Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Daumun şerefine 5 tane atmış Köln :D

5 tane yiyilir mi be ohha Fenerbahçe :D:D:D:D:D

Guizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Aslında böyle mağlubiyet almaları bir yandan kötü,çünkü eksiklerini görüp kapatma yoluna gidecekler.

Halbuki transfer dönemi bittikten sonra bu yenilgilerin başlaması gerekiyordu.

Kaliteli ve kapsamli ozet goruntleri olan var mi??

Manyak la bunlar, hazırlık maçında 5 yiyen ilk Türk takımı herhalde.. Geçen sene orta sıradaki takımlarımız bile güçlü rakiplerden 2'den fazla yemediler. :haha::haha: Sizin futbol anlayışınıza ne diyim.:haha: Hala gülüyorum.:D

Biz de yediydik reis 4 tane, yine bir Deutsch takimindan.

Bunlara söylüyoruz Avrupa size göre değil, bu ülkede Avrupa'yı kaldıran tek takım Galatasaray diye ama, halen sidik yetiştiriyorlar sonra da 5-6 yiyip geliyorlar.:asd:

Zaten önümüzdeki sezon fenerin maçları Comedy Max verecekmiş :)

en büyük eglence fenerbahce bunlar da olmasa neye gülecegiz

ben istemezdim boyle fark yemelerini transfer sezonu bitmeden. umarim yeniliriz biz bunlara biraz genclerle cikip.

bu takimlari ilk 5 e giremez bu sene baslarinda aykutla.

ama 2 3 tane iyi transfer yaparlarsa is degisir.

bu nedenle iyi olmamis fark yemeleri bence. uyumaya devam etmelilerdi:(

Çok iyi oldu bu skor. Sadece kanat ve santrafor transferinin yetmeyeceği, stoper ve ön liberonun da elzem olduğu açık şekilde görüldü. Zor ama umarım yönetimin aklı başına gelmiştir artık. Açıkçası Galatasaraylı olsam üzülürdüm bu sonuca. :)

Çok iyi oldu bu skor. Sadece kanat ve santrafor transferinin yetmeyeceği, stoper ve ön liberonun da elzem olduğu açık şekilde görüldü. Zor ama umarım yönetimin aklı başına gelmiştir artık. Açıkçası Galatasaraylı olsam üzülürdüm bu sonuca. :)

Yok yok İbrahim sizle yapacağımız maçta bir yenilgiyle herşeyi hepinize unutturabileceğimizi biliyoruz..O gücümüz var..:D Takımımıza güveniyoruz..:D

Yok yok İbrahim sizle yapacağımız maçta bir yenilgiyle herşeyi hepinize unutturabileceğimizi biliyoruz..O gücümüz var..:D Takımımıza güveniyoruz..:D

Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde Dinçer Çekmez'in repliği vardı hani "Mazlum'u getirin bana!". :) Ne zaman dara düşsek imdadımıza yetişirsiniz ama bu sefer Mazlum değil Şaban olmanızın zamanı geldi. 3-5 arası atarsınız inşallah. :)

Üst Alt