Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş - M.Haifa | 22 Temmuz | 19:30 | Euro Futbol

tamam da stad mevzusu önemli değil bence diyor muhabbete bak. hükümetle birlik olmuş bizi baskı altına almaya çalışan stad kimsenin tapulu malı değildir xd diyen bir şahsiyeti savunan biriyle ne derece mantıklı tartışılabilir. boş koy gitsin

Takım kötü olunca muhabbet başka yerlere çekilir hep, bizim de yaptığımız buydu 2 sene önce :)

Taraftar olarak daha bilinçliydik en azından takımımızla uğraşıyorduk kendi yönetimimizi eleştiriyorduk. Adamların klubü battı batacak hala rakiplerle uğraşırlar hazırlık maçında bile küfür ederler müstehak bunlara.

Demirören yönetimi devam ediyor olsa onlarda boş durmazlardı emin ol ama şimdi onlarda ne yapcaklarını şaşırdılar. Bakalım nasıl çıkacaklar bu işin içinden :)

Tamam. Ben de diyorum ki 2 sene önceki Gs'den daha kötü olamayız.

Fernandes'i çıkar olursunuz.Fernandes'i oynatmak içinde ligde iddialı olmanız lazım.O adam iddiası az olan takımda 5 gr futbol oynamaz yazıyorum şimdiden.İlk yarıyı puan farkı açık bir şekilde kapatırsanız 2.yarı tepe taklak gider Beşiktaş.

Tabiki doğru dememek lazım ama biraz da anlayışlı olsak fena olmaz heralde :happynew:

olayları iyi bildiğimizden anlayışlı yaklaşamıyoruz. haksızlık olarak geliyor bize bu söylenenler yutturulmaya calısanlar. sağ duyu cok uzaklarda kaldı türk medyası ve tff sayesinde :)

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.Haifa | 22 Temmuz | İlk Yarı | Euro Futbol

Daha da yorum yapmıcam. Ben bu foruma ilk üye olduğumda seviyeli yorumlar vardı arada çıkardı böyle seviyesizler ama sayıları bayağı artmış. Bundan sonra ne yazarsanız veya neye inanırsanız inanın yorum yapmıcam.

Hayır olamaz ne olur yorum yap.Bu forumda gelır laf sokmaya çalışırsan cevabını alırsın herzaman şikeci kardeş.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.Haifa | 22 Temmuz | Devre | Euro Futbol

yasin koçal kardeş senin gördüğün yorumları furkan aktaş da burda herkesin sevdiği mehmet oğuz abi de görüyo ama onlar takılmıyo buna.sen de görmemezlikten gel.nihayetinde burası GS forumu.ayrıca burda bjkli arkadaşlarla pek sorun olduğunu görmedim.iyi geçinilir genelde. ama fenerli mallar olunca değişir.

FB sike yapmayip sadece BJK yapsaydi coktan kümeye düsmüstü. Bu sikeciler yatsin kalksin FB'ye dua etsinler.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.Haifa | 22 Temmuz | İlk Yarı | Euro Futbol

Daha da yorum yapmıcam. Ben bu foruma ilk üye olduğumda seviyeli yorumlar vardı arada çıkardı böyle seviyesizler ama sayıları bayağı artmış. Bundan sonra ne yazarsanız veya neye inanırsanız inanın yorum yapmıcam.

Seni koruyup arkadaşlara "biraz daha seviyeli yorumlar yapalım" deme amacındaydım açıkçası ama şunu Galatasaray forumunda yazarsan bu cevapları kabul etmek zorundasın.

Stad konusuna falan hiç girmiyorum bence önemli de değil de bir önceki yorumunda inş. küme düşerler yazmışsın 2 sene önceki performansınız sizde o etkiyi yaratmış bence.

Daha bizim takımımızın hazırlık maçını canlı izleyip yorum yapamadık ya, başkalarının maçlarını konuşuyoruz :SS:

Stad konusuna falan hiç girmiyorum bence önemli de değil de bir önceki yorumunda inş. küme düşerler yazmışsın 2 sene önceki performansınız sizde o etkiyi yaratmış bence.

hatirlatirim biz bir kere 11. olduk siz 2 kere . etkiden bahsedeceksek o etki sizin üzerinizde daha büyük

tk89z76q.jpg

8jduztcw.jpg

aranmışsın furkan boşuna konuşma . burası hadi futbol konuşalım yeri degil . yanlış yerde borunu öttürmüşsün

Kendi liginde amacı ilk 5 içinde kalmak, Avrupa'ya gidince amacı 8 ve üstü yememek olan bir takım taraftarının yazdığı mesaja bak; tam hıyarca olmuş.

Sıradan bir Anadolu takımından farkınız yok, daha 5000 tane formayı zor satıyorsunuz, git hadi çöplüğüne.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı| Euro Futbol

Bjk 2 sene önce bzim 30 puan önümüzde bitirmedi

Onlarda bize yakın bir puandaydı

Biz takımdan memnun değildik

Onlar 17 de 17 sloganları atıyorlardı

Biz bu forumda uyarınca kolay değil falan deyince azarlanıyorduk

Bjklilerin farklı bir dünyaları var bunu anladım

Bizi falan bıraksınlar Bursa Trabzon onlarla yarışsınlar

10+2 torpilli şampiyonluk zaten komedi

Ne oldu iade etmişlerdi Türkiye kupasını

Alayı yalan

Sonra çık her maç bize küfret

1 metre içerden goller verilmesin 40 cmlik ofsaytlar