Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

21.07.2011 23:16 Perşembe #7

senolusta

Bu Tepkiye Rezalet Diyenler!!

fenerbahce holigan ruhu geri gelmiştir kimse kimseye sakın kızmasın niye böyle oldu demesin sunu iyi bilsin bu taraftar 10 maç küfür etmedi saham kapanmasın diye o kadar dolduki millet o kadar sinirliki ne yaptıgını bilmiyor ama sunu biliyorum turk spor dibine dinamit koydular hayırlı olsun övünün gurur duyum

antu

Bu ve bunun gibi 100lerce yorum bu yine en basitlerinden bunlar cidden ne kullanıyolar ya vallahi bu kafaya gelmek icin bilen varmı ? Yada fenerli olmak icin önce beyinlerini mi aldırıyolar ?

fenerbahce_23925503576.jpg

2010

2011

İlki çok beğenilince ikincisini çevirmişler :)

21.07.2011 23:35 Perşembe #31

Nevsehirli50

Bu Tepkiye Rezalet Diyenler!!

Erkekseler 1 puanimizi silsinler ! Biz ortaligi yerle bir etmiyormuyuz ozaman görecekler !

Yanlis kayaya tosladiniz‚ SAYIN SAVCI SENIDE YAKAR BIRGÜN BU ATES !!!!!
antu

yok abi ben daha okumiycam bu spastiklerin forumunu vallahi tepem attı akşam akşam ya ne sanıyo bunlar kendilerini allahım yaa :sopa:

bi fenerbahçe taraftarı olarak "afedersiniz ama b*k var demi sahaya atlayacak" dedirten görüntülere sahip maç olmuştur. pardon ama adam gibi türbününde protestonu yap, bi duruşun olsun. ne o öyle ergen gibi sahaya dalmalar. dalanlar da zaten "ekşın varmış, biz de geldik" triplerinde insanlar. yemin ediyorum utandım. hayır adamlar da taaaa ukrayna'dan gelmiş maç yapcaz diye. sen 60 dk oynat sonra gönder. yazık lan uçak parasına. bi daha ecnebi takımı gelmek istemese anlarımi kızmam da. üzüldüm, kederlendim. bu takım nasıl bu hale geldi.

Türünün son örneklerinden.

Aykut Kocaman açıklamalarından dolayı TFF'den açıklama bekliyoruz. Hani kimse işlerine karışamazdı.

Hazırlık maçındaki olaylarıdan dolayı Fene'vin Bank Asya 1. ligdeki ilk 10 ev maçı seyircisiz oynanmalı.

Bunları düşürmekte çözüm değil gidecen dükkanlarını apayacan bunların bu mantık yok edilmeli.

Sonrada psikoloji kitaplarında ders diye okutulmalı. Hoş literatüre yeni girdiler. :D

Federasyon'dan Fener maçında olan olaylar normal abartmaya gerek yok gıbı bı açıklama beklenıyor.

Övünüyorlardı bizim stadyumda küfür olmaz diye. Doğru. Sizde küfür yok, şike var, eşkıyalık var, zorbalık var. Gördük gene.

Ne zaman stadlarının kapasiteleri arttırıldı. Başladılar ahıra çevirmeye.

10 senedir galibiyet alamıyoruz. Toplasan 10 sene içerisinde bir 4-0 lık maçları bizim kötü olduğumuz maç ki zaten sezon sonu şampiyon biziz gerisinde tamamen galatasaray iyi oynamıştır. Hakem mi dersin. Taraftar pisliği mi dersin. Oyuncuların çirkefliğimi dersin. Açın bakın 6-0 lık maça yine biz iyi oynadık. 6-0 lık maçta arkadaşlarımla kadıköydeydim trajikomik bir mağlubiyetti. Maç oynanmıyor. Hakem ayrı. Amaaaan futboldan soğuyorum şu takım yüzünden. Bunlar düşsün futbola olan tutkum geri gelicek.

Bu maçta olanlar tamamen fener'e yonelik bir komplo girişimi.Görüntü olarak verilenler tamamen montaj.Sahaya atlayan denyomatiklerin fenerbahçeli olduklarını gösteren fenerbahçe kulübunden alınmış onaylı belge yok.Olaylar biraz fazla abartılıyor.Endişe edlecek bir durum yok.:)

yinemi bursadan gol haberi var la :D:D

Fener taraftarini boyle kiskirtan Fenerbahce yonetimidir. Agresif bir sekilde her gun medyada aciklamar yapip ve nerdeyse onu bunu tehdit ediyorlar. Bunlar cocukmu korkutuyor?

ne kadar rezil bi kulüp ve taraftar olduklarini tüm dünyaya bi kez daha gösterdiler daha beter olsunlar küme düssünler bide 4 5 mac ceza alsinlar

Bir Ukraynalı bayanla tanışsak düştüğümüz ameleliğe bak.

fenerliyim bütün hıncını benden çıkartabilirsin beybi de eğer tanışırsan kardişim

Üst Alt