Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-6 Tuzlaspor | MS | 28 Ocak | Maçkolik - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-6 Tuzlaspor | MS | 28 Ocak | Maçkolik

Cift antreman futbolcularin hosuna gitmedi heralde hocayi kovdurma derdinde bir grup var heralde futbolcularin icinde
Kesinlikle. En büyük sebebin bu olduğunu düşünüyorum. para da ikinci etkendir. Papaz denilen oyuncu grubu Florya'dan arındırılmalı.Ben Nellson'un Cica'nın falan çift idmandan şikayet ettiğini sanmıyorum.İdman sevmeyip bu yönde takım etkileyenler dehlenmeli.Terim yüzünden falan 1,2 oyuncu için hariç boş ve gereksiz muhabbet.

kim istemez ki..

ama ben stajyer değilim diyip, Flamengo, ABD ve şimdi de biz de hiç bir şey yapamıyorsa, direkt yapabildiği yardımcılığa dönmesi en güzeli olur kendisi açısından.

CV' yi bozmaya gerek yok
Bu taraftarın en tilt olduğum tavrıdır bu. Yıllarca isimli hocalar geldi de ne oldu. Antrenörlük takım kimyası ve psikolojisi ile direkt ilişkilidir. Takımın aurası bozuk. Mental olarak en dip dönemlerinden birisini yaşıyor. Bu parasızlıkta isim birini getirsen ne olacak. Taraftar eyvallah mı diyecek. Çalışarak ve belli dokunuşlar yapılarak adım adım düzelecektir bir şeyler. Ama önce tespiti doğru yapmak gerekiyor. Yanlış tespitler yapa yapa bugünlerin zemini hazırlandı zaten.

Bu takim bosuna kume dusecek Denizli'den 3 gol yemedi.
Bazi akıl küpleri de sorunun hala Torrent oldugunu saniyorlar.
Hayır benim zoruma giden gerçekten fakir Ali Koç yönetimi bulduk kendimize. Burak Elmas Torrent in de sonunu hazırlar, önümüzdeki seneye yavaş yavaş ligimize dönerler vizyonlarını Bülent Korkmazla filan başlarız o olmazsa Farioli & El Maestro filan kim boşta olursa onunla anlaşılar filan sürekli suç teknik adamlarda olur

Trabzonspor maçından sonra bazı oyuncular takımı sabote ediyor demiştim.. Birkaç oyuncunun kadro dışı bırakılması, kadro dışı bırakılmazsa her maç bu tür rezillikleri yaşayacağımızı yazmıştım.. Sonuç ??

Sonuç: Ptt 1. Lig 10. sıradaki Tuzlaspor'dan 6 gol yedik..

Bazıları işin ciddiyetinin farkında değil. Acilen 4-5 oyuncu transferi yapılmazsa ve takımı sabote eden oyuncular kadro dışı bırakılmazsa bu takım küme düşer net!

iş bilmez bir başkan.

içlerinden en az bir tanesi ağır şaibeli bir yönetim.

ne idüğü belirsiz bir teknik adam.

beceriksiz, niteliksiz futbolcular.

halimiz bu.

Üst Alt