Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hedef Arena 'da 20 de 20...

Değişik bir tür olduk. "Hedef 20 de 20" deyip sinerji yaratmaya çalışana, "20 de 20 yapcaz kankalar, bak görceksiniz" demiş muamelesi yapıyoruz. Hedef patlayacak üzerine senaryolar yazıyor, konudan eğlence çıkartmaya çalışıyoruz.

Amacı anlamadan, anlamaya gayret dahi etmeden, yaratmaya çalışalan hedef ilk maçtan patlarsa, konuyu o dakika uplamak isteyen onlarca kişi görüyorum bu forumda.

Eğlence oburluğuna anlam veremiyorum artık. Taraftarlığın önüne geçmiş, başka birşey olmuşuz. Bu taraftarlık değil.

ne oldu ayaklandınız hayırdır doğruyu tek kelimeyle yazmışım soru işareti ne..

Terbiyesizlik ile adam gibi yazılan mesajları ayırd edebilecek bilgi ve deneyimdeyiz Levent. Bu o mesajından sonra, senin için kullanabileceğim en kibar ifade.

Yukarıda yazdığım türün bir ferdisin sende, bizden birisin. Ne mutlu sana. !

-------

Edit: Yaratıcı olun, daha ilk mesajlarda söylediğim BJK nin 17 de 17 si dışında birşeyler bulun.

Konuyu eleştiren gitsin, hedef 20 de 5, 10, 0, 15, deplasmanda 10 galibiyet vs ne bileyim ne isterse onu açsın. Bu konuyu ve hedefi kirletmesin ;).

Yeni bir takım olmamız ve takımın mevcut durumundan ötürü zor olduğunu ben de biliyorum ama yine de destekliyorum.

Umrumda da değil açıkçası 20'de 20 olmasa da, patladık diye havalara uçucak cinslerden de değilim çok şükür.

Önemli olan KAZANMA ALIŞKANLIĞIMIZIN geri gelmesi, yemişim 20'de 20'sini.

Vira Bismillah diyelim..

20'de 20 zor bi hedef. Herkes çıkıp maçını adam gibi oynasın, seri yakalasınlar. Gerekirse 20'de 15 yapalım ama oyuncuların istekli oynadıklarını görelim yeter.

Oyuncular ellerinden geleni yaparsa 20'de 20 imkansız değil. Zor tabi ki ama, çok zor değil. Ancak dediğim gibi, iyi oyun oynarsak 20'de 15 yapsak bile yeter.

Cevap: Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

20'de 20 mi ? :D

20'de 14 15 yaparsak üstün başarı sayarım şu an.

Sezonunun ilk 17 maçında içeride oynayacağımız maçlar sırasıyla Eskişehir,Bursaspor,Gaziantep,Mersin İdmanyurdu,Sivasspor,Fenerbahçe ve Manisaspor.Ben eğer eziklerden puan kaybetmezsek Bursaspor haricinde çok fazla sorun yaşanmadan yenebileceğimizi düşünüyorum rakipleri tabi ki daha bunun bir de Beşiktaş'la Trabzon'u var 28. ve 32. haftalarda.Bilmiyorum 15/20 mi olur 10/20 mi olur ama ben inanıyorum açıkçası 20'ye yakın bir istatistiğe.Hoş inanmasakta takımımız başardığında sevinmeyecek miyiz?Deliler gibi.Bu yüzden herşey bizim hakkımızda hayırlı olur inşallah...

en kötü 15 galibiyet,3 beraberlik,2 yenilgi olmalı bunun altı basarısızlıktır benim için.tahminen 16 galibiyet, 3 beraberlik,1 yenilgi diyorum.

Konudaki yorumları okudum da Galatasaray taraftarı hakikatten ölmüş ya.

Sanki ligde 20 de 20 yapalım denmiş.Galatasaray gibi bir klübün taraftarı kendi evinde seri yapacağına inanmıyorsa büyük takımın taraftarıyım demesin kimse kendine.

Hani 18 olsa ne olur,16 olsa ne olur? Amaç sinerji yaratmak.

He tabi herkesin yaşını görmediğimiz için sadece Galatasray'ın son 3 senesini takip edebilecek yaşa gelmiş arkadaşlar da yorum yapmış olabilir.Buna normal derim haliyle.Ama diğer arkadaşlara yazıklar olsun diyorum sadece.

hedef her macta galibiyet olmali, biktim artik tek forvetten on liberodan. kac senedir intertotoya gitmeye calisan koy takimi gibi oynuyoruz. sahamizda 20 mac yapiyorsak da en az 16'sini kazanmaliyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt