Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

Cevap: Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

FT yi tanıyan adam msj flan atmaz , FT açık şekilde otoriter bir insan başkalarından akıl almaktan nefret eder bu yüzden alıcağımız varsada alamayız bu sayede

Terim'in istedigi adamlar icin kampanya yapmak lazim asil. Sacma gelebilir ama danisman transfer olmasin diye ugrasiyorsa, Suarez uc milyondan fazla etmez gibi seylerle baskanin kafasini dolduruyorsa, bizim de diger yonden baski kurmamiz faydali olabilir.

Terim'in istedigi adamlar icin kampanya yapmak lazim asil. Sacma gelebilir ama danisman transfer olmasin diye ugrasiyorsa, Suarez uc milyondan fazla etmez gibi seylerle baskanin kafasini dolduruyorsa, bizim de diger yonden baski kurmamiz faydali olabilir.

Hoca bu sefer Turkiye disinda bir hegemonya kurmaya kararli gibi. Yani bir kupayla yetinmeye niyeti yok bu sefer. Istedikleri oyuncularin hepsi ayri bir potansiyel. Yani istedigi oyuncular bir diger anlamda bundan belkide bir kac sene sonra CL sampiyonu olacak Manchaster'in, Juventus'un, Bayern Munih'in as oyunculari olacak nitelikte. Bu yoruma kesinlikle katiliyorum. Hocanin transfer stratejisi biz forumda atip tutanlardan cok cok daha farkli. Destek cikilmali.

g.töre+ amrabat (ribery-robben gibi olurlar, hadi 1 benden küçüğü diyelim :)

2,5 chelsea ye 3 hamburg a tmm bu iş adamadamı 1-1,25 verirsin uçarak gelir terim var ayrıca terim mourinho sayesinde chelseayle anlaşır

5.5 milyon euro'ya satın alamazsın bu adamı.

Gerçek değeri bu kadar bile değil şuan benim gözümde ama Hamburg bu paraya satmaz.

Gelecek sezon Gokhan Tore, ondan sonra ki sezon Gokhan Inler. Olursa Gokhan Zan bile kalabilir.

fatih hoca ve kurmayları bu haberleri hepimizden iyi biliyorlardır zaten

[video=youtube_share;X51Hjsl6xn4]https://youtu.be/X51Hjsl6xn4[/video]

Terim herseyin farkında. En iyisini aldırır şüphesiz ki.Mail anlamsız.

Eren Derdiyok, Mevlüt Erding, Tunay Torun, Tolgay Ali Arslan, Kerim Frei, Jem Karacan vs.

Gökhan İnler gibilerine hiç girmiyorum bile.

kanatmı bunlar arkadaşım kanat sayacaksın bana isim yazmış olmak için değil 34 maç oynatırım kanatta dediğin adamı yaz bana yerli olsun

5.5 milyon euro'ya satın alamazsın bu adamı.

Gerçek değeri bu kadar bile değil şuan benim gözümde ama Hamburg bu paraya satmaz.

o fiyata biter hadi 7,5 olsun hadi 8 olsun bence eder çünkü yerlilerde en kaliteli kanat bizdede yabancı statüsün olduğuna göre yerli kaliten olmazsa başarısız olursun bak geldi sekçuk orta saha coştu

Üst Alt