Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

bu tur hedefler hep ters teper, gelen takimlara extra motivasyon verir.

bknz. besiktas 17'de 17.

17 maçta 14-15 galibiyet 1-2 beraberlik alacak kondisyon vardır en azından. Korkak oynamaya gerek yok TTArena'da. Bir de defans hattını TTArena'da en azından şöyle kurarsak;

Sabri-Tomas-Gökhan-Eboue

Oldukça güzel olur. İnsanlar 400-800 TL bilet parası verip Hakan'ı izliyor.

biletler 50 ile 400 lira arası olursa o stad full çekmez hiçbir maç.Geçen sezon fenerbahçe maçı bile neredeyse dolmayacaktı.Tv den izleyenler stadı bomboş sanıyor.Çünkü kameranın gösterdiği tribünün alt kısmı 400 TL. Ben akıllı bir insanın 400 Tl verip maça geleceğine inanmıyorum.Doğu yada Batı tribünü bilmiyorum,ikisininde fiyatı aynı sanırım.Kesinlikle biletlere indirim gelmeli.Taraftarın maçtaki etkisi fazla.Stadımız hermaç full dolmalıki Arenada hedefimiz 20/20 olsun.

bu tur hedefler hep ters teper, gelen takimlara extra motivasyon verir.

bknz. besiktas 17'de 17.

Veya herkes buradan yenilip gidiyor der, ayakları titrer. Sen nasıl bakmak istersen. FB geçen sene 2nci yarı gol bile yemedi evinde. Ekstra motivasyonla gelen her takım gol mü attı Fener'e?

Takım 20 de 20 yapar yapamaz konusu değil bu. Önce bu sezon playoff 'ta oynayacağız sinerjisi yaratmak, deplasmanlarda bu kadar zorlanıyorsak, evimizde de biz herkesi zorlayalım, nefes aldırmayalım demek. Anlayana tabii.

bizim taraftarımızda iş yok kusura bakmayın hala o stadı dolduramıyoruz bilet pahalı ama fenerlilerde çok mu ucuz. transfer istemeye gelince başarılı olunca aslan cimbom, stada gitmeye forma almaya gelince yok. zaten eski tribün atmosferimiz de yok. doğru düzgün baskı bile kuramıyoruz. taraftarlar olarak acilen yeni yapılanmaya gidilmeli.

bizim taraftarımızda iş yok kusura bakmayın hala o stadı dolduramıyoruz bilet pahalı ama fenerlilerde çok mu ucuz. transfer istemeye gelince başarılı olunca aslan cimbom, stada gitmeye forma almaya gelince yok. zaten eski tribün atmosferimiz de yok. doğru düzgün baskı bile kuramıyoruz. taraftarlar olarak acilen yeni yapılanmaya gidilmeli.

katılıyorum..biz adamlara diyoruz ama her maç dolduruyorlar stadı.biletleride bizden pahalı.herkes anca yazıyo icraata gelince kimse yok ortalıkta. şu durumda 20 de 20 hayal..

İlk yarı nasıl olacaksa bir şekilde içerdeki tüm maçları kazanırsak ikinci yarı yerinde takviyelerle neden olmasın.

biletler 50 ile 400 lira arası olursa o stad full çekmez hiçbir maç.Geçen sezon fenerbahçe maçı bile neredeyse dolmayacaktı.Tv den izleyenler stadı bomboş sanıyor.Çünkü kameranın gösterdiği tribünün alt kısmı 400 TL. Ben akıllı bir insanın 400 Tl verip maça geleceğine inanmıyorum.Doğu yada Batı tribünü bilmiyorum,ikisininde fiyatı aynı sanırım.Kesinlikle biletlere indirim gelmeli.Taraftarın maçtaki etkisi fazla.Stadımız hermaç full dolmalıki Arenada hedefimiz 20/20 olsun.

Aynen ya heryerde yazıyorum bir olay başlatmalıyız ki yönetimin kulağına gitsin su kameranın baktigi yerler dolu olsun bari

Ayakta mac izlenebilen bir bölüm olmalı bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt