Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

Cevap: Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

he ok israil amreka falan ..

allahım ben izliyorumda benim gibi terimde izliyor dimi ? algıların nerde bilmiyorum .. ben zaten en baştan diyorum kanat yetersizligini ama işin erbablarına işini ögreticek kadar hadsizlik yapmıyorum . undstand ?

dostum senin problemin ne biliyormusun?

yanlış anlamak

ben işin erbabına iş öğretmiyorum ama futbol bilgimide seninle tartışmam.sen ilkönce cevap vermeyi öğren israil amreka falanmış

FT ye değil yazdığım yönetime kulube mail atalım diyorum çünkü dikkat edersen aysal yönetimi transferi tamamen FTye bırakmıyor açıklamaları hatırla uzun boylu renkli gözlü forvet istiyorum dedi aysal,FT istiyor demedi.FT shaqiriyi istedi almadılar.FTye sordular hocam bunlar olmadı yeni liste yapacakmısınız dediler FT açıklama yaptı liste yaptık verdik daha kaç tane liste vereceğiz dedi

uzun lafın kısası şu yönetim bütçeyi aşmadan bonservisi elinde topçular peşinde ama yerlide böyle bir şansın yok basacaksın parayı FT ye destek olalım taraftar desteğide önemli,destek tam destek

yerli kanatların arasında en iyisi GÖKHAN TÖRE ve şu kulube bir mail atmak bu kadar zormu geliyor sana beğenmiyorsan yazarsın foruma şu şu sebepten istemiyorum diye olur biter forumu niye kirletip laf salatası yapıyorsun tmm en büyük sensin Y:Emre kralsın ne egoymuş bu bee

ADIM ADIM GS yemi ???

Yoksa Gökhan...

Ara transferde Galatasaray'ın gündeminde olan Gökhan Töre sürpriz bir karar aldı. İşte tüm gelişmeler burada...

Ara transfer döneminde Galatasaray'ın transferi için uğraş verdiği Almanya Bundesliga ekiplerinden Hamburg'un başarılı oyuncusu Gökhan Töre şaşırtan bir karara imza attı. Kulübüyle sözleşme yenilemesi beklenen A Milli oyuncu yapılan teklifi geri çevirdi.

Almanya Bundesliga'da 28 haftada yalnızca 30 puan toplayarak 15. sırada yer alan Hamburg küme düşme tehlikesini yakından hissederken, Gökhan'dan gelen haberle sarsıldı. Başarılı oyuncu 400 bin euro olan yıllık ücretini 800 bin euroya çıkarmayı teklif eden sportif direktör Frank Arnesen'e ret cevabı verdi.

Gökhan'ın bu kararı Alman basınına bomba gibi düşerken, Milli futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Bektaş Demirtaş kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, "Transferi sezon sonunda olabilir. Gökhan bunu değerlendirecektir. Türkiye'yi çok seviyor. Ancak hocanın düşüncesinden takımın Şampiyonlar Ligi'nde oynayıp oynamayacağına kadar geniş çerçevede konsept uygun olursa elbette ki Gökhan Türkiye'de oynar" şeklinde konuşmuştu.

Galatasaray'da oynamaktan gurur duyacağını ifade eden 20 yaşındaki futbolcunun takımıyla olan sözleşmesi 2013 yılında sona erecek. Hamburg'un küme düşmesi halinde Gökhan'ın ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu sezon Hamburg formasıyla 15'i ilk 11'de olmak üzere 19 maçta sahne alan orta saha oyuncusu fileleri havalandırma başarısı gösteremedi. Sarı-kırmızılı taraftarların Webaslan'da yapılan ankette Galatasaray'a transferi en çok istenen oyuncu seçilen Gökhan takım arkadaşlarına 6 asist yaptı.

Gökhan Töre - Assists & Skills 2011 - YouTube

Gokhan Tore - Fenomeno ! - YouTube

Yoksa Gökhan... - Futbol

Milli futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Bektaş Demirtaş kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, "Transferi sezon sonunda olabilir. Gökhan bunu değerlendirecektir. Türkiye'yi çok seviyor. Ancak hocanın düşüncesinden takımın Şampiyonlar Ligi'nde oynayıp oynamayacağına kadar geniş çerçevede konsept uygun olursa elbette ki Gökhan Türkiye'de oynar" şeklinde konuşmuştu.:D:happynew::asd:

gellllllllllll kop gelllllllll

ben sahsen amrabatı isterım o kadarda ust duzey bırı degıl gokhan

şöyle gözde olmayan bir futbolcu olur öneri olarak atarız, ama gökhanı takip ettiğine inanıyorum imparatorun, yada bir yıldız futbolcu yönetimin ilgilenmediği istediğimizde olabilir

beyler atacağınız bi mail ya amma uzattınız

benim de gelecek sene gelmesini en çok istediğim oyuncu gökhan töre

şurda forumun eskilerinden biri bu konuyu açsa mailleri atardınız hemen

konuyu açan 100 mesajlı yeni bi adam olunca felsefe yapmaya başlamış herkes...

Birde Turgay Kiran`la dalga geciyordunuz, adam ne güzel sms ile istediginiz adami sizlere alma firsati sunuyordu.

Buyrun iste.

dostum senin problemin ne biliyormusun?

yanlış anlamak

ben işin erbabına iş öğretmiyorum ama futbol bilgimide seninle tartışmam.sen ilkönce cevap vermeyi öğren israil amreka falanmış

FT ye değil yazdığım yönetime kulube mail atalım diyorum çünkü dikkat edersen aysal yönetimi transferi tamamen FTye bırakmıyor açıklamaları hatırla uzun boylu renkli gözlü forvet istiyorum dedi aysal,FT istiyor demedi.FT shaqiriyi istedi almadılar.FTye sordular hocam bunlar olmadı yeni liste yapacakmısınız dediler FT açıklama yaptı liste yaptık verdik daha kaç tane liste vereceğiz dedi

uzun lafın kısası şu yönetim bütçeyi aşmadan bonservisi elinde topçular peşinde ama yerlide böyle bir şansın yok basacaksın parayı FT ye destek olalım taraftar desteğide önemli,destek tam destek

yerli kanatların arasında en iyisi GÖKHAN TÖRE ve şu kulube bir mail atmak bu kadar zormu geliyor sana beğenmiyorsan yazarsın foruma şu şu sebepten istemiyorum diye olur biter forumu niye kirletip laf salatası yapıyorsun tmm en büyük sensin Y:Emre kralsın ne egoymuş bu bee

imana geldim mail attım bravo kardeş . komisyonumu isterim ama

kucumsemeyin okadar yonetimi......lan!Bizim mailerimize kaldi!ALLAH,ALLAH.........

:sgr: :sgr:

beyler atacağınız bi mail ya amma uzattınız

benim de gelecek sene gelmesini en çok istediğim oyuncu gökhan töre

şurda forumun eskilerinden biri bu konuyu açsa mailleri atardınız hemen

konuyu açan 100 mesajlı yeni bi adam olunca felsefe yapmaya başlamış herkes...

helal renktaşım yaa köstek değil desteksin

bu arada 100 mesajlı demeyin arkadaşlar çünkü eski üyeliğimin şifresini falan hep kaybettim yeni açmak zorunda kaldım yoksa müdavimlerdenim

Yeni rota Gökhan Töre

Galatasaray, daha önce Türkiye'de oynamayacağını belirten gurbetçi futbolcu için harekete geçmeye hazırlanıyor. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isteyen Gökhan, Hamburg'un kontrat uzatma teklifini geri çevirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da bir kez daha Gökhan Töre sesleri yükselmeye başladı. Daha önce Türkiye’de oynamaya sıcak bakmadığını belirten 20 yaşındaki futbolcu, kulübü Hamburg’un kontrat uzatma teklifini geri çevirdi. Alman ekibinde yıllık 400 bin Euro’ya oynayan gurbetçi yıldız, kulübün 800 bin Euro’luk yeni sözleşme önerisini reddederken, hem takım olarak hedefsiz kalmalarını hem de Şampiyonlar Ligi’nde oynama arzusunu gerekçe olarak gösterdi. Hamburg’la 2014 yılına kadar mukavelesi bulunan Gökhan’ın menaceri Bektaş Demirtaş, Alman medyasına yaptığı açıklamada, “Transferi sezon sonunda olabilir. Gökhan bunu değerlendirecektir. Türkiye’yi çok seviyor. Ancak çalışacağı hocanın düşünce tarzından, Şampiyonlar Ligi’nde oynayıp oynamayacağına kadar geniş çerçevede konsept uygun olursa elbette ki Türkiye’de oynar” demişti.

Fatih Terim çok istiyor

Milli futbolcunun her iki kanatta görev yapabiliyor olması ve elinde Türk pasaportu bulundurması da, transferini cazip kılan unsurlardan. Teknik direktör Fatih Terim’in Gökhan Töre’yi çok istediği de biliniyor.

Fanatik

konu kilit hakan bey, kitlermisiniz pls

Yeni rota Gökhan Töre

Galatasaray, daha önce Türkiye'de oynamayacağını belirten gurbetçi futbolcu için harekete geçmeye hazırlanıyor. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isteyen Gökhan, Hamburg'un kontrat uzatma teklifini geri çevirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da bir kez daha Gökhan Töre sesleri yükselmeye başladı. Daha önce Türkiye’de oynamaya sıcak bakmadığını belirten 20 yaşındaki futbolcu, kulübü Hamburg’un kontrat uzatma teklifini geri çevirdi. Alman ekibinde yıllık 400 bin Euro’ya oynayan gurbetçi yıldız, kulübün 800 bin Euro’luk yeni sözleşme önerisini reddederken, hem takım olarak hedefsiz kalmalarını hem de Şampiyonlar Ligi’nde oynama arzusunu gerekçe olarak gösterdi. Hamburg’la 2014 yılına kadar mukavelesi bulunan Gökhan’ın menaceri Bektaş Demirtaş, Alman medyasına yaptığı açıklamada, “Transferi sezon sonunda olabilir. Gökhan bunu değerlendirecektir. Türkiye’yi çok seviyor. Ancak çalışacağı hocanın düşünce tarzından, Şampiyonlar Ligi’nde oynayıp oynamayacağına kadar geniş çerçevede konsept uygun olursa elbette ki Türkiye’de oynar” demişti.

Fatih Terim çok istiyor

Milli futbolcunun her iki kanatta görev yapabiliyor olması ve elinde Türk pasaportu bulundurması da, transferini cazip kılan unsurlardan. Teknik direktör Fatih Terim’in Gökhan Töre’yi çok istediği de biliniyor.

Üst Alt