Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos

forvet mi? hücumcu ortasaha olması onun ortasaha olduğu gerçeğini değiştirmez. adama merkez ortasaha veya defansif ortasaha demedik. adam ortasaha oyuncusu dedik. ki, öyle.. hocanın dizilişide tam böyle olacak zaten, ortada sınayder yokken hamit'i veya başlkasını denmesi gayet doğal kalkıpta 10 kişi çıkacak değiliz. sınayder döndüğünde de yerini alıp hamit'i yedeğe gönderir.

Orta sha ve forvet arasındada mevki var bu yüzden forvet arkası tabirini bulmuşlar. Sneijser orta saha değil bana göre, sana göre öyle olabilir saygı duyarım.

Benim demek istediğim mancini gibi 3 lü orta saha oynamamlıyız, direk hücum oyuncusu sayılabilecek 4 futbolcu bukundurmalıyız sahada.

Orta sha ve forvet arasındada mevki var bu yüzden forvet arkası tabirini bulmuşlar. Sneijser orta saha değil bana göre, sana göre öyle olabilir saygı duyarım.

Benim demek istediğim mancini gibi 3 lü orta saha oynamamlıyız, direk hücum oyuncusu sayılabilecek 4 futbolcu bukundurmalıyız sahada.

güzel kardeşim forvet arkası dediğin adam ofansif ORTASAHA oyuncusudur. yani adam ortasahadır, tüm dünyada da ortsaha olarak kabul edilir o mevki, sadece bana göre değil yani. neyse tartışma çok komik ve saçma biraz araştırırsan mevkilerin ne anlama geldiğini görürsün.

Sneijder geldiğinde sol içe alıp sağ içte selçuk en ortada ise melo 4-3-3 oynarız diye düşünüyorum.

Bence Olcan sol iç oynar , Hollanda tarzı yapabiliriz ileriyi.Ve ya klasik 4-2-3-1 de olabilir , 4-3-2-1 de olabilir...

--------------------Melo---------------

---------Selçuk---------Olcan---------

----Bruma----------------------Sneijder

----------------Forvet------------------------

Bence Olcan sol iç oynar , Hollanda tarzı yapabiliriz ileriyi.Ve ya klasik 4-2-3-1 de olabilir , 4-3-2-1 de olabilir...

--------------------Melo---------------

---------Selçuk---------Olcan---------

----Bruma----------------------Sneijder

----------------Forvet------------------------

Sneijderi orada asil mevkisinde kullanmak varken ki orada çok faydali oluyor olcani koymak anlamsız olur. Selcukun yerine olcani koyup sinani aciga alip daha hucumsal bir futbol oynanabilir icerdeyken

Hic bir mantikli aciklamasi yok.

Hani Mancini olumlu rapor verdi dersek , adam gitsin diye istediklerini yapmıyorken bunu neden yapıyorsun ?

Malum Mancini'yi gönderme planın var peki neden kendi kendine iş yapıyorsun kafana göre adamla sözleşme uzatıyorsun ?

Adam 29 yaşında , sen bu adama 5 yıllık sözleşme imzalatıyorsun.Ya bari sözleşme şartlarında iyileştirme yapacaksan 3 yılı düzel niye 2 yıl daha bizi yükümlülük adına sokuyorsunuz ?

Prandelli kendisinden memnun değil artık sağır sultan biliyor bunu , daha fazla çaba göstermek yerine sahada böyle gezerse Prandelli acımaz yedek hatta kadro dışı bırakır.Bu durum bir forvet transferi sonucu gerçekleşince biz bu adamı nasıl yollayacağız ?

Büyük skandal büyük...

forvete melo kalitesinde adam al = 10 puan farkla şampiyonluk

kanata melo kalitesinde adam al = 15 puan farkla şampiyonluk

stopere melo kalitesinde adam al = 20 puan farkla şampiyonluk

Üst Alt