Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00

Özledik aslanlari, biyerden bakacaz artik nasil bakacaksak..

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

yarın maç var :f50::f50::f50::f50::f50:

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

Almanya, Avusturya, Isvicre gibi ülkelerde yasayan üyelerimize müjdeyi vereyim. Ispanya ligini izlediginiz malum siteye yarin bir göz atin :yenieek:

Maci veriyorlar

Şuanda Beşiktaş'ın maçı d-smartta açık umarım bizim maçta da şifre koymazlar :D

Almanya, Avusturya, Isvicre gibi ülkelerde yasayan üyelerimize müjdeyi vereyim. Ispanya ligini izlediginiz malum siteye yarin bir göz atin :yenieek:

Maci veriyorlar

bende tam sevinmisdim süper smart yayin yapan bir site buldum diye :D

neyse Laola akaaaaar :b5:

Kahretsin tam iş saati biraz daha geç olsa olmazmıydı ya :mad:

engin,erman ve kazım bakalım ne yapacaklar:rolleyes:

Hazırlık maçlarını bile normal kanaldan izleyemiyoruz.

Bu Laola1'i kimse gecemez net. 1 saniye takilmadan izliyorum be

Aydin-Ceyhun-Engin-Erman ortasahasi bekliyorum

Üst Alt