Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı| Euro Futbol

hafia attı 2 oldu 8jk kümeye

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı| Euro Futbol

Bjk 2 sene önce bzim 30 puan önümüzde bitirmedi

Onlarda bize yakın bir puandaydı

Biz takımdan memnun değildik

Onlar 17 de 17 sloganları atıyorlardı

Biz bu forumda uyarınca kolay değil falan deyince azarlanıyorduk

Bjklilerin farklı bir dünyaları var bunu anladım

Bizi falan bıraksınlar Bursa Trabzon onlarla yarışsınlar

10+2 torpilli şampiyonluk zaten komedi

Ne oldu iade etmişlerdi Türkiye kupasını

Alayı yalan

Sonra çık her maç bize küfret

1 metre içerden goller verilmesin 40 cmlik ofsaytlar

carvalhali eleştirince bile şuçlu oluyorduk

Alania mı ne az daha eleniyorlardı

Avrupada gruptan sonra 1 tur atladılar

Avrupa takımıyız diyorlardı

2 hafta bu sefer takıma sllıyorlar

Daha s-onra bize

Arada hakemlere

En doğrusu da taraftar de mi

Oynak babam oynak

cok dogru söyledin burasini

aranmışsın furkan boşuna konuşma . burası hadi futbol konuşalım yeri degil . yanlış yerde borunu öttürmüşsün

like verdim ama baska yerdede borusunu öttürecek güce ve tarihe sahib degiller

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı| Euro Futbol

Eskiden Delikanli besiktasli olan arkadaslar vardi,hatta 2003 sampiyonluklarinda onlar bile isyan etmisti.

Sezonun ilk yarisinda neden bitirmediniz bu isi,neden ikinci yarida her macta shike yaptiniz diye sinana isyan ediyorlardi.Ozamanki besiktaslilar en azindan caktirmadan hile yapilmasindan yanaydi acik yapildimi en azindan biraz utanma duygulari vardi.

Nezaman tinerci carsi =besiktas taraftari oldu ne delikanliliklari kaldi ne sportmenlikleri,f5 yalakasi ac susuz hayal dünyasinda yasiyan bir camia olmuslar.

Yasin simdi sen bu yorumlara küsüp bidaha davos a gelmiyorum diyorsunda,gir forza denen tinerci sitesine biraz oku burada bizim yorumlarin hafif gelceni görürsün.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Siz gelip burada Galatasaray'a ve Taraftarlarına atarlanacağınıza önce Yıldırım Demirören'den hesap sorun. Adam Beşiktaş'ın içine ederken siz Q7 diye bağırıyordunuz. Başınıza ne geldiye ve gelecekse sadece sizin suçunuz, çıkıp da suçu başka yerde aramayın.

Stad yıkılırsa suç Galatasaray'ın mış: Şike yapılır suç bizim olur, futbolcumuz gol atar etik değildir. Önce aynaya bakın, nerde hata yaptık diyin, sonra başkasına yüklenin.

Stadı localar için istediniz ama zaten başkasına satılan loca nasıl bir daha satılsın ki? Benim orada locam olsa, feriştahı gelse ben izin vermeden içieri giremez. İsterse milyon ödemiş olsun. Ev sahibine kira verip evde oturuyorum sonra alakasız bir başkası, ev sahibinin evini başkasına kiralıyor; olacak iş mi bu.

Şikenin üstünü kapatırken sessiz kalan bir taraftar; kalkıp da her konuda ahlam kesmesin.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.Haifa | 22 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Toraman galiba son saniyede kesti pası yoksa 3 geliyordu.

Mavi montlu kim la saçlarına bittim adamın :D Haifa TD'si mi? 4. hakem mi anlamadım.

Fernandes varken arada bir rakip kale yakınına getiriyordu topu Beşiktaş, korner falan atıyordu.

Şu anda rakip yarı alana geçer geçmez kaptırıyorlar. Son 10 dakikadır falan sadece bir defa 3 pas yapabildiler üst üste.

Haifa çok net kaçırdı. Hareketli maç oluyor. Dün Fener maçı aşırı bayıktı.

Özgür bir tek sen izliyosun farkında mısın:D

Haifa gene karşı karşıya kaçırdı.

Beşiktaş'ın sağ kanadında bir adam var uzun saçlı toplamış, 20'li bir numarası var. O adam fena değil gibi gerisini at çöpe.

Haifa'da orta sahada bir zenci var. Büyük takımlar için değil de bizim anadolu takımları için ideal, güçlü, seri, basit oynuyor, sürpriz ataklar falan yapıyor defans ağırlıklı orta saha gibi.

@Habib, düşmanını iyi tanı demişler, kaçırmam :ka21:

Bu yesil formali takim Barca gibi oynuyor.

Haifa gene karşı karşıya kaçırdı.

Beşiktaş'ın sağ kanadında bir adam var uzun saçlı toplamış, 20'li bir numarası var. O adam fena değil gibi gerisini at çöpe.

Haifa'da orta sahada bir zenci var. Büyük takımlar için değil de bizim anadolu takımları için ideal, güçlü, seri, basit oynuyor, sürpriz ataklar falan yapıyor defans ağırlıklı orta saha gibi.

@Habib, düşmanını iyi tanı demişler, kaçırmam :ka21:

Tamam sen bize anlatırsın sonra ;)

Gol değil la yan ağlara gitti. İkinci yarı iki şutu var Beşiktaş'ın, ikisi de ceza alanının çok dışından biri taca gidiyordu zaten neredeyse. (edit: ilk 5 dk izlemedim korner falan atmışlar o ara)

İkincisini de şimdi Necip vurdu, iyi vurdu aslında ama az farkla aut.

Gol değil la yan ağlara gitti. İkinci yarı iki şutu var Beşiktaş'ın, ikisi de ceza alanının çok dışından biri taca gidiyordu zaten neredeyse.

İkincisini de şimdi Necip vurdu, iyi vurdu aslında ama az farkla aut.

Şut yazacaktım da gol yazmışım :D Ama en başta gol sanmıştım :ka21:

O nerdeyse taca giden, Burak Kaplan'ın vurduğu... Ne biçim şuttu o :Z3:

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş - M.Haifa | 22 Temmuz | 19:30 | Euro Futbol

Stad konusuna falan hiç girmiyorum bence önemli de değil de bir önceki yorumunda inş. küme düşerler yazmışsın 2 sene önceki performansınız sizde o etkiyi yaratmış bence.

böyle herifler tahrik ediyor. sonra bizimkiler ceza yiyor. niye tutuluyor bu şikecinin taraftarı burda.

Üst Alt