Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart

Belhanda maalesef bana itici geliyor. Bugünkü maçta bir kez daha farkettim:) Zihinsel problemleri var saha içindeki futbolcularla (takımdaş ya da rakip farketmez) veya teknik ekiple her an problem çıkarma potansiyeli var. Futbolu da maalesef oyunu kesintiye uğratıyor. Banega, Atalay, Seri bile çok daha ideal bir üçlü olabilirdi eğer ikinci bir orta saha alınamayacaksa. Ama Belhanda'nın gönderilmesinin zamanı geldi bence. Belhanda, Diagne 20-25 arası satılabilirse 2 forvet-2 orta saha oyuncusu takıma seviye atlatır ve pas oyununun gerçekleşmesini sağlar.

Maç için kalbime krampon gibi saplanan tek şey serinin 6 numara oynamasıydı sahada donk varken.Umarım yönetime bir mesajdır bu yoksa o sihirbazı kaybederiz

Belhanda maalesef bana itici geliyor. Bugünkü maçta bir kez daha farkettim:) Zihinsel problemleri var saha içindeki futbolcularla (takımdaş ya da rakip farketmez) veya teknik ekiple her an problem çıkarma potansiyeli var. Futbolu da maalesef oyunu kesintiye uğratıyor. Banega, Atalay, Seri bile çok daha ideal bir üçlü olabilirdi eğer ikinci bir orta saha alınamayacaksa. Ama Belhanda'nın gönderilmesinin zamanı geldi bence. Belhanda, Diagne 20-25 arası satılabilirse 2 forvet-2 orta saha oyuncusu takıma seviye atlatır ve pas oyununun gerçekleşmesini sağlar.

kesinlikle belhanda satılıp yerine ince işler yapabilen oyuncu alınmalı..

İyi: Okan,Jimy,Mariano, Lyundama,Marcao
Güzel: Babel,Emre Mor,Donk,Seri
Kötü: Belhanda, Mitroglu
Soru İşareti:Erencan
Umut Verici: Yunus, Atalay
Bitik: Selçuk
Stabil:Ömer,Nagatomo

Not:Seri 6,Donk 8 numara oynadı.Seri çıkarken çok top kaybetti, ikisinin de yer değiştirmesi gerekirdi, Terim neden böyle tercih etti,bilmiyorum ama net transfer mesajı diye algiladim ben.

ömer bayram orta sahada oynadığında çok başarılı oldu..oynamasını bekliyordum ama sonradan oyuna bek olarak girdi.

Bu macin gösterdikleri:

1) Bir adet üst düzey forvet, bir adet scout transferi forvet, bir adet kesiciligi üst düzey, hava toplarinda etkili, ortasahanin direncini arttiracak 6 numara transferi elzemin de ötesinde. Bu transferler yapilmazsa sezon cöpe gider.

2) Takimin genel savunmasi ve presi zayif.

3) Emre'nin oyunun icinde daha fazla olmasi ve savunma olarak sorumluluk almasi, basmasi, rakibi rahitsiz etmesi gerek.

4) Takimla ilgili fikir edinmek icin yine de cok cok cok erken. Fatih hoca Agustos ayinda bu sorunlari cözmeli.

reçete: cuellar banega ve samatta

Bu macin gösterdikleri:

1) Bir adet üst düzey forvet, bir adet scout transferi forvet, bir adet kesiciligi üst düzey, hava toplarinda etkili, ortasahanin direncini arttiracak 6 numara transferi elzemin de ötesinde. Bu transferler yapilmazsa sezon cöpe gider.

2) Takimin genel savunmasi ve presi zayif.

3) Emre'nin oyunun icinde daha fazla olmasi ve savunma olarak sorumluluk almasi, basmasi, rakibi rahitsiz etmesi gerek.

4) Takimla ilgili fikir edinmek icin yine de cok cok cok erken. Fatih hoca Agustos ayinda bu sorunlari cözmeli.
Iste macin özeti. Bir de hatlar arasindaki mesafe cok fazla. Bir top kaybiyla dagiliyoruz. Takimin yarisi önde yarisi arkada ortasi yok gibi.

Forvet yok abi. Babel idare ediyor ama onu orada heba etmemeliyiz. Jimmy, Emre Mor boş olmadıklarını gösterdiler. Babel ve Donk çok iyiydi. Seri yanlış bölgede oynasada cok iyi paslar attı kalitesini gösterdi. Mariano ilk devre kötüydü, sonra topladı. Luyindama ve Marcao yine taş gibiydi. Takım iyi yolda ama bir forvet şart. Tebrikler Galatasarayım

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt