Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

torpil iste, yedek kaleci milli takimda o nasil oluyor, oynamadan hemde... sacma Turkiye iste.. bizden baska ulkede olmaz zaten,,

TOLGANın mazereti var annesi yüznden volkan sakat galiba. onur bu sene hic oynamadı alınmadı zaten milli takıma. sinan bolata nolmuş.

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

TOLGANın mazereti var annesi yüznden volkan sakat galiba. onur bu sene hic oynamadı alınmadı zaten milli takıma. sinan bolata nolmuş.

o da sakatmis, gitsinler o zaman benne bilim kel omer i cagirsinlar, en azindan oynuyan birisi...

o da sakatmis, gitsinler o zaman benne bilim kel omer i cagirsinlar, en azindan oynuyan birisi...

mert ilerde milli takıma girecek bir kaleci ama türkiye kupası maclarında oynadı. o kel ömer eksik kalsın. keline patlatmak istiyorum onun zaten.

mert ilerde milli takıma girecek bir kaleci ama türkiye kupası maclarında oynadı. o kel ömer eksik kalsın. keline patlatmak istiyorum onun zaten.

ben milli takimda sadece oynayan (kolbasti degil :D ) adamlari isterum, her ulkede oldugu gibi, bizim basarisiz olmamizin en buyuk sebeblerinden biri 3 buyugun yedek oyuncularini cagrip oynatmasi zaten yillarca... yetenekli olabilir ona lafim yok zaten,...

ben milli takimda sadece oynayan (kolbasti degil :D ) adamlari isterum, her ulkede oldugu gibi, bizim basarisiz olmamizin en buyuk sebeblerinden biri 3 buyugun yedek oyuncularini cagrip oynatmasi zaten yillarca... yetenekli olabilir ona lafim yok zaten,...

DOGRU SÖYLÜYORSun hazırlık macı diye bişey demem belki ama engini hic oynatmadı hoca. merak ediyorum nezaman oynatacak. semih ömer toprak 2 lisi oynamalı bu macta 2 si iyiydi.

Hamit, Nuri felan da yedek'ti Real'de, onlar'i da çagirmasinlar o zaman..

En iyi futbolcular'i çagiracaksin.

Almanya'da bu böyle, Hollanda'da..

Sneijder çok kötü sezon geçirdi ama 11'de

Ligtv'ye göre muhtemel kadro:

---------Volkan--------------

GG-Semih-Egemen-Caner

Hamit--Topal--Nuri--Arda

-----Burak---Umut---------

Caner'in yerine H.Ali ve Topal'in yerine Selcuk oynamali bence.

Umut'un yerine Pektemek veya Sercan Sararer oynamali.

Veya orta sahayi Hamit-Xelcuk-Nuri-Emre seklinde yapip, Arda forvet arkasi ve ileride Burak ile oynamaliyiz.

Hamit, Nuri felan da yedek'ti Real'de, onlar'i da çagirmasinlar o zaman..

En iyi futbolcular'i çagiracaksin.

Almanya'da bu böyle, Hollanda'da..

Sneijder çok kötü sezon geçirdi ama 11'de

onlari tabiki cagiracan ondan daha iyisi yok, laf ettigimiz fenerin yedek kalecesi falan... bizden de olsa mesela sabri veya zan i falan (cagirmadi ama mesela)

sneijder kotu ornek hem, ben 'oynayan' dan bahsettim, sneijder hep oynadi, kotu veya iyi demedik..

Yeniden itibar kazanmak icin Portekiz'i yenmemiz lazim!!!

Güzel mac olacagi asikar :)

Cogu milli takim hocasinin yaptigi hata, kagit üzerindeki mevkilerinin en iyi oyuncularini cagirmak.

Halbuki milli takima birbirini cok iyi tamamlayan ve iyi bir ekip ruhu ile calisabilecek adamlari alinmali.

Yani birbirini iyi tamamlayan, iyi bir takim ve ekip olabilecek oyuncular birlikte oynatilmali.

Milli takima 11 tane tek adam degil, 1 takim lazim!

ronaldo ve digerleri:D

when-your-girlfriend-asks-you-if-you-want-to-have-sex.gif

----------------Mert------------------------------- (Volkan'ı denemeye gerek yok nede olsa hazırlık maçı)

Gökhan G.-----Semih---Egemen-----Caner (keşke Hakan olsaydı)

Töre---------Emre-------Selçuk-------Arda

--------------Burak--------Sercan----------------------

Not: Hamit ve Nuri çok bireysel oyuncular, milli takımda faydalı olmazlar. Topal ise çok ağır. Hamit son maçta laubali şekilde 1 dakika içinde 2 defa topu taça kaçırdı. Tek yaptığı Ardaya 1 metreden pas verip atak başlatmak.

Defansın göbeği çok hassas bir yer. Semih ve gurbetçi Ömer Toprak anlaşamazlar. Semih-Egemen ikilisi mükemmel olur. Avrupa lig maçlarındaki performansından sonra Egemen ilk 11'i hakediyor.

Defansın göbeği çok hassas bir yer. Semih ve gurbetçi Ömer Toprak anlaşamazlar. Semih-Egemen ikilisi mükemmel olur. Avrupa lig maçlarındaki performansından sonra Egemen ilk 11'i hakediyor.

bu egemen denen vasat oyuncu kimdir onu anlamıyorum. semih ömer toprak neden anlaşamıyormuş onuda söylersen sevinirim.

Üst Alt