Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Atletico Madrid | MS | 6 Ağustos

GbPP4Z.png

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHHAHAAHHA

Hic spor yapmadin mi?

önemli olan gol atmak değil adam gibi pozisyona bile giremedik.umut ve burak yılmaz'a güvenip sezon geçmez. forvet şart oğlu şart. şu anda sneijder'da takıma katılsa pek bir fark olmaz iyi bir forvet olmadıktan sonra.

Emin ol Barcelona bile dogru dürüst pozisyona giremiyor bu takima karsi. Cok organize, müthis bir takim Atletico.

Bakma onlarin da gol atma sorunu var, mac berabere bitti iste. Kafa kafaya oynandi mac.

Bencede forvette bi sorun var, ama bu takimdan birsey olmaz gibi yorumlar bence abarti.

Umarim eksikler bu hafta giderilir artik. Bende yildiz bir forvet istiyorum. Bencede sart.

Dun takim gibi takimdik ozetle selcuk ilk kez sezon basi bu kadar iyi ve takim olarak topun arkasina iyi geciyoruz futbolumuz umut verdi ve rakipte godin faktoru var ve tas gibi takimlar gol atmak kolay olmazdi zaten fakat prandelli bu takima agir dribling yapamayan futbolcu almaz oyun yapisina ters bu kadar topun arkasina gecen takima surukleyici ve teknigi iyi forvet lazim campbell ondan isteniyor bence

Beyler internette şöyle bir yazı gördüm.

"Tribünde olup birebir tanik olan biri olarak söylüyorum ultraaslan istanbuldan olduklarını söyleyen bir grup maçta ardayi yuhlayip bütün tribüne de yuhalatmaya çalıştı, buna rağmen bizler ardayi alkislayip tirubune cagirdigimiz icinde küfürler ederek bazı taraftarlara saldirmaya calistilar hatta içlerinden biri davul tokmağıni firlatti ve bir bayanin başına isabet etti. Yasananlar ne galatasarayliliga ne ultraslana ne de taraftarliga yakışmayan seylerdi. Arda bu gruptakilerin hepsinden daha fazla galarasaraylidir ve biz gercek galatasaraylilar trubunlerimizde böyle holiganlar görmek istemiyoruz"

Arda'yı burdan kaçıran da şu istanbul'da ki ua tayfası. Doğru olduğunu düşünüyorum şahsen yazılanların.

tokmak fırlatıp fırlatmadıklarını görmedim, gerçi bir ara o taraf karışmıştı, doğru olma ihtimali yüksek ama diğer söylenenlerin hepsi kesinlikle doğru. sırf arda'yı alkışlayıp tribüne çağırdılar diye millete küfür ettiler, hatta maçtan önce birisi bizim bulunduğumuz yere gelip " arda'yı yuhalıyoruz kimse tribüne çağırmasın falan filan dedi" biz de kendi işinize bakın diye tepki gösterdik. hatta bir ara" istanbul dışarı tezahüratı" yapıldı. adamların koca maç boyunca yaptıkları tek şey küfür etmek oldu..

Bazı Galatasaray görünümlü İrlandalı kuşlar Arda'yı Fener forması altında görmek için gizli planlarını adım adım uyguluyorlar. Açığa da çıktılar baya ama hala tahriklere devam ediliyor.

Arda'nın çevresi kötü, şu kötü bu kötü. Buna bir şey diyemem ama adam Galatasaraylı olduğunu söylüyor, başka bir takımda da oynamayacağını. Artık bu UA'dan bu tip hareketleri yapan teröristleri temizlemek gerek.

3 orta sahadan vazgeçmeliyiz, eğer sahaya 3 orta saha ile çıkacaksak aynı zamanda 2 forvet ile çıkmalıyız.

Forvete mutlaka takviye yaoılmalı.

Melo.selçuk

olcan.sneijder.bruma

burak

hoca bu hücum hattında ısrar etmeli, arenada 4 hücumcu ile sahada olmalıyız.

tokmak fırlatıp fırlatmadıklarını görmedim, gerçi bir ara o taraf karışmıştı, doğru olma ihtimali yüksek ama diğer söylenenlerin hepsi kesinlikle doğru. sırf arda'yı alkışlayıp tribüne çağırdılar diye millete küfür ettiler, hatta maçtan önce birisi bizim bulunduğumuz yere gelip " arda'yı yuhalıyoruz kimse tribüne çağırmasın falan filan dedi" biz de kendi işinize bakın diye tepki gösterdik. hatta bir ara" istanbul dışarı tezahüratı" yapıldı. adamların koca maç boyunca yaptıkları tek şey küfür etmek oldu..

Ultraslan mı?

bugün maçtan aklımda kalanlar;

ua' nın arda'ya hakaret ve küfür edilmesi için diğer taraftarları kışkırtması,

aynı ua' nın maç boyunca arda ve fenere küfür edip, arada takıma beste okuyup tekrar küfür etmesi,

veysel'in ve selçuk'un performansı,

bırıma' nın kontrol ettiği top,

emre' nin kontraya çıktığımız anda topu sola vermek yerine etrafında dönüp pozisyonu yemesi,

arda'nın gs forması giymesi,

bir de tam arkamızdaki kızın cırtlak sesi..

Aciktaydn galiba kardesim.ua sacmaligini bnde yasadim hatta izmirli bir artist kardesimize dayak attilar :D

Aşkın Bende Bir Çiçek. Hadi Çay Demle de İçek

takımı begendım ozellıkle olcan Veysel bruma cok ıyı durumda maşallah hoca takımı farklılaştırmaya başlamış bellı keza %50 de olgumuzu soyledıgını düşünürsek cok daha hızlı pas yapan ayağa oynayan bır takım geliyor..

tellesı yedekleyecek bır sol bek(bu emre olabılır alt yapıdan gelen )

forvete mutlaka ıyı bır golcü sart (demba ba-cenk tosun-webo) gıbı mısal ama daha kalıtelısı

Sneijder orta sahamı ? :) forvet arkası hücum oyuncusu.

Örnegin hamit, melo, selçuk gibi 3 lü orta sahalardan vazgeçmeliyiz, bunu yerine 4 hücumcu ile sahaya çıkmalıyız.

forvet mi? hücumcu ortasaha olması onun ortasaha olduğu gerçeğini değiştirmez. adama merkez ortasaha veya defansif ortasaha demedik. adam ortasaha oyuncusu dedik. ki, öyle.. hocanın dizilişide tam böyle olacak zaten, ortada sınayder yokken hamit'i veya başlkasını denmesi gayet doğal kalkıpta 10 kişi çıkacak değiliz. sınayder döndüğünde de yerini alıp hamit'i yedeğe gönderir.

Üst Alt