Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

Tesekkürler laola <3 keyifli mac izleyebilecegiz

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

Başarılar Galatasarayım :heart:

Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

Evet neyse sezonu aciyoruz guzel baslasin guzel bitsin YA RABBİ

BuGünGünlerden.....

Alt lig de olsa İngiliz takımları iyidir.

Arkadaşlar şaka yapmıyorum, 0-7 falan yeneriz. Drogba var sonuçta.

fight-spam.gif

Bence ilk mac oldugu icin, kalite farki cok fazla belli olmaz. Rakib nezaman basladi bilmiyoruz Hazirlik kampina bilmiyorumda, adamlar bize karsi yinede cok ekstra motivasyonla oynayacak. Bizimkilerde henüz tam formuna girdiklerini düsünmüyorum.

Berabere felanda bitebilir.

AW: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town – Galatasaray | 13 Temmuz | 17.00 | Smart Spor

Clash of the Mods.

Servet hakli.

editledim izlicek güzelim yer bulmusum paylasmaktan vazgectim cökmeyin diye, gidin d smart fln alin bunu da mi ben söyliyim renkdaslarim

Üst Alt