Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos

Beyler internette şöyle bir yazı gördüm.

"Tribünde olup birebir tanik olan biri olarak söylüyorum ultraaslan istanbuldan olduklarını söyleyen bir grup maçta ardayi yuhlayip bütün tribüne de yuhalatmaya çalıştı, buna rağmen bizler ardayi alkislayip tirubune cagirdigimiz icinde küfürler ederek bazı taraftarlara saldirmaya calistilar hatta içlerinden biri davul tokmağıni firlatti ve bir bayanin başına isabet etti. Yasananlar ne galatasarayliliga ne ultraslana ne de taraftarliga yakışmayan seylerdi. Arda bu gruptakilerin hepsinden daha fazla galarasaraylidir ve biz gercek galatasaraylilar trubunlerimizde böyle holiganlar görmek istemiyoruz"

Arda'yı burdan kaçıran da şu istanbul'da ki ua tayfası. Doğru olduğunu düşünüyorum şahsen yazılanların.

"Tribünde olup birebir tanik olan biri olarak söylüyorum ultraaslan istanbuldan olduklarını söyleyen bir grup maçta ardayi yuhlayip bütün tribüne de yuhalatmaya çalıştı, buna rağmen bizler ardayi alkislayip tirubune cagirdigimiz icinde küfürler ederek bazı taraftarlara saldirmaya calistilar hatta içlerinden biri davul tokmağıni firlatti ve bir bayanin başına isabet etti. Yasananlar ne galatasarayliliga ne ultraslana ne de taraftarliga yakışmayan seylerdi. Arda bu gruptakilerin hepsinden daha fazla galarasaraylidir ve biz gercek galatasaraylilar trubunlerimizde böyle holiganlar görmek istemiyoruz"

Arda'yı burdan kaçıran da şu istanbul'da ki ua tayfası. Doğru olduğunu düşünüyorum şahsen yazılanların.

İşin içinde ua varsa herşeye inanırım. Zerre güvenim kalmadı artık...

Bizim Turk'ler gibi milliyetci yok ama Batuhan Karadeniz gibi adam en pahali arabalarda surunuyor.

Emin ol alakası yok dışticaret işindeydim şimdi de lojistik ve özellikle fransız lar kendilerinden makine alındığında tinerine kadar fransız ürünü aldırıyorlar bizde ki milliyetçilik kavgada yandaşım olsun modunda çoğu zaman ki gerçek bit milliyetçi olan Deniz Gezmiş Mahir Çayan ve arkadaşları tam bağımsız Türkiye kendi üretimi ni yapan bir ülke istedikleri için öldürüldüler ki Gezmiş tek kişi öldürmemişti şimdi aponun siyasi kolu cbaşkanın adayı

kim ne derse desin.. Arda dün bizim Formayi giyerken baya üzüldüm.. Asiri derece yakisiyor adama Formamiz be.. Geri dön Koca kafa... ne kadar kizarsak kizalim.. Adam bizim Evladimiz Kardesimiz Abimiz..

maç nasıldı geniş özeti varmı ? forvetsiz oynadık diyenler olmuş yine umut burak aş oldu herhalde :D forvet yok diye anırmadığımız kaldı millet QRALIMIZZZ VARR NASIL YOK modundaydı

İlk yarı önde basmaya calısan, mücadele eden, sol koridoru saymassak rakibe alan vermeyen bir Galatasaray vardı. İkinci yarıda 55-60'a kadar böyleydi sonrasında uyuya kaldım :) son 30 dakikada bir degisiklik olmamıstır heralde.

Oyuncu bazında; Hamit ile Olcan takımın en diri oyuncusu olarak göze çarpıyordu. Telles hücumlarda iyi ama defans olarak koca bir sıfır, zaten A.Madrid'in bir kac atağı sol kanatımızdan geldi. Selcuk hırslıydı, birseyler yapmak istiyor ama yapamıyor, fizik-kondisyon olarak ciddi sorunları oldugu aşikar, Selcuk'un düsüsünün baska bir acklaması yok bence..Melo cok etkisizdi, sanki kafa olarak baska yerlerdeydi. Burak'a gelirsek, A.Madrid'e karsı posizyona girememesi normal, koskoca R.Madrid 90 dakikada posizyon bulamadı. Yani Burak yetersiz ama bu mac icin Burak'ı suclamak yersiz olurdu.

Hamit bu maçta iyidi kimse aksini iddaa etmesin göz var nizam ama ben yinede güvenmiyorum kendisine 2 maç var 35 maç yok sürekli sakat.Veysel kendini aşmış hiç bir ikili mücadelede yıkılmadı defansta iyidi.Bruma ve tellesin kanadı savunma yönünde cok aksıyor.Selcuk iyidi ama takım kontraya cıkarken hızlı düsünüp topu direk arkadaslarıyla bulusturmak yerine etrafında dönüp faul almaya calısıyor Sneijder gelince bu iş hallolur.Burak resmen ezildi rakip defansın arasında.Olcan çok istekli ve arzulu sürekli pres yapıp top kazanıyor ileride.Brumanın birazdaha zamana ihtiyacı var.

Ben staddaydim kavga vardi acik tribunun fanatik bir yerinde. Bunlar olmamali fakat ne yazikki pro Arda'cilar cogunlukta :p Herkes ayaga kalkip alkisliyordu bizden kacan cocugu :)

Ultraslan doğru işler yapmıyor bana kalırsa. Adamlar istisnasız her maçta takımı desteklemeye gidiyor orası ayrı ama tüm taraftarı da kendi grubuna mal etmeye çalışıyorlar, kendi düşüncelerini dayatmaya çalışıyorlar. Misal Osmanlı'nın en güçlü dönemlerinde başrolde Yeniçeriler vardı belki ama devleti dağıtan etmenlerin başında da yine onlar vardı.

ben bu UA dan bişey anlamıyorum. ya aziz veya derin galatasaray maddi çıkarlar karşılığında bunları yönetiyor yada aziz ve derin galatasaray dolaylı olarak medyayı kullanarak bunları yönlendiriyor. her şekilde sadece zararları var artık bize.

takımın bu hali ile bu sene ligde ilk 3 zor. bu forvet hattıyla herhalde bu sezon 20-25 gol atarız!!! trabzon ve bjk kadar olamadık şu cardozo ve dembe ba bizde olsa fark yaratırlardı adam gibi bir yabancı forvet şart tarık çamdal'a ıvıra zıvıra vereceğiniz parayla forvet alın bari!!

takımın bu hali ile bu sene ligde ilk 3 zor. bu forvet hattıyla herhalde bu sezon 20-25 gol atarız!!! trabzon ve bjk kadar olamadık şu cardozo ve dembe ba bizde olsa fark yaratırlardı adam gibi bir yabancı forvet şart tarık çamdal'a ıvıra zıvıra vereceğiniz parayla forvet alın bari!!

Yanlis anlama da kardes, Real Madrid degilsin sen. Atletico Madrid´e karsi oynadin. Sahadaki isimleri gördün mü?

Atletico Madrid´i sahadan silip, tokatlayip, Ispanya´ya yollayacagini mi düsünüyordun acaba?

Tamam forvette bi sorun var da, böyle yorum yapmanin da pek anlami yok.

Hic fena degildik. Simeone´nin takimina kim gol atabiliyor da sen atacaktin?

Yanlis anlama da kardes, Real Madrid degilsin sen. Atletico Madrid´e karsi oynadin. Sahadaki isimleri gördün mü?

Atletico Madrid´i sahadan silip, tokatlayip, Ispanya´ya yollayacagini mi düsünüyordun acaba?

Olurmu bizim takım 10 Real 8 Barça gücünde. Hiç yakıştımı bu yorum şimdi buraya !

önemli olan gol atmak değil adam gibi pozisyona bile giremedik.umut ve burak yılmaz'a güvenip sezon geçmez. forvet şart oğlu şart. şu anda sneijder'da takıma katılsa pek bir fark olmaz iyi bir forvet olmadıktan sonra.

Üst Alt