point of no return.

'All we want is for the Marseille directors to step back a bit and engineer the way to let him go there. Back in July Deschamps told us to find a new club and we have done it.’

Angry Marseille president Jean-Claude Dassier said: 'Hatem is part of the workfroce and he will remain so. I do not think the coach (of Newcastle) is in-step with his leaders, if you believe his statements on Sky. It is quite strange. There is not a serious and solid offer from Newcastle.'

According to a report on the website of respected French newspaper L'Equipe, Ben Arfa failed to attend a scheduled meeting with coach Didier Deschamps on Friday morning.

Read more: Hatem Ben Arfa goes on strike in bid to force move to Newcastle | Mail Online

Hatem Ben Arfa: "Didier Deschamps istifa etmeli. Fransa'nın oyun tarzı oldukça çirkin"
hücumda oynattigi matuidi ve jiruyu cogu kisi aday kadroya bile dahil etmezdi belkide. özellikle jiru. digeri zaten sol kanat gibi oynamak zorunda kaldi sacma bi sekilde. mbappe ve griezmann skor katkisi yapmasa hic bir maci alamazlardi. yedekten hücum oyuncusu girip etki bile etmedi yani sen fekir gibi bir oyuncudan nasil faydalanmiyorsun anlamiyorum, süper bir adam. cok begeniyorum. iyi milli takim teknik direktörü bulmak zor ama bunu brezilyanin basina falan koysalar gruptan cikamazdi brezilya. öyle bir adam. dösampin etkisi %5dir anca kupayi almalarinda, o da belki.

Üst Alt