Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu

Egemen çok sağlam bir oyuncu bence.Özellikle hava toplarında.Bekir oynarsa çok sıkıntı yaşayabiliriz adam top şişirmiyor.

Egemen'in ise yaradigi tek sey havatoplari zaten, Portekiz kime sisirecek yahu topu? Egemen yerden oyunda koca bir 0 Portekizde yerden oyunu en iyi oynayan takimlardan biri rezil olur Egemen

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

Egemen'in ise yaradigi tek sey havatoplari zaten, Portekiz kime sisirecek yahu topu? Egemen yerden oyunda koca bir 0 Portekizde yerden oyunu en iyi oynayan takimlardan biri rezil olur Egemen

Top şişirme falan derken duran top falandan bahsediyorum.Egemen'in gol potansiyeli de var ayrıca.Sonuçta kaleye yüksek top gelicek illa.Ben Bekir'e güvenemiyorum.

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

egemen simdi fena degil ama 2 sene sonra tam bir s ervet olma kapasitesi var, orasi ayri

Ronaldo şov var bugün ne yazık ki..

Top şişirme falan derken duran top falandan bahsediyorum.Egemen'in gol potansiyeli de var ayrıca.Sonuçta kaleye yüksek top gelicek illa.Ben Bekir'e güvenemiyorum.

Gol atsin diye stoper mi oynatilir yahu :eek:

Semih Bekir gayet iyi bi goruntu cizdiler, Semih Omer de oynayabilir bu mac

Gol atsin diye stoper mi oynatilir yahu :eek:

Semih Bekir gayet iyi bi goruntu cizdiler, Semih Omer de oynayabilir bu mac

Ne alakası var ben onu demedim ki.Sadece stoper için bir artıdır bu.Semih-Bekir facia olur bence.Semih-Ömer ya da Bekir-Ömer iyidir.

Ronaldo atmasin 3-5 tane :eek:

Diger maclarda cikarttigi kadrolar okadar kötüydü ki anlatamam. Bari bu mac en iyi kadronu sür sahayada görelim ilk 11'mizi. Bekir-Caner-Umut falan oynarsa farka gider.

caner oynasında solda

ronaldo bi paçavra gibi kullanıp atsın yada peçete gibi caneri

Avci Portekiz ve Ukrayna maclarina asil 11'leri sürecegim sahaya demis sanirim. Yani bu aksam ki kadro Avci'nin kafasindaki kadro olucak.

442 oynamasi lazim bence Avci'nin..

Arda sol'da, Nuri sag'da (Zidane Real'de bir zamanlar sol kanat'da oynuyordu, keza Sneijder'da) orta'da Topal ve Selçuk ile dengeli bir takim olabilir..

Ilerde de Burak ve Pektemek

Milli takim'in sol bek'inin Hasan olmasini diliyorum ancak Hursut Meriç bile Hasan'i yerle bir etmisti, Nani veya Ronaldo neler yapar düsünemiyorum bile, o yüzden bu maç için Hakan'i oynatirdim.

;

Demirel

Altintop - Toprak - Kaya - Balta

Sahin - Inan - Topal - Turan

Pektemek - Yilmaz​

Aday Kadronun en iyi kadrosu oynamali.

----------Volkan------------

Hamit--Ömer--Semih--Hasan

---Selcuk--Mehmet--Nuri---

Töre/Sercan-----------Arda

--------Burak Yilmaz-------

Böyle baslamak en mantiklisi. Rakip kuvvetli. Sonradan Topal'i cikarip ön tarafa adam alabiliriz.

ronaldo 2 tane atar bitirir maci

Aday Kadronun en iyi kadrosu oynamali.

----------Volkan------------

Hamit--Ömer--Semih--Hasan

---Selcuk--Mehmet--Nuri---

Töre/Sercan-----------Arda

--------Burak Yilmaz-------

Böyle baslamak en mantiklisi. Rakip kuvvetli. Sonradan Topal'i cikarip ön tarafa adam alabiliriz.

Gorilin sakatlığı sürüyor kalede oynayamaz sanırım. Bu akşam ki maç fener maçı olsa oynardı hemen milli takıma gelince iş yatış. Cenk desek o da tam bi bomba ne yapacağı belli olmuyor.

sinan bolat yokmu, bizim beceriksiz cenk ve mert i koymasinlarda, torpilli adamlari..

Gorilin sakatlığı sürüyor kalede oynayamaz sanırım. Bu akşam ki maç fener maçı olsa oynardı hemen milli takıma gelince iş yatış. Cenk desek o da tam bi bomba ne yapacağı belli olmuyor.

Muhtemel 11'lerde var, Milli Takimda Fenerli oynamaz kuralini abarttilar yahu, kalecileri bile sakatlaniyor.. Ne is ?

Üst Alt