Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 2-5 Köln | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde Dinçer Çekmez'in repliği vardı hani "Mazlum'u getirin bana!". :) Ne zaman dara düşsek imdadımıza yetişirsiniz ama bu sefer Mazlum değil Şaban olmanızın zamanı geldi. 3-5 arası atarsınız inşallah. :)

Bilmem mi adaş :) Ben beraberlik çıkksın istiyorum...Arkadaş psikoloji oyunlarına döndü resmen yalnız bu rekabet..:D ..Bir Fenerli inşallah 5 atarsınız diyorsa hemde Galatasaray'dan, 10 yıl sonra ..Durumun vehametini zaten yönetiminiz görmeli. Valla yazık size -hani kör olmayanlarınıza- kalanına müstehakta..Ne yapıp edip yenmemek lazım oras daı ayrı..:)

turnuvada 0 çeken ilk takım mı oldular ? daha doğrusu puanlımıydı turnuva değilsede yine aynı hesap :D

bizde koyarsak aykut tutamaz kendini ağlar

ablamlar taşınacağı için 2 gündür internete giremiyordum, tvde izlememiştim şimdi 5-2 diye skoru gördüm, penaltılarla filan kalmıştır diye düşündüm ama buz gibi 5 tane gol :D şaka gibi A.Kocaman efsane bir takım yaratıyor galiba :D

Gorayyy!, Goraaay!! Köln'den gol haberi var. 5-5'mi 5-5!mi!

Ulan hazırlık maçında 5 tane gol mü yenir...

anladık ki fener denk külupler ile oynamalı hazırlık maçlarını...

ne bilim vikingur manheim honka ile felan oynamalı...:D

Bursa maçı 2-2 bitmiş, Fener şimdi yenmiş mi sayıldı ? :90::allaalla6vr:

n32218947238_2909.jpg

Kölnde bizim gibi mal mal takımlarla hazırlık macı oynuyor ama köln icin önemli olan kondisyon tabi.

Bunları çarşamba günü yenmemiz lazım.Bizim ile oynayacakları maç nedeniyle karışık değil şu anda fenerbahçe.

Biz yaş ortalaması 15-16 olan kadroyla çıkarız. Bu barzolar her zaman olduğu gibi tam kadro çıkar. Yenerler sonra; '' Gördünüz mü yeeeaaa yendik sizi daha büyüğüüz '' diye yırtınırlar . .

fener kötü,dahada kötü olacak gibi görünüyor zira takımın iskeleti yok,kim sorumluluk alacak belli değil.Sezon boyunca alexi yerden yere vuran kocaman,şimdi alexe sarılıyor.Çok çelişki var fenerde.Yapıalcak transferler dört gözle bekleniyor ama nafile,feneri bu sezon çok handikaplı ve sıkıntılı bir lig bekliyor.Hiç belli olmaz young boys bile feneri geçebilir..

fener kötü,dahada kötü olacak gibi görünüyor zira takımın iskeleti yok,kim sorumluluk alacak belli değil.Sezon boyunca alexi yerden yere vuran kocaman,şimdi alexe sarılıyor.Çok çelişki var fenerde.Yapıalcak transferler dört gözle bekleniyor ama nafile,feneri bu sezon çok handikaplı ve sıkıntılı bir lig bekliyor.Hiç belli olmaz young boys bile feneri geçebilir..

Bunlar Young Boys'a elenirlerse Aziz Yıldırım bir daha Kadıköy taraflarına uğramasın.

Üst Alt