Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Vallecano | MS | 3 Aralık | Spor Smart - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Vallecano | MS | 3 Aralık | Spor Smart

1-2 maç kötü oynayınca ben direk silmiyorum oyuncuyu bence Berkan, Yunus'ta gayet yeterli alternatif. Yusuf'ta hocaya göre deolmak zorunda ki varda sık sık kullanacağını da düşünüyorum önümüzdeki süreçte.
buldukları kısıtlı dakikaları çok daha iyi kullanmaları lazım yoksa dışarıdan bakınca tabi ki yeterliler ama işte o yeteneklerini sahaya yansitamiyorlar gerektikleri anlarda, yani maça sonradan alipta boyle oyunun kaderini değiştirebilecek bi isim maalesef yok. rashica-icardi-oliveira-boey-nelsson gibi gibi bu isimlere inanılmaz derecede muhtaç durumdayız, biri bile olmasa çok etkiler

Boey kanat, Barış forvet denenilen zaman olmasaydı 2. yarı daha iyiydi o zamanlar resmen boşa oynandı gibi oldu. 2. yarı ilk yarıya oranla daha kötüydük ama bu gün eksikliğini en çok hissettiğimiz şey net santrafordu.

Berkan olayında acaba o an sahada başka bir olay mı ıslıklanmış olabilir mi bana Berkan'ın ıslıklanması çok mantıklı gelmiyor o an faul pozisyonu vardı onla alakalı bir durum olabilir mi ?.

Üst Alt