Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV

Sadece bir hazırlık maçı büyütecek bir şey yok elbette yok ama yorum yapmak eksiklikleri yanlışları söylemek bizler için gayet olması gereken doğal şeyler. Bunu abartmamak yada uzatmamak saygı içerisinde yapmak ise görevimiz. Bir diğer görevde yorum yapanlara yanlışa yanlış doğruya doğru diyenlere hataların ve eksikliklerin dile getirenlere saygısızca ve art niyetli bakmamak.

Bayern napmis oyle hazirlik macinda.. vay annasini…
Bokunu cikartmak boyle bisey sanirim
28-0

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Abi Graz yükleme yapmıyor mu? Kanatlar iki top çevirmekten acizdi bugün yine. Doğru düzgün atak yok yükleme bahane edeceksek haftaya da eleniriz o zaman.
Yükleme konusunda sezon başlarında hep zorlanıyoruz bildim bileli bu yüzden şaşırmıyorum bu duruma. Ayrıca Sturm Graz Zalgiris'ten çok daha üstün bir takım yani kıyaslanmayacak kadar iyiler denilebilir. O maç için bir ölçü olmaz bu maç.

Berkan ve Midsö orta sahasıyla Zaniolo Mertens Kerem Barış hücum hattıyla en fazla duran toptan gol atarız. Yaratıcılıkları bu 6’sının 2/10 falan çünkü

Hazırlık maçında 90 dakika baskı sağlı sollu hucum kimse beklemez ama bir 10 15 dakika ışık verirsin. Bu maçta o yoktu yok yükleme yapıldı yok halil morutan oyuna girdi 2 gol yedik bunlar bomboş yorumlar.

Taraftar inanılmaz bir maçta takım oyun oyuncular muhteşem bir maçta rezil..şunu kafamıza kaziyalim kadrodaki oyuncuların iyi veya kötu kapasitesi belli arkadaş her maç birisini yeterli diğer maç yetersiz yapmayin

Yunus Halil maorutan bariss hepsi alternatif olur diyoruz ama onuda goremiyoruz..
Takımdaki tek fark yaratacak oyuncuyu taraftar satma peşinde
Adam morutan kadar ovülmuyor lan
Satın zaniolouu alın rashicayi
Ortayada Kerem ondan sonra harikalar yaratmaya başlariz

Yükleme konusunda sezon başlarında hep zorlanıyoruz bildim bileli bu yüzden şaşırmıyorum bu duruma. Ayrıca Sturm Graz Zalgiris'ten çok daha üstün bir takım yani kıyaslanmayacak kadar iyiler denilebilir. O maç için bir ölçü olmaz bu maç.
Son maç da açıkçası sıçışlardaydık. Bu maç özelinde değil atak yapma konusunda kısır ilerliyoruz. Adam geçebilen tek topçu bugün Midsöydü lol

İdman yiyen takımla idman yaptığını zanneden takımın farkı. Ayaklar daha sağlam yere basıyor daha diri. Taktiksel bir mantalitesi olan takımla taktiksel bir stratejisi olmayan takımım maçı.Nerde ne zaman kim kimle çıkacak kime nerede basacak vs vs.
Aslında tek tek oyuncu değerlendiriyoruz fakat bizim şu maçtaki en buyük en sorununuz takım halindeki performans saha yayılışı taktik sistem oyuncuların birbirleriyle uyumu gerçekten kötüydü.

Üst Alt