Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

@Kamil_HalimKamil Halim

@UnalAysal_ Taraftarlarin sahaya inme sebebi, Volkanin iki ay önce "Sahaya inen Cimbomlu olsun" demesidir. Utanclarindan Cimbomlu oldular :)

Resmen rezillik yahu.. Bunlar bu kafayla ligden düşünce temiz bir Bank Asyadan en az 3-4 yıl da çıkamazlar Spor Toto Süper Lige..

Resmen rezillik yahu.. Bunlar bu kafayla ligden düşünce temiz bir Bank Asyadan en az 3-4 yıl da çıkamazlar Spor Toto Süper Lige..

bank asya takımları bikere izin vermez tekrar süper lige çıkmasına bulmuslar feneri liglerinde yayın ihalesi felan derken parayı kırarlar:D

Rezil herifler. :)

Bu tt ise olayı özetlemiştir bildiğin sesli güldüm. #sahayaatlayinbankasyayikutlayin

img0137pm.jpg

Tarlalar yeşillendi

yeyiinn garii :asd:

208i1r8.jpg

Topun tamamının sahaya girmesi gerek...

dolayısıyla cezai bir durum yok..:b5:

Tam rezillik

Gelen takım misafir

Başının üstünde tutacan bu bir

Körü körüne başkanlarını savunmalarıda ikinci hataları

Sonuçta hukuki bir süreç var

Fenerbahçe yöneticileri de öyle bir tetikliyor ki

Hergün açıklama vs

Biraz sakin olsunlar artık

Umarım Türk futbolu zarar görmez

Bunları Ruhları Çağırmıştı değilmi?

Olayların tek sorumlusu ruhlardır...

Adamlar Ukrayna'dan gelmis mac yapmak icin, mac bile yaptirmadiniz.

Lucescu asla Turkiye'ye geri donmem demisti. Kendi icinden "ne kadar da hakliymissim" diyordur.

TimurKUBAN

Posted moments ago

Dün akşam maçta olan foto muhabiri bir Abi işle konuştum. Bir olay anlattı, ölüyodum gülmekten. Maç başlamış, foto muhabirleri sahanın kenarında normal yerlerindeymiş. Önce tribünde basın tribününe sataşmışlar, sonra arkalarında homurdanmaları duymuş. iki taraftar konuşuyomuş. Ağızlarından salyalar akıtan çocuğun birine diğeri "ya bunları neden protesto ediyoruz?" demiş, o da "habertürk Başkanın vesikalık fotosunu çekip yayınladı" demiş. Bizimki dayanamayıp, "yahu arkadaşlar biz nasıl o fotografı çekeriz, o emniyet tarafından çekilmiş, basına da sızdırılmış bir fotoğraf" demiş, bunlardan cevap yok. Maçın 10. dakikası gelmiş, baktık diyo kartonları kar topu gibi yapmışlar, içlerine de ağır cisimler koymuşlar bize fırlatıyolar. Güvenlik bizi koridora yönlendirmek için geldi, bu arada ben portatif sandalyemden kalktım, objektifi çantasına koymak için eğildim, ben tesadüfen eğilince üzerimden biri uçtu, önümdeki elektronik reklam panosunun arkasına kafasını vurdu, dibine düşüp yerde sere serpe kaldı. Ben olayı anlamadığım için elimdekileri bırakıp yardım etmeye çaıştım ama kalkamadı, muhabirlerin saldalyeleri arasında yerde kaldı" diyo. Korunmak için içeri yürüyorlar, özel güvenlik yanına gelmiş "Abi o yere düşen tribünden sana vurmak için koştu, tam arkandan yumruk sallarken, sen eğilince, sizin çantalara takılıp dengesini kaybetti, reklam panosunun kenar demirine kafasını vurup, düştü" demiş :)

SON DAKİKA: Dünkü maçta seyircilerin sahaya girme sebebi belli oldu!

Geçen yıl ki Trabzon maçında, “Bursa’dan gelen gol haberiyle” kutlamaya çıkan ve “Bolu tünelinde kalan” seyircilerin, dün akşam stada dönüşlerinde hala şampiyonluk kutlaması yapıldığı sandıkları için sahaya girdikleri ortaya çıktı.

:D

Valla iyi şaka matrak geçiyoruz ama bundan sonra hepimizin çok dikkatçi olması lazım. Bir türlü olayların içine bizi çekemedikleri için kuduran çok ciddi bir fenerli topluluğu da mevcut. Şimdiye kadar sesleri çıkmıyor ama bu hareketsiz kalacakları anlamına gelmez. Galatasaray formasıyla da olsa normal bir t-shirtle de olsa binlerce taraftarımız maça geliyor. araya muhakkak bunlardan sızan bir grup olacak ve bizim de maçlarımızı sabote edeceklerine inanıyorum. Transferlerden memnun olmayan ya da yönetime muhalif olan renkdaşlarımız vardır elbet. Ama bu dakikadan sonra muhalif olan destekleyen demeden tek vücut olup saha içinde ya da dışında, oluşan ya da oluşabilecek olan her türlü olumsuz durum karşısında duyarlı ve bilinçli olmamız lazım. Aksi takdirde bizim de canımızı yakmak için herşeyi yaparlar.

Bu söylediklerim belki de size komplo teorisi gibi gelecektir ama tarihini, onurunu satan, leke getiren bu insanlardan bu dakikadan sonra herşeyi beklerim ben.

bu fenerlilerin irk ve cinsi ayri millet olarak tanimlamak lazim

bunlar artik futbol falan oynayamaz. hazirlik maci bile yarida kaldi :D

[video=youtube;lGY-a3G0Wzo]https://www.youtube.com/watch?v=lGY-a3G0Wzo[/video]

Üst Alt